ג'ניפר איידין מתייחסת לטענותיה של תרזה בילינג ג'ו גורגה

קרדיט: רודולפו מרטינז/בראבו, מייקל סיימון/startraksphoto

ג'ניפר איידין מתבטא נגד טענות המעידות תרזה ג'ודיצה מחויב ג'ו גורגה ו מליסה גורגה לארוחות החתונה שלהם – למרות שהם לא השתתפו בנישואיה בשבת.

לאחר דיווח נטען כי הטרי נשוי עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי הכוכבת רצתה לגרום לאחיה וגיסתה לשלם על הביטול ה"גס" שלהם ברגע האחרון, ג'ניפר, שהוצגה כשושבינה בחתונה, פנתה לעמוד הטוויטר שלה כדי לקבוע את השיא.

"בדיוק ראיתי איזה וואקאדו [fake news] ותרזה ו [Luis Ruelas] לעולם לא יהיה כל כך קטנוני," ג'ניפר צייץ בטוויטר ב-8 באוגוסט.

ואז, לאחר שמעריץ סיפר למישהו אחר שתרזה חייבה לכאורה את ג'ו ומליסה "על דילוג על החתונה", וציין שההתנהגות לכאורה הייתה "פשוט מגוחכת", ג'ניפר הכחישה עוד את השמועה.

"זה ממש לא נכון!" היא התעקש. "אם היה 'חשבון' כזה, הוא היה מתפרסם כבר. תסמוך ותאמין."

RHONJ ג'ניפר Aydin טורחת בטענות של תרזה בלינג ג'ו ומליסה לארוחות חתונה

אבל מישהו אחר ציין שתרזה הייתה קטנונית בעבר, ונתן הנהון לסיפור שסיפרה תרזה בתוך RHONJ עונה רביעית, שהציגה אותה זורקת מבחר עוגיות מפזרים שמליסה הביאה לביתה לחגיגת חג המולד.

"תרזה זרקה עוגיות מפזרים לפח, היא בהחלט תהיה קטנונית", אמר האדם.

ובכל זאת, ג'ניפר לקחה את הצד של חברתה ואמרה שהיא הייתה עושה אותו דבר.

"זה לא קטנוני – זה להיות כנה! גם אני זורקת דברים שאני לא אוהבת", ג'ניפר השיביחד עם אימוג'י לגלגול עיניים.

RHONJ ג'ניפר Aydin מכחישה שתרזה ג'ודיס הייתה קטנונית עם חוק החתונה

מוקדם יותר השבוע, ימים ספורים לאחר שתרזה ולואיס אמרו, "אני כן", באחוזת פארק שאטו בניו ג'רזי, מקורב טען שתרזה שלחה לג'ו ומליסה חשבון חתונה.

"ג'ו ומליסה ענו שניהם 'כן'. שניהם בחרו מה הם הולכים לאכול אבל אז נשרו כמה ימים לפני כן. תרזה שילמה עבורם ועכשיו היא רוצה את הכסף שלה בחזרה", אמר מקור רדאר באינטרנט ב-8 באוגוסט. "הארוחות בפארק שאטו אחוזות וגנים אינן זולות. זה גס לומר 'כן' ואז לשנות את דעתך בשעה ה-11. החומר הזה אינו ניתן להחזר. תרזה נתקעה עם הצ'ק וכדי להחמיר את המצב, ג'ו ומליסה אפילו לא שלחו לה מתנה".

כפי ש RHONJ המעריצים בוודאי שמעו, על פי הדיווחים, ג'ו ומליסה תכננו להשתתף בחתונה עד יום חמישי, אז לזוג היה תקיפה לכאורה עם תרזה ולואיס בגלל "שמועות שווא" על נישואיהם.

"תרזה בגדה בהם בצורה בלתי נסלחת", אמר מקור אֲנָשִׁים ביום ראשון. "הם לא מתכוונים לחגוג את הנישואים החדשים של תרזה כשכל מה שהיא עושה זה לנסות לקרוע את הנישואים שלהם".

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 צפויה לחזור לבראבו מאוחר יותר השנה או בתחילת השנה הבאה.קישור מקור