ג'ינה קירשנהייטר מואשמת בדחיפה של טראוויס בקרב

טרוויס מאלןאשתו הפרודה של, מייגן מולןטען במסמכי בית המשפט כי ילדם הבכור, פרסלי בן ה-10, היה עד לסכסוך ביתי בינו לבין חברתו, עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' כוכב ג'ינה קירשנהייטרשבמהלכו דחפה ג'ינה לכאורה את טרוויס במורד המדרגות.

לאחר שטרוויס הגיש דו"ח במשטרה, והאשים את מגהן בכך שהמנע ממנו את שלושת ילדיהם, כולל בנט בן השמונה וג'וזף בן החמש, מייגן פטר בחזרה בכך שחשפה שילדיהם "מסרבים ללכת לביקורים עם אבא ותהיה היסטרי" מהמחשבה.

בעוד שמקור המקורב לג'ינה התעקש רדאר באינטרנט שהטענות של מגהן שגויות, תוך שהיא מציינת שהיא ניצולת אלימות במשפחה, מגהן הצהירה במסמכי בית המשפט שהוגשו לאחרונה שיש לה דאגות גדולות לגבי מה שקורה בביתם של ג'ינה וטרוויס.

בעקבות בקשתו של טראוויס לחקירת חירום, מגהן אמרה שהיא מרגישה שחקירה "מוצדקת בהתבסס על החששות שיש לי לבריאות, בטיחות ורווחה של העותר ושל שלושת ילדי", והוסיפה חקירה "נדרשת מכיוון שילדינו עשויים לחיות בבית שבו הם עדים לאלימות במשפחה".

"לפי הילדים שלנו, בסביבות אפריל הייתה התנגשות פיזית בין טרוויס לחברתו ג'ינה", היא הסבירה, וציינה כי בתם "עדה באופן חלקי" לתקרית לכאורה לאחר ששמעה רעשים "חזקים" באמצע הלילה כשטראוויס צעק על ג'ינה בגלל השתייה שלה.

"[The child] ראתה שג'ינה דוחפת את טרוויס במורד המדרגות, דופקת את הראש בקיר, א [sic] זורקים שערות ותמונות מהקיר", טענה מגהן והוסיפה שילדיהם הצעירים "שמעו את הוויכוח ודפקו בחדר בו כולם היו מצטופפים".

למרות שמייגן קנתה טלפונים לכל אחד משלושת הילדים שלה ושל טרוויס כשהיא "מודאגת מהסביבה" בה הם היו, "אסור להכניס טלפונים לביתו של טרוויס".

בנוסף לציינה שהיא "חוששת שהם לא מפוקחים כראוי", ואמרה, "הילדים שיתפו שלעתים קרובות טרוויס יסגר את עצמו בחדר שלו עם ג'ינה והם נשארים לבד לבדר את עצמם באייפד", אמרה מגהן שילדיהם נמצאים ב"פחד מתמיד" ו"הולכים על קליפות ביצים" כשהם עם ג'ינה וטרוויס. היא גם נתנה בראש ל-DUI שעברה של ג'ינה.

"הילדים אומרים לי שלפעמים כשהם מתעוררים בבוקר, היא תישן עם בקבוק יין ריק וכוס לידה", שיתפה מגהן במסמכי בית המשפט שלה.

כמו כן במסמכים, מגהן הכחישה את טענותיו של טראוויס כי תקפה אותו באוקטובר.

על פי דיווח שני מ רדאר באינטרנטטראוויס טען בדו"ח המשטרה שלו, שהגיש ב-11 במאי, שהוא לא ראה את הילדים שהוא חולק עם Meghan מאז ה-8 במאי, וציין שהיא מפרה את הסכם המשמורת שלהם וביקש מבית המשפט לפתוח ב"חקירת חירום".

"החל מיום רביעי, 11 במאי 2022, מגהן מנעה באופן חד צדדי את ילדינו מבית הספר ושמרה על ילדינו בזמן ההורות שלי", כתב טראוויס. "מייגן טוענת שהילדים שלנו 'לא טובים' והם 'נחושים' על כך שאין להם זמן הורות איתי."

בעודו שיתף, מייגן אמרה לו שהילדים "לא רוצים להיות בקרבתו" או ג'ינה ו"לא רוצים ללכת" לבית.

"אני מעלה את הנושא הזה כי 11 במאי 2022 היה יום ההולדת של ג'ינה, ותכננתי לחגוג עם הילדים שלנו בזמן ההורות שלי", המשיך טרוויס. "הילדים ציפו לזה כשדיברתי איתם בפעם האחרונה ב-8 במאי 2022, לאחר סיום זמן ההורות הקבוע שלי."

לאחר שמייגן לא הצליחה להחליף איתו את הילדים, טרוויס יצר איתה קשר במספר הזדמנויות ועסק איתה הלוך ושוב. עם זאת, לאחר שסיפרו לה על "מצב חירום" לכאורה, מגהן סירבה "לכל הניסיונות שלי לדבר או לראות את הילדים".

טרוויס ומייגן אמורים להגיע לבית המשפט ב-27 ביוני.

קישור מקור