ג'ים אדמונדס ואשתו קורטני מטיחים את מייגן קינג כשקרנית

ג'ים אדמונדס ו קורטני אוקונור מספרים הכל על הדרמה המתמשכת שלהם עם מייגן קינג.

בתור ה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' אלום ממשיך להרוס את הבייסבול נהדר, לאחרונה מאשים אותו ב"הפחדה" ומשתמש בילדיהם, בתם בת השש אספן ובנים התאומים הייז והארט בני הארבע כדי לפגוע בה, ולכאורה קרא לקורטני כשחלקו תמונות של הילדים בניגוד לרצונה, ג'ים וקורטני ירו בשקרים רבים שלה לכאורה.

"אני חושב שהדבר היחיד שיכולתי לתלות עליו את הכובע שלי הוא כל דבר שיוצא מהפה שלה הוא שקר", פתח ג'ים בפרק של ה-18 בינואר. הוליווד Raw פודקאסט עם דקס הולט ו אדם גליןוציינה כי מגהן שיקרה על כך שהוא וקורטני מתחתנים ביום ההולדת שלה.

"זה היה ב-25 דרך אגב, לא יום ההולדת של האקס שלי… אני אפילו לא יודע מאיפה זה בא", הוא הודה.

כשג'ים וקורטני התחילו לצאת לראשונה בתחילת 2020, חודשים אחרי שג'ים ומייגן הפסיקו את הנישואים שלהם בני חמש שנים, מגהן טענה שהיא וקורטני היו למעשה חברים – ושניהלו שלישייה עם ג'ים.

"למעשה הייתי חבר איתו קודם", הבהיר קורטני. "חברים משותפים שלנו הציגו אותנו ב-Stage Coach וכולנו היינו שם ביחד וכקבוצה גדולה… היא אומרת שהיינו החברים הכי טובים או משהו ואני אוהב [stole] בעלה וזה כאילו כל כך רחוק מהאמת כי אף פעם לא הכרתי אותה באמת".

מגהן גם טענה בזמנו שלג'ים היה מערכת יחסים לא הולמת עם המטפלת שלהם במשך שלוש שנים, דבר שג'ים מכחיש, ואמר שהוא היה יותר דמות אב לאישה – לבקשתה של מגהן.

"מייגן אמרה, 'הנה, אין לה אבא, קח אותה ליום הולדתה ה-21'… 'אין לה אבא שיעשה את זה, תעשה את זה'. אז היא הייתה כמו הילדה שלנו שעזרה לנו עם הילדים", הסביר.

לדברי ג'ים, מגהן הודתה מאז שהיא המציאה את שמועת הפנים כי "היא הייתה כועסת".

"הייתי כמו, 'טוב, זה מצער כי זה פשוט הרס את חייה'… היא רדפה אחרי המטפלת שלנו קרלי כל כך קשה שהיא איבדה הכל, כל הערכה עצמית, הכל, נאלצה לעבור מהעיר, להתחיל מחדש. וזה היה נורא," גילה ג'ים. "זה היה בדיוק כמו משהו שלא עושים לילד בן 23, 24".

בשנים שחלפו מאז הפיצול ביניהם, ג'ים טוען שהוא הוציא "קרוב למאה", ככל הנראה בהתייחס ל-100,000 דולר, על הגירושים ומאבק המשמורת המתמשך שלהם.

"הייתה לנו תוכנית קדם פגומה והיא נאבקה בו במשך שנה וחצי", הסביר.

וכשזה מגיע לקורטני, היא מרגישה שהתעלולים של מייגן יכולים להיות תוצאה של "מחלת נפש".

"אני לא רופא. אני לא יכול לסמן אותה כך ו [nor] האם אני רוצה… [But] אני דואג כי זה, למה שתרצה שאתה כל הזמן תעבור את כל המהומה הזו ותעביר את עצמך ואת המשפחה שלך דרך זה? זה כאילו אתה משפיל את המשפחה שלך ואת עצמך ואת כל מי שסביבך".

"הם אומרים שאנחנו צריכים כמו בית משפט להעריך את מצבה הנפשי ולראות [what] הם באים עם [and] אם היא רוצה לעשות את זה גם איתו, זה הוגן", הוסיפה.

בין ההתקפות המקוונות של מגהן נגד ג'ים וקורטני, ג'ים קיבל גם צו הגנה (שבוטל מאוחר יותר), שקורטני אמרה שמג'אן הגישה רגע לפני שהם נישאו – למרות שהם היו בקשר.

"היו לנו ילדים, ראינו אותה, היא הייתה בבית… היא ביקשה להיפגש בבית הספר של הילדים יום קודם לכן. אני כאילו, רגע, אם אתה מפחד מהחיים שלך, אתה מתקשר אליו ואומר, 'בוא ניסע ביחד?'" ציינה קורטני.

ג'ים גם כיוון לתעלוליה של גרושתו.

"הדבר הראשון בעניין היה שבעטתי בכלבה שלה, וזה היה שקרי לחלוטין. איימתי על אבא שלה. היו בערך חמישה דברים ברשימה הזאת לפני שהיא אמרה שאני, אה, שהיא מפחדת ממני. אז זה באמת מעולם לא הוגש", הסביר ג'ים. "זה נכתב בכתב יד של ילד, בעצם. כאילו היא מילאה את כל העניין בעצמה ושלחה אותו לתחנת המשטרה".

למרות שעברו יותר משלוש שנים מאז הסתיימו הנישואים של מייגן וג'ים (בדיוק כמו מייגן לשעבר RHOC כוכב שותף ויקי גונבלסון חזו), קורטני אומרת שיחסי ההורות המשותפת שלהם החמירו.

"בהתחלה הם הצלחנו לראות אחד את השני ולהחליף את הילדים וכאלה, אבל עכשיו זה הגיע לנקודה שבה יש לנו מטפלת שעושה את זה", חשפה קורטני. "אם אצטרך, אני אתערב. אבל היא עשתה את זה כך שקשה לי אפילו להורות איתה ביחד בגלל הדברים שהיא אומרת עלי. היא הביכה אותי, השפילה אותי. וזה כאילו, כמה אגרופים אתה חוטף לפנים לפני שאתה אומר מספיק?"

לדברי קורטני, אפילו הילדים הגדולים של ג'ים מושפעים.

"הם בחטיבת הביניים [and] הם מקבלים את הזעם… זה לא הוגן, "אמרה. "מתגרים בהם בבית הספר ודברים בבית הספר. כאילו לא אכפת לה בכלל מזה".

כשג'ים נשאל מה הוא יגיד למייגן אם תהיה לו הזדמנות, לג'ים היה מסר חמור:

"אתה מספר לעורכי הדין, אתה מספר לחברים שלך, אתה רוצה להיות הורה שותף. אבל אז בכל פעם שאני מסתובב אתה מרביץ לי בכל תוכנית אירוח, בכל תוכנית טלוויזיה, בכל פוסט, אתה יודע, אפילו הפוסט הכי פשוט שהיא עושה זה לנגח בי… תמשיך הלאה. היית נשוי, יצאת עם ארבעה בחורים שונים שבאמת גרו איתך בבית במשך תקופה. יש לך ילדים. אני האבא. כאילו, מתי תפסיק לכתוב את כל זה בכתב כדי שהילדים לא יראו את זה?"

אחד הדברים שג'ים הכי מודאג מהם הוא הדיונים הציבוריים של מגהן על חיי המין שלה ועל בני זוגה.

"בנות, כידוע, יהיו חתוליות. [Aspen’s] הולך להיות במצב שבו מישהו יגיד, 'היי, אמא שלך התחברה עם אה, כך וכך וכך וכך וכך וכך באותו סוף שבוע.' ו'האם היא לסבית? היא סטרייטית? היא בי? … עם כמה בחורים היא שכבה בשנה?'" הביע ג'ים. "[I’m] רק מודאג לגבי הילדים שלי… אני לא יכול לדמיין שאני אומר את הדברים האלה, לא חושב, 'בנאדם, הילדים שלי ישמעו את זה מתישהו'".

ואם כבר מדברים על הילדים שלו, ג'ים הבהיר שלהארט אין שיתוק מוחין.

"זה נקרא [Periventricular Leukomalacia, or PVL] וזה קצת כמו הדבר הקטן של עצמו. זה סוג של שלבי ההתחלה. אז מבחינה טכנית זה לא שיתוק מוחין", אישר ג'ים את האבחנה של בנו. "פשוט יש כל כך הרבה גרסאות שונות… יש לו בעיות התנהגות וכאלה והוא איטי יותר, אבל הוא מדביק את הקצב ואתה, אם הייתם איתו באינטראקציה במשך כמה שעות, אפילו לא הייתם יודעים."

"למה לשים עליו את החותמת הזאת?" תהה ג'ים. "הוא מעולם לא אובחן עם [cerebral palsy] … אפילו ההורים שלי אומרים, 'האם היא לא מבינה שזה הולך לתייג את הילד הזה לשארית חייו?' … הדבר שהכי מדאיג אותי הוא שהחברים שלו בסופו של דבר יידעו ויראו ויקראו… הילדים לא יבינו וההורים יגידו, 'הו, תיזהר ממנו. יש לו בעיות'".

באשר לשאלה אם הוא ומגהאן יזכו אי פעם לשלום או לא, ג'ים אמר שהם לא "כל עוד היא מדברת" מכיוון שקורטני תקווה יותר.

"התקווה שלי היא שאולי כשהיא תהיה מאושרת נוכל כולנו להיות מאושרים", הצהירה.

קישור מקור