ג'ן נותנת ל-Heather Ultimatum & Shoves ליסה

על הפרק הזה של עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק עִירהצביעות, הדרמה והסטייה אינם מהטבלאות בטיול הבנות (לא להתבלבל עם מגע של נשים אַברָשׁ). האם מערכות היחסים האלה אי פעם יתוקנו? והאם הת'ר ו ג'ן זוכרת פעם מה הם אומרים בלהט הרגע??

זה רק היום הראשון בסן דייגו והנשים כבר מסוכסכות. ג'ן צועקת על אנג'י ק. ורוצה התנצלות מאנג'י (!!). הת'ר מוסיפה שמן למדורה של ג'ן. הת'ר מזכירה לג'ן את זה ליסה דבקה באנג'י מיד וכך כמובן, ג'ן ממש פגועה. ג'ן מוטרדת שליסה נמצאת שם בפינה של אנג'י ק.

בינתיים, אנג'י מרגישה שמשתמשים בה ומזכירה לבנות שֶׁלָה צוות שגם היא נרשמה על ידי ג'ן. אנג'י מודיעה להם שהיא חיכתה שג'ן תחזיר לה לאחר שזרקה מְאַמֵן מסיבת יום ההולדת שלו. ויטני אומרת לאנג'י שזה "מעורר השראה" לראות אותה כל כך אמיתית, מכיוון שהיא שואפת לפעול סביב הת'ר.

ליסה מדברת את האמת כשהיא אומרת לאנג'י "אף אחד לא רוצה להיות במצב של בן ערובה של ידידות". דנה לא מצליחה להבין מדוע כל הנשים חוששות או חוששות על ידי ג'ן ולכן היא מוכנה להטיל על ג'ן דין וחשבון על מעשיה ומילותיה. זה אמור לעבור טוב…

לאחר פגישה דפוקה, הגברות טוענות שהן מוכנות להופיע. וויטני, הכריזה על עצמה "ילדה לבנה ללא a*s", מתחילה לטלטל והצילומים זורמות. איכשהו, פורץ ריב בין ליסה וג'ן במהלך מסיבת הריקודים ביאכטה.

ג'ן מתקשרת לליסה לא עקבית ואומרת לליסה עם מי היא יכולה להיות חברה. ג'ן מסרבת לתת לליסה לחבק אותה וליסה מנסה נואשות להוכיח שהיא באמת חברה טובה לג'ן. ליסה מתחננת לג'ן ומנסה לגלות מה היא עשתה לא בסדר, אבל ג'ן דוחפת את ליסה ובעצם אומרת לה שהידידות שלהם הסתיימה. בהתקף זעם, ג'ן זורקת את לוח השרקוטרי מעל הסיפון ו-TBH אני פשוט שמח שהיא לא זרקה את ליסה.

ליסה ממשיכה לרדוף אחרי ליסה וג'ן אומרת לליסה שהיא גבתה כשאף אחד אחר לא עשה זאת. ליסה מזכירה לג'ן, "תפסיקי להתעלל בי, לא עשיתי לך כלום." השילוב בין הגברות הרוקדות לג'ן הצורחת הוא קומי.

ליסה דורשת מג'ן "תגיד שאתה חבר שלי." ליסה מאמינה שג'ן משתמשת במניפולציה רגשית נגד הנשים בקבוצה ומכנה את ג'ן הכי מזויפת מהחבורה. הת'ר רצה לצדה של ג'ן ומלטפת את גבה כשהיא מנסה לבכות לאחר שנלחמה עם ליסה.

נראה שוויטני לא מבינה את מערכת היחסים של הת'ר וג'ן. רגע אחד הת'ר אומרת שהיא עלתה על ג'ן וברגע הבא היא מפנקת את ג'ן. ובכן, ליסה, למשל, מסרבת לשחק משחקים מטומטמים עם ג'ן. היא רוצה לדבר עם מי שהיא רוצה לדבר, ווויטני מציעה לקבוצה לקחת אחריות. בשלב זה, מרדית' מתנצלת מהשיחה מכיוון שהיא לא רוצה שיעורים מה"ילדה הקטנה" ההיא (אודה ל מרי קוסבי).

ג'ן שיכורה ומופרעת מתחילה לזרוק נעליים מהיאכטה. מסתבר שהנעליים של אנג'י היו אלה שג'ן זרקה למים. והאופן שבו ג'ן משקרת בבוטות לגבי זריקת הנעליים של אנג'י באמת גורמת לך לתהות אם הבחורה יכולה לשמור על פרצוף ישר לגבי זה, היא בהחלט יכולה להערים על חבר מושבעים, נכון?

דנה, אאוטסיידר מוחלט, מבולבלת ממערכת היחסים של הת'ר וג'ן, מכיוון שלת'ר היה לא מעט מה לומר על ג'ן בארוחת הבוקר שלהם לפני כמה ימים. הת'ר סוף סוף עוזבת את הצד של ג'ן כשהיא לוקחת תנומה בעצרת בטנדר הספרינטר, אבל אחרי שעה בערך, ג'ן מוכנה לחגוג.

הת'ר פייסטיימס אנג'י ה., שהת'ר מכנה "כיף טהור שאתה באמת יכול להשתחרר איתו". אנחנו מדברים על אותה בחורה? פינסטה אנג'י ה.?! אנג'י נדהמת לשמוע שאנג'י ק' וג'ן מסוכסכים והיא מזהירה את הת'ר לשמור על עצמה סביב ג'ן.

הנשים מתאספות לארוחת הערב הפולינזית וג'ן נכנסת, מתלבשת בלבוש הולה. יש מופע רקדני אש ואנג'י תוהה אם ג'ן בכלל תשלם להם… רקדני ההולה נכנסים אחר כך. מרדית לא יכולה לרקוד כי היא עשויה מקרטון אבל משחקת בזמן שכולם מקבלים כמה שיעורים. ארוחת הערב הפולינזית מתחילה ובדיוק כשהם מתחילים לחפור פנימה, המשטרה הכיפית (המכונה החשפניות) נכנסת לחצר האחורית. זה די אירוני מאז הפעם האחרונה שהת'ר הייתה בסביבה של המשטרה, היא הייתה בחניון מעבדת היופי והיא חשבה שהם חשפניות. אה אבל היא טעתה מאוד מאוד.

לאחר הופעה קצרה ומאוד מביכה, החשפניות יוצאות ומשאירות את הנשים לדבר ביניהן (דבר מסוכן). דנה מצהירה שהאנרגיה נראית כבויה והיא אומרת לג'ן שהיא לא מאוד נחמדה לחלק מהבנות. דנה מתעלמת מהעובדה שהת'ר אמרה לה שאם ג'ן תיתן לה אולטימטום, הת'ר כבר לא תהיה חברה של ג'ן. דרך לזרוק את הת'ר מתחת לאוטובוס.

דנה גם מודיעה לכולם שהת'ר אמרה לאנג'י ה. התנצלות פומבית לג'ן על ה-Shahxposed Finsta תהיה מודה שעשית דבר נורא. דנה משתפת שאנג'י ה' דיברה עם הצוות המשפטי שלה, והם המליצו לה לא לעשות את זה כי הם לא רוצים שום קשר עם ג'ן. לצחוק בקול רם. האם הם לא יצרו חשבון Finsta באמצעות שם המשפחה של ג'ן?

הת'ר כועסת על דנה שפתחה את פיה ותוהה למה דנה כל כך מושקעת. וכאשר אנג'י ק' נכנסת פנימה, הת'ר קופצת בגרונה. אנג'י ק' אומרת להת'ר, "הפה שלך פשוט הולך ככה ויש הרבה שטויות שיוצאות החוצה".

וכך נוצר ויכוח מי חבר טוב יותר לג'ן. אנג'י שואלת אם הת'ר היא חברה טובה של ג'ן והת'ר מזכירה לכל הקבוצה שהיא נתנה לכל אחד ואחת מהם חסד.

ליסה מחליטה להצביע על הצביעות בין ג'ן והת'ר. ליסה נגמרה שכולם משקרים. נראה גם שג'ן אפילו לא זוכרת שהלכה אחרי ליסה על היאכטה מוקדם יותר באותו היום. ליסה אומרת לג'ן שהיא שינתה את כל מצב הרוח וג'ן משחקת טיפשה. ליסה פשוט קוראת לזה כמו שזה: ג'ן שאה היא שקרנית. נראה שג'ן זוכרת רק מתי היא מרגישה שנעשה לה עוול. מכיוון שג'ן לא יודעת מה לעשות, היא מתחילה להסטות.

ג'ן מתחרפנת כשליסה קוראת לה שקרנית ואז היא מתנצלת בפני אנג'י על המזיגה של השמפניה. עם זאת, ליסה עדיין לא קיבלה את ההתנצלות שלה. אם זה לא מספיק כאוטי, אחרי קצת דחיפות, ג'ן סוף סוף מספרת להת'ר איך היא באמת מרגישה כלפיה: רגשותיה נפגעים מכך שהיא אפשרה לאנג'י ה' להיבחן במקהלה שלה לאחר ששמעה על ה-Finsta.

הת'ר מנסה לגרור את וויטני לבלאגן מאז שוויטני הגיעה עם אנג'י, אבל וויטני מזכירה להת'ר שהיא הזמינה אותם לאודישנים. הת'ר לא לוקחת את החום טוב, וגם היא מתחילה להסיט את הרגליים. ג'ן מתרגשת ותוהה איך הת'ר עדיין יכולה להיות חברה של אנג'י.

הת'ר מבהירה שהיא לא מתכוונת להפסיק להיות חברה של אנג'י ה' וג'ן אומרת להת'ר שהיא בהחלט לא חברה של טרמפ או תמות. נראה שההגדרה של הת'ר לרכיבה או למות היא קצת שונה מזו של ג'ן. ליסה מתרצת לעצמה כי נמאס לה מחברויות חד צדדיות וג'ן טוענת שהיא רק צריכה לדעת איפה אנשים עומדים. לשם מסתערת הת'ר וצועקת, "לך תמצא לעצמך עוד הת'ר גיי, אני בחוץ."

ספר לנו – מה חשבת על הפרק?

קישור מקור