ג'ן שאה מ-RHOSLC חוגגת את תקופת המאסר עם ארוחת ערב ל-20

ג'ן שאה נהנתה מארוחת ערב ל-20 ב-Valbella בניו יורק ביום שישי בערב, לאחר שקיבלה תקופת מאסר פחותה מהצפוי בגזר הדין שלה שעות לפני כן.

לאחר עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי כוכב הובא לתקופת מאסר של 6.5 שנים (התובעים קיוו לתקופה של 10 שנים) בגין הפעלת תוכנית טלמרקטינג ארוכת שנים שמטרתה קשישים, ג'ן נצפתה "אוכלת ושותה" בקומה השנייה של המקום.

"היו לה שני אנשים שעמדו מסביב לשולחן שלה וחסמו מכל אחד לצלם", סיפר מקור עמוד שישי ב-7 בינואר, וציין שלא ברור אם בעלה של ג'ן, שריף שאההיה נוכח.

על פי הדיווח, ג'ן עזבה עם המאבטח שלה לאחר שנראתה מנסה להבין "איך לצאת מבלי להצטלם" בפתח המסעדה.

כפי ששיתפה גם האאוטלט, ג'ן שיתפה הודעה לשריף ולבנים שלהם, שריף ג'וניור ועומר, בבית המשפט ביום שישי בבוקר, ואמרה למשפחתה, "אני מצטערת עמוקות ועמוק", והודתה שהיא הלכה "נגד" ליבה. ערכים של "ענווה ונאמנות וכבוד" ופגיעה ב"אנשים חפים מפשע".

למרות שאף אחת מהן של ג'ן RHOSLC חברים לקבוצה התייחסו ישירות לגזר הדין שלה, וויטני רוז שיתף כמה פוסטים מספרים ביום שישי אחר הצהריים לאחר שהופיע לצדם ג'וליה פוקס עַל צפו במה שקורה בשידור חי.

"עונה 3 של [RHOSLC] היה הרבה וכבד מאוד. לעטוף את זה בתוכנית כל כך מהנה הייתה השליחה המושלמת לעונה קשה. החושך נעלם, האור עלינו", הכריזה.

היא גם לקחה את הסטורי שלה באינסטגרם, שם שיתפה סלפי וכתבה, "איזה יום…"

RHOSLC וויטני רוז אומרת איזה יום אחרי גזר הדין של ג'ן שאה

לאחר גזר הדין של ג'ן, עורך הדין שלה, פריה צ'אודריפרסמה הצהרה.

"ג'ן שאה מתחרטת עמוקות על הטעויות שהיא עשתה ומצטערת מאוד על האנשים שהיא פגעה", אמרה E! חֲדָשׁוֹת. "ג'ן מאמינה במערכת המשפט שלנו, מבינה שכל מי שיעבור על החוק ייענש, ומקבלת את המשפט הזה כצודק. ג'ן תשלם את חובה לחברה, וכשהיא שוב אישה חופשית, היא נשבעה לשלם את חובה לקורבנות שנפגעו מטעויותיה".

באשר למקום שבו ג'ן תשרת את זמנה, שאמור להתחיל ב-17 בפברואר, RHOSLC חבר השחקנים ביקש להישלח ל-FPC בריאן של טקסס, מחנה כלא פדרלי ביטחוני מינימלי.

"ג'ן שאה ביקשה להיות מיועדת למתקן אבטחה מינימלי פדרלי בבריאן, טקסס – עם אליזבת הולמס של תרמוס", כתב מתיו ראסל לי נחשף בפוסט ב-6 בינואר על טוויטר.

RHOSLC ג'ן שאה רוצה לשרת בבית הכלא בטקסס לאליזבת הולמס

מייסד Theramos אליזבת הולמס נמצא אשם במספר עבירות של הונאה ונידון מעל 11 שנות מאסר בנובמבר 2022 לאחר הונאת משקיעים ותתחיל את עונשה ב-27 באפריל.

ג'ן תהיה בשחרור בפיקוח למשך חמש שנים לאחר סיום תקופת המאסר שלה.

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי העונה השלישית תשודר בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור