ג'ן שאה מגלה שהיא ניסתה להתאבד

זה מה שכולנו חיכינו לו מאז שראינו את התצוגה המקדימה של העונה של עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק עִיר. סוף סוף אנחנו מקבלים הצצה ל אַברָשׁהעין השחורה של, אבל נצטרך לחכות לשבוע הבא כדי לגלות מה באמת גרם לנזק. זה פרק מבולגן, וניכר שהקבוצה הזו פשוט נלחמת על אותו דבר… בתלבושות שונות.

זה הבוקר שאחרי ארוחת הערב מהגיהנום. ליסה קובעת, "האימון שלי עשה לי את הפה אתמול בלילה," והיא קוראת לג'ן אנג'י ק. ו ויטני. ליסה נגמרה לקבל יחס של זבל ג'ן. היא יודעת שהיא תמיד הייתה שם בשביל ג'ן, אז היא לא יכולה להבין למה היא נמצאת ברשימת השטויות של ג'ן לאחרונה. התנהגותה של ג'ן אינה מקובלת, ואנג'י מצטרפת לומר שג'ן טוענת שאינה זוכרת דברים, בדומה לת'ר.

וויטני מדברת על ניתוק החברות שלה עם הת'ר ומציינת שהת'ר אפילו לא הבחינה בכתפה הקרה של וויטני. וויטני כועסת על כך שהת'ר ניסתה לגרור אותה לתוך אנג'י הרינגטון בלגן אמש, אבל הבנות מקווים שהטיול בחוף היום יהיה הסטה טובה מהדרמה.

במהלך ארוחת הבוקר, הת'ר מנסה לחבר מה לעזאזל באמת קרה אתמול בלילה. ליסה מזכירה להת'ר שיש הרבה כפכפים מצידה של ג'ן, והיא מאמינה שג'ן לא כנה לגבי איך היא באמת מרגישה. הת'ר לא רוצה לנטוש את ג'ן, אבל ההתנהגות שלה הופכת הרסנית יותר מיום ליום. הת'ר טוענת שהיא אפילו לא רצתה לבוא לטיול בגלל זה. בנוסף, הדברים היו מוזרים עם וויטני. הת'ר רוצה לשבת עם ג'ן כדי להיפרד ממנה בעצם על סמך הכעס והאלימות מבעיות העבר.

ג'ן מברכת את אנג'י בזרועות פתוחות, ונראה שכולן מאופרות. אנג'י מרוצה מכך שג'ן "הכירה" בנאמנותה לג'ן, ולמרות שאנג'י מוכנה להתחיל מחדש את החברות שלהם, היא תהיה זהירה יותר סביב ג'ן.

למרות שלא "טורקים וקווסו" (לפי ליסה), יום חוף בסן דייגו צריך להיות כיף. הנשים מתגלגלות ליום מלא בפיקניקים ומשחקים. המשחק הראשון הוא תחרות ארמון חול. הנשים מתפרקות לשתי קבוצות ומתחילות להתחרות עם שקי תפוחי אדמה ולשחק כדורגל בועות. למרות שזה משעשע, זה מוזר לראות את הבנות האלה מתחברות לאחר שכמעט קורעות אחת לשנייה את הראש.

הבא במסלול האקשן הוא גלישה. וויטני, דנה ואנג'י קופצות על הקרשים בזמן מרדית' תומכת בהם… כשהיא על הטלפון שלה… יושבת על החוף. בינתיים, ג'ן, ליסה והת'ר יוצאות לארוחת צהריים. הת'ר מקווה להשתמש בזה כזמן לדבר בחומרה עם ג'ן על ההתנהגות שלה.

ליסה מסבירה לג'ן שאתמול היה קשה, במיוחד כשעל הסירה. ג'ן מתנצלת בפני ליסה, וליסה מצהירה שהיא רגישה כשזה מגיע לג'ן. עוד היא מסבירה שזה קשה כי החברות מרגישה קצת חד צדדית. הת'ר קופצת ומטילה ספק באולטימטום לגבי אנג'י ה' שג'ן נתנה לה אמש. היא שואלת את ג'ן אם היא חושבת שהיחסים ביניהם רעילים וג'ן אומרת בתוקף שכן.

ג'ן מרגישה כמו כפכפי הת'ר ואינה נותנת אחריות על אנג'י ה' על מעשיה. הת'ר שואלת מה באמת המשמעות של הידידות הזו "לרכב או למות", וליסה מנסה להסביר את מעגל החברות המכוער עם ג'ן. ג'ן מכחישה שהיא "מפחידה ורעילה" וטוענת שמעשיה של הת'ר לא מתיישבים עם מה שהיא אומרת.

כעת, כשג'ן שמה את רגליה אל האש, היא מנסה להסיט את רגליה. ג'ן מטילה פצצה שהיא כמעט התאבדה בגלל אנג'י. ג'ן מסבירה שכאשר גילתה על ShahXposed, היא טענה ש"סיימה" וננעלה בשירותים. מְאַמֵן לקחה את ג'ן לבית החולים, שם שהתה במשך יומיים וחצי.

לאחר מכן ג'ן מתרחקת בסערה מהשולחן. הת'ר וליסה מחליטות להיות "חזית מאוחדת", אבל הן גם ממשיכות לזהות את ההתנהגות הרעילה של ג'ן. הת'ר מודה שהיא נכנסה לארוחת הצהריים ההיא מוכנה "לבקר" את ג'ן, אבל עכשיו היא רוצה לתמוך בה. היא מקווה שג'ן תוכל להתגייס אחרי אחר הצהריים החשוך ולהתכונן לערב בנושא מרילין מונרו שלפנינו.

לאחר שיעורי גלישה, וויטני מדברת על המצב ה"מביך" בינה לבין הת'ר. וויטני רוצה שהת'ר תבין שהיא פגעה בה, והיא מחפשת את הת'ר כדי לקחת אחריות.

תודה לאל על שוויטני הביאה את הפאות של מרילין מונרו – עכשיו הנשים נראות אפילו יותר מגוחכות כשהן מטיילות במסעדה ציבורית במרכז העיר סן דייגו. הם עושים שיחת חולין על אחר הצהריים, ושאר הקבוצה מגלה איך עברה ארוחת הצהריים עם ג'ן, ליסה והת'ר. ג'ן סוגרת את זה ובסופו של דבר נשפכת כי וויטני המשיכה "לחפור". היא מספרת לקבוצה שהחפירה של אנג'י גרמה לניסיון ההתאבדות שלה, והשולחן בהלם.

מכיוון שג'ן לא אהבה שוויטני שמה אותה במקום, היא קוראת לוויטני. ג'ן מציעה לה לספר להת'ר איך היא באמת מרגישה כלפיה מכיוון שנראה כאילו כולם מניחים את רגשותיהם על השולחן. ג'ן דוחפת ואומרת לוויטני לספר את הרגשות מול הקבוצה.

עכשיו המשחק מתחיל. וויטני קוראת להת'ר בכל דבר, אבל הת'ר פשוט מכחישה זאת. לדברי ליסה, "אם זה לא מתאים לנרטיב שג'ן והת'ר רוצים, אם אתה לא הולך עם זה, אתה הבעיה."

וויטני דורשת מהת'ר להסתכל עליה, והיא לא מעריכה שהת'ר מנסה להכניס את כולם לשיחה. הת'ר מרגישה כאילו וויטני משוגעת, אבל וויטני מרגישה מתוסכלת. וויטני מושכת את מרדית' לדבר על השמועות של ליסה וליסה אז קופצת פנימה. ליסה אומרת שכולם השתגעו בקבוצת החברים הזו, ווויטני מבקשת שכולם יישא באחריות למה שהם אומרים.

ג'ן פשוט לא יכולה להחזיק את זה יותר ופולטת שוויטני אמרה לה שהיא הולכת לקחת הפסקה של חבר מהת'ר. אלה חדשות להת'ר, והיא המומה. היא צועקת שנאמנות היא שובר עסקה. כל השיחה הזו של "רכב או תמות" הולכת ומתישה. וויטני לא יכולה להבין את מערכת היחסים של הת'ר וג'ן, והיא מהרהרת מדוע היא לא זוכה לאותה נאמנות מהת'ר.

וויטני מתפוצצת ומתעצבנת כשהת'ר ממשיכה לדבר עליה. הת'ר מתעצבנת ומסתערת על ליסה, ה-BFF החדש של וויטני. הת'ר יורקת לליסה, "לאף אחד לא היה יותר דברים רעים להגיד עליך מאשר לוויטני רוז." מעניין כי זה לא הנושא שעל הפרק כרגע. הדברים סופר מבולגנים.

וויטני מדברת על הגבולות בינה לבין הת'ר וכיצד רגשותיה נפגעים כי הת'ר לא שומעת אותה או מקשיבה לה. וויטני מסבירה שהיא מרגישה "מאוכזבת מאוד על ידי הת'ר", והיא מרגישה כאילו הת'ר צוחקת על מה שעובר עליה. בגלל שהת'ר מנסה להסיט, היא כורכת את ליסה פנימה שוב ושוב. הת'ר מנסה להדליק את וויטני, ווויטני קוראת לה. הת'ר מרגישה "נבגדת" על ידי וויטני ואומרת שוב שהיא טרמפ או מת עד שהיא לא… וכרגע, היא סיימה עם וויטני.

אחרי לילה מאוחר של מועדונים ואכילת פיצה, הנשים חוזרות הביתה די מבוזבזות, בלשון המעטה. ג'ן היא חשופת חזה (אני מניחה שהיא חושבת שפשוט תצאי בחבטה?) ומתרוצצת בבית, נשארת ערה למסיבה עם הת'ר, אנג'י ק' ומרדית'. אחרי הרבה ציצים והרבה ריקודים, הת'ר פונה לחדר שלה, רק כדי להעיר אותה מדפיקה בדלת שלה ב-4:50 בבוקר ואז המצלמות נכבות.

שבע שעות לאחר מכן, הת'ר קוראת למרדית' לחדר שלה כדי להראות לה… את העין השחורה (ועוד פציעות שונות בזרועות!!). המשך יבוא…

ספר לנו – מה חשבת על הפרק?

קישור מקור