ג'ן שאה מאשרת שהיא לא תצלם את איחוד RHOSLC, מטילה בראבו

קרדיט: רנדי שרופשייר/בראבו

זה רשמי! ג'ן שאה לא ישתתף היום בהקלטה של ​​ה עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי מפגש עונה שלישית.

חודשים אחרי אנדי כהן טען שהוא והצוות שלו התנתקו מג'ן לאחר שהודתה באשמה בקשירת קשר לביצוע הונאה רשתית, ג'ן פנתה לעמוד האינסטגרם שלה בהצהרה, וקבעה כי היא אמנם הוזמנה להשתתף בהקלטה לאחר שנחתכה בעבר, אך בסופו של דבר היא בחרה נגד לשבת עם אנדי וחבריה לצוות.

"ב-14 בספטמבר 2022, הודיעו לי בכירי בראבו שלא הוזמנתי להשתתף בעונה [three] איחוד. התאכזבתי כי לא יהיה לי מקום להתעמת עם אי דיוקים ולהתייחס לקו העלילה שלי עם חברי השחקנים. משום מקום, ב-19 בנובמבר, לפני שבועיים וחצי, הוזמנתי להשתתף. שמחתי לגלות שעכשיו יהיה לי קול במפגש המחודש", חשפה ג'ן בהצהרה שלה ב-16 בדצמבר.

לדברי ג'ן, היא הודיעה לרשת שמכיוון שתיק ההונאה שלה נמשך, היא לא תוכל לדון בהאשמות נגדה וגם לא תתאפשר לה להתייחס לגזר הדין הקרוב שלה.

"היה לי ברור עם בראבו שמתוך כבוד לבתי המשפט וצו שיפוטי קבוע, לא אוכל לדון בשום דבר שקשור לתיק המשפטי שלי או לגזר הדין שלי", היא שיתפה.

אבל בראבו לא היה מרוצה מהחדשות האלה והציע תגובה לג'ן, ואמר שהם מצפים שהנושאים האלה יידונו.

"בראבו מצא שזה לא משביע רצון ואמר שהם מצפים לדון ב'עלילה' הזה. הציפייה הזו לא מתייחסת אליי או לרווחה של משפחתי", ציינה ג'ן. "אז לפי ייעוץ משפטי, אני לא אשתתף באיחוד. אני צריך להתמקד בדבר הכי חשוב בחיים שלי – המשפחה שלי".

כפי ש RHOSLC המעריצים יודעים היטב, ג'ן חולקת שני ילדים עם בעלה שריף "מאמן" שאהכולל הבנים שריף ג'וניור ועומר.

ג'ן שאה מאשרת שהיא לא תשתתף באיחוד של עונה 3 של RHOSLC

למרות שג'ן לא תופיע במפגש הקרוב, היו שמועות לגבי ספיישל פוטנציאלי אחד על אחד עם אנדי. וכאשר אנדי אמר ב-BravoCon שההודאה באשמה של ג'ן היא "הסוף של… האירוסין שם", הוא הקניט את זה.

"אני מקווה לשבת איתה ולדבר איתה בשלב מסוים במצלמה כי יש לי הרבה שאלות אליה", הסביר.

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי העונה השלישית תשודר בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור