ג'ן שאה מ-RHOSLC מטילה את דנה על חשיפת שמועות לכאורה

קרדיט: כריס הסטון/בראבו

הספירה לאחור ל ג'ן שאהנראה שההודאה באשמה היא קו העלילה המרכזי של עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי העונה השלישית, על פי טריילר אחרון. באחד הקליפים, 'חבר' חדש דנה בואי-נגרטה אמרה לג'ן שהיא צריכה לשחק יפה "אם אתה רוצה קצת כסף על ספרי המלך המזוינים שלך."

בהצהרה שפורסמה על ידי BravoTV.com, דנה מסתבכת בדרמה של צוות השחקנים כשהיא חושפת שמועה על ג'ן. כשהטריילר ירד, ג'ן יצאה לרשתות החברתיות כדי לחלוק את מחשבותיה על החבר החדש לצוות.

"1. אנחנו לא מכירים אותה," אמרה ג'ן הלאה אינסטגרםשותף על ידי BravoByGays. "2. אל תבוא אליי לובשת שמלת נשף של מקדוגלה משנת 1984… 3. חסוך את האגורות שלך… אתה זה שלא מקבל תשלום ועובד בחינם."

דנה ואז מחא כפיים על ידי שיתוף הפוסט של ג'ן וכתיבת כיתוב: "קבל את העובדות שלך ישר לפני שאתה ניגש אליי בוווו."

לאחר מכן כתבה תגובה ארוכה לכוכבת.

"B**ch תפסיק לדאוג בגלל ה-Macdogala שלי לאן אתה הולך הם לא מייצרים סרבל גוצ'י כתומים."

היא המשיכה ואמרה, "בבעלותי מספר נכסים ועסקים [and] אני לא גונב מהקשישים. אני גם לא עובד בחינם אבל לא היית יודע על זה כלום כי לא עבדת יום אחד בחייך”.

לאחר מכן ביקשה דנה מג'ן "לדאוג שתחזיר לאמך את כספי הפרישה שלה שלקחת ממנה בידיעה שאתה אשם".

היא סיימה את הפוסט, "Clink Clank B**ch!"

קרדיט תמונה: @dannabuinegrete/אינסטגרם דרך @bravobygays/אינסטגרם

לאחר מכן ג'ן התייחסה לתגובה המפוקפקת והעירה באמצעות מלכות בראבו"צ'ילה לקח לה שלושה שבועות [the time of Jen’s original post] למחוא כפיים… אין מה לעשות. אני לא משחק עם תוספות".

דנה הגיבה לדיס החדש, "למי שלא אוהב לשחק עם תוספות אתה בטוח אוהב לשמור את השם שלי בפה שלך." לאחר מכן, המתחיל לעג לתיוג של ג'ן מהעונה שעברה, וכתב, "שיהיה לך יום שמח!"

קרדיט תמונה: @dannabuinegrete/אינסטגרם דרך מלכות בראבו

עד שהפרקים ירדו, הצופים נותרים בחושך בנוגע לסיפור המקור של הריב בין דנה וג'ן. לפי הקרב שלהם ברשתות החברתיות, נראה שיש מעט תקווה לפיוס.

עקרות הבית האמיתיות של סולט לייק סיטי עונה שלישית הופיעה בבכורה ביום רביעי, 28 בספטמבר, בשעה 9/8c בבראבו.קישור מקור