ג'ינה מתייחסת לשמועות הורדה של RHOC, האם אלכסיס בלינו חוזר?

האם אלכסיס בלינו חוזר ל עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' לעונה ה-17 הקרובה של הסדרה? ועוד ג'ינה קירשנהייטר מדבר על רקע שמועות הורדה.

על פי סדרה של דיווחים חדשים, כמה שינויים גדולים מתרחשים מאחורי הקלעים של סדרת הריאליטי בראבו, כולל הצטרפותה לכאורה של אלכסיס כחבר שחקנים חוזר והורדה לכאורה של חבר שחקנים.

"לפי מידע שנשלח ל [Bravo and Cocktails]חמישה מה עקרות בית מעונה 16 של RHOC התבקשו לחזור, יחד עם עקרת בית אחת לשעבר ב-OC ו-1-2 חברי צוות חדשים זיכיון עקרות בית אמיתיות שיתף באינסטגרם ב-7 במאי, וציין כי על פי הדיווחים, ג'ינה תוורד לתפקיד "חבר" עבור הפרקים החדשים.

לגבי שאר השחקנים של עונה 16, כולל הת'ר דוברו, שאנון בידור, אמילי סימפסון, נואלה ברנררו ד"ר ג'ן ארמסטרונגעל פי הדיווחים כולם יחזרו לתפקידיהם במשרה מלאה.

"על פי השמועות, עקרת הבית לשעבר של OC שחוזרת היא אלכסיס בלינו, שהייתה בתוכנית בין עונות 5-8", המשיך האאוטדור של צוות השחקנים של עונה 17, וציין כי הצילומים בסצנות החדשות צפויים להתחיל מתישהו ביוני .

בעוד שהשמועות על הורדת ג'ינה בדרגה צברו קיטור ככל שנמשך סוף השבוע, היא בסופו של דבר התייחסה לדיווחים בסדרת פוסטים ששותפו לרשתות החברתיות.

ראשית, לאחר שמעריץ כתב לה בתגובה לפוסט, ואמר שהם מקווים לראות יותר את הידידות שלה עם הת'ר, ג'ינה ראתה את דיווחי ההדחה כ"שמועות".

"אני מקווה שהשמועות אינן נכונות [because] אני צריך אותך ו [Heather’s] ידידות ועוד טיולים ביניכם," אמר המעריץ.

"שמועות, שמועות, אההג," ענתה ג'ינה.

ג'ינה קירשנהייטר מסרבת להדחת RHOC כשמוע

אדם אחר רצה לדעת על דוחות ההורדה ושלח הודעה ישירה לג'ינה.

"בבקשה תגיד לי שלא הורדת בדרגה omfg," אמר האדם.

"לא הורד בדרגה," הגיבה ג'ינה, יחד עם סדרה של אימוג'י לב אדום.

לאחר ששמע מג'ינה, וקיבל את האישור שהיא לא הורדה בדרגה, לפחות לא למיטב ידיעתה, המעריץ הכריז, "F-CK YES. איליסם הורג את מלכת היום שלך."

ג'ינה קירשנהייטר מאשרת שלא הורדה בדרגה ב-RHOCקישור מקור