ג'ינה קירשנהייטר וטרוויס מולן של RHOC "נשואים"

ג'ינה קירשנהייטר ו טרוויס מאלן קשרו את הקשר לאחר שלוש שנים של היכרויות.

בתוך החגים האחרונים, ה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' הכוכבת עלתה לעמוד האינסטגרם שלה, שם היא שיתפה סרטון של טקס "חתונת החצר האחורית ההפתעה" שלהם, שנזרק עבורם על ידי שלושת ילדיהם, כולל ניקולס, לוקה וסיינה רוז, שג'ינה חולקת עם בעלה לשעבר. מאט קירשנהייטרופרסלי, בנט וג'וזף, שטראוויס חולק עם אשתו לשעבר, מייגן מולן.

"וואו… אנחנו נשואים עכשיו", הודיעה ג'ינה, בת 38, למעריצים ולעוקבים שלה באינסטגרם ב-30 בדצמבר. "הילדים זרקו אותי [Travis Mullen] חתונת ההפתעה הקטנה והמתוקה ביותר בחצר האחורית… היא הייתה מושלמת לחלוטין."

בסרטון ששיתף ג'ינה, ה RHOC חבר צוות אמר לקהל המקוון שלה, "הילדים החליטו לערוך 'חתונת הפתעה' עבורי ועבור טראב", מכיוון שהילדים נראו בתלבושות תואמות.

RHOC ג'ינה קירשנהייטר משתפת סרטון של חתונת הפתעה לטראוויס מולן

ג'ינה גם שיתפה ש"שיר החגיגה" שלה ושל טרוויס היה "Fancy Like" מאת ווקר הייז.

RHOC ג'ינה קירשנהייטר וטרוויס מולן מתחתנים בטקס בחצר האחורית

"הטלת זר" אפילו נכללה בטקס – כשג'ינה משליכה את פרחיה לבנות משפחתה ושל טרוויס.

RHOC ג'ינה קירשנהייטר זורקת זר בחתונת הפתעה

"אוהבת את הילדים המטורפים האלה (ואת טרוויס) כל כך הרבה", כתבה ג'ינה בכיתוב אחר של הסרטון שלה, שראה אותה ואת טרוויס מתרחקים מהמזבח.

RHOC ג'ינה קירשנהייטר וטרוויס מולן נשואים

לאחר הטקס, ג'ינה וטרוויס פינקו את המשפחה המשולבת שלהם בטיול ל-LEGOLAND.

"מי הילדים אוהבים את לגו כמו שלי?! חופשת החורף הסתיימה עם טיול לגולנד!!! חובה אם אתה מבקר או מקומי!" כתבה ג'ינה בכיתוב של תמונה קבוצתית ב-2 בינואר.

כפי ש RHOC המעריצים אולי ראו, ג'ינה שיתפה כמה פוסטים של חגיגות חג המולד שלה ושל טראוויס עם ילדיהם בימים שקדמו לחתונה שלהם.

בפוסט אחד, ג'ינה אמרה למעריצים ולעוקבים שלה שלילדים שלה ושל טרוויס היה "חג המולד הטוב ביותר אי פעם".

"עשינו השנה החלפת מתנות משפחתיות. כולם קיבלו אדם ועשינו מתנה אחת קנויה ואחת תוצרת בית. זה היה ללא ספק גולת הכותרת של חג המולד. כל 6 הילדים הסכימו פה אחד שזה היה חג המולד הטוב ביותר אי פעם ואני מסכים!!" היא הכריזה.

בפרק בפברואר 2022 של צפו במה שקורה בשידור חיג'ינה וטרוויס, שישבו בקהל, התמודדו עם שאלות לגבי אירוסיהם העתידיים, מה שנראה שלא יקרה לפני הטקס שלהם ב-30 בדצמבר.

"אני לא יודע, מה אתה חושב?" שאלה ג'ינה את טרוויס.

"[That’s] די שאלה," הוא ענה.

עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' עונה 17 צפויה לעלות בבכורה בבראבו מתישהו בתחילת השנה.קישור מקור