ג'ן שאה גוף-מבייש את ליסה בארלו במלחמת הטוויטר המכוערת

ג'ן שאה קרא ליסה בארלו בטוויטר בסוף השבוע, מה שעורר סכסוך מדיה חברתית כולל בין השניים.

לאחר החזרה לטוויטר לאחר הפרישה, ה עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי נראה היה שחבר השחקנים הוציא איום על ליסה, מה שהוביל את ליסה למחוא כפיים על הכוכבת שלה, הבעייתית מבחינה משפטית ועתידה להידרש בקרוב, בכך שאמרה לה לבלות עם משפחתה והבהירה שהיא לא מפחדת אותה, למרות מה שהמעריצים אולי ראו במהלך טיול הסירה בשבוע שעבר.

"חזרתי – [Lisa Barlow] תתכונן b-tch," ג'ן צייץ בטוויטר ב-11 בדצמבר.

"B-tch? זו מילה שכדאי שתתרגל לשמוע,” ליסה השיב. "את כועסת שלא קיבלת זוג חבילות לאאא והוצאת את זה עליי? ללכת [spend] זמן עם המשפחה שלך."

RHOSLC ליסה בארלו מצילה את ג'ן לאחר שהיא חוזרת לטוויטר

ואז, כאשר צופה הזכיר שליסה לא נלחמה נגד ג'ן כשהיא דחפה אותה בתוך הריב שלהם בתוכנית בשבוע שעבר, ליסה הכחישה שהיא חוששת מחברתה לצוות.

"ליזה, הדרך שבה נתת לג'ן לדחוף אותך הלילה גרמה לך להיראות מפוחדת ממנה", אמר המעריץ.

"זזתי?" שאלה ליסה.

RHOSLC ליסה בארלו מכחישה שהיא מפחדת מג'ן שאה

אדם אחר רצה לדעת מדוע ליסה ממשיכה לקבל את פניה של ג'ן בחזרה לחייה.

"מנסים להבין למה המשכת לנסות עם ג'ן," הם שיתפו.

"ניסיון אחרון," אישרה ליסה.

ליסה בארלו מאשרת שהיא נתנה לג'ן את הניסיון האחרון שלה בתוך עונה 3 של RHOSLC

גם בטוויטר, אחרי ה מלכות בראבו שיתפה פוסט שבו כיתוב מציג את ליסה טורחת את ג'ן כ"מזויף הכי מזויף", ואומרת שהיא "מזויפת כמו הציצים שלך, שלך -, הפנים שלך", ו"הכל", ג'ן הפכה את השולחן על שותפתה. כוכב.

"ליסה בארלו *סיימה* עם ג'ן והיא לא מתאפקת", נכתב בשקע.

וגם ג'ן השיב"אם זה מה שאנחנו עושים… אז אתה מזויף כמו אצבע הצ'יטו שלך מלחקת שיזוף טוב בהתזה, ניתוח אף, ניתוח עיניים, ניתוח ציצים… חבל שהפריבילגיה שלך לא יכולה להיפטר מהקנקלים האלה."

RHOSLC ג'ן שאה טורחת בליזה כמזויפת, מאשימה אותה בפריבילגיה

לאחר מכן ג'ן כיוונה את ליסה ו וויטני רוז עם פוסט ששותף בסטורי שלה באינסטגרם על ידי שיתוף מחדש של הודעת טוויטר ממעריץ שמתח ביקורת על RHOSLC חברי שחקנים על "אהבתי" לציוץ על עתידה הפוטנציאלי של ג'ן בכלא.

"אז התגובה הזו מצאה חן בעיני [Lisa Barlow and Whitney Rose] וזה מראה איזה סוג של בני אדם הם", כתב המעריץ. "[I don’t know] מה [Jen Shah] עשתה אבל לפחות היא משלימה על מעשיה, אבל לאהוב תגובות מהסוג הזה זה קצת [too] הרבה בני אדם מגעילים."

בציוץ המדובר, שונה RHOSLC הצופה אמר, "גרור אותה! היא תתחנן עבור וידה כשהיא תצטרך להכין לה יין משירותים בכלא כי היא לא יכולה להפסיק לשתות."

וגם ב-IG Story של ג'ן, היא כללה הודעה נוספת ממישהו אחר, שהוסיף, "היו לי ציפיות נמוכות מוויטני וליסה, אבל זה נמוך מזה… תתביישו להם."

RHOSLC ג'ן שאה גויל את וויטני וליסה על אהבת הציוץ

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי העונה השלישית תשודר בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור