ג'ניפר ודולורס קרב, לואיס סלאמס מליסה

חזרנו לפתיחת העונה של עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי! הדרך המשומנת לחתונה של תרזה ולואי תהיה חלקה ובוגדנית. תנו לנו להתעדכן בהם ולפגוש את החדשים, דניאלה ורייצ'ל!

ג'ניפר נפצע בזמן מועד שיכור להשתתף ב-50 של תרזהה' סוף שבוע יום הולדת. היא חושבת שהייתה לה עין הרע, והיא חושדת בדולורס, שלדעתה היא אולטרה מקנאת בה. ג'ניפר אפילו גנבה את הפרארי שלה בזמן שהם היו בבית. כעת היא קרובה יותר למליסה מאשר לדולורס. ג'ניפר אפילו ביקשה מאמה לעשות טקס טורקי כדי להסיר את עין הרע ללא הועיל.

מליסה מתכנן מסיבת החלקה בנושא שנות ה-80 לפתיחה לסוף השבוע של יום הזיכרון. היא לוקחת את זה באופן אישי שתרזה לא בוחרת בה להיות חלק ממסיבת החתונה שלה. תרזה הזמינה אותם כעת לאירועי יום ההולדת שלה, אך הם לא דיברו מאז המפגש המחודש. מליסה מספרת לג'ו מדוע היא עדיין רוצה להזמין את תרזה למסיבת ההחלקה, ואומרת, "אני לא רוצה להשאיר אף אחד בחוץ." לאחר מכן ג'ו מזכיר לה, "את נשארת בחוץ." מליסה אפילו מתיימרת להיות נדיבה לגבי הקלות בכך שהיא שולחת לה הודעות הודעה ומודיעה לה שזה "בסדר" שהיא לא במסיבת החתונה. שימו לב: תרזה ומליסה לעולם לא ילמדו להתקיים יחד כי מליסה לקחה ממנה את אחיה. היא לא אוהבת את מליסה הצעירה והמושכת יותר בסביבה, והיא סובלת מהתפתחות עצורה יחד עם אחיה.

דולורס תציג לנו העונה את האירי שלה, פול. פרנק עדיין נאבק עם דולורס שיש לו גבר חדש. פול לא יכול לערוך את מסיבת ההחלקה הכוללת מאז שחלה ב-COVID. עם זאת, הוא לא רוצה לשחק יפה עם פרנק, ורוצה את דולורס לעצמו. דולורס לא מבינה למה הגברים שלה לא יכולים להתקיים יחד, אבל היא לא מתכוונת לתת לבחור הזה ששם אותה בראש סדר העדיפויות לברוח. פרנק שואל את דולורס אם היא וג'ניפר עשו תיקון. היא אומרת לפרנק שפחות אכפת לה אם ג'ניפר כועסת עליה ותחשיב אותה כגברת לא רלוונטית.

תרזה חוגגת 50ה' יום הולדת עם המשפחה של לואי. היא יהירה כרגיל, חושבת שהיא לא נראית בת 50. לואי אומר שחוסר הביטחון של ג'ו זועק. ג'ו שלח פרחים ליום ההולדת של תרזה – לפחות הם לא הגיעו לזבל כמו עוגיות הזילוף. ב-ITM שלה, תרזה נראית כאילו היה עליה תרסיס בישול והיא טוגנה בשמן עמוק בטולום.

הגענו למסיבת משטח החלקה. וואו, פרנק סוף סוף מביא את חברתו הסופר צעירה בריטני כדי שנדע שהיא קיימת. תרזה, עם המסטיק המטורף שלה, ולואי עושים את כל ברכות הג'רזי המזויפות. היא לא מבינה למה מליסה לא מדברת איתה. תרזה מודה שהיא לא סולחת, והיא מקבלת קצת עזרה עם זה. מרגרט וטרזה יפגשו זו מול זו בפעם הראשונה מאז המפגש המחודש. היא אומרת שהיא נהנית מזמן חייה בהחלקה, ואז היא פוגעת בקרקע, ואני נשבע שזה נשמע כמו רפרוף ותזת פגיעה!

אנחנו נפגשים דניאל, שהיא חברה של תרזה, ואני לא מופתע שהיא חברה איתה. ג'ניפר מתעלמת מדולורס מאז שהיא קיללה אותה. ג'קי נראית טוב – לא בטוח למה היא כבר לא חברה במשרה מלאה. אנחנו נפגשים רייצ'ל, שהוא חבר של מליסה. בתצוגה המקדימה לעונה, מארג' אומרת לרייצ'ל שהיא כמו דמות של טים ברטון, ואני רואה את הדמיון לסאלי ב הסיוט שלפני חג המולד!

פרנק רוצה לדעת אם ג'ו הולך לעשות נחמד עם תרזה. דולורס מאמינה שללא הוריהם, ג'ו וטרזה עשויים שלא לתקן. ג'ניפר פ', שהיא חברתה של מארג', מנסה לעודד את תרזה לדבר עם מרגרט. תרזה מזמינה את מארג' וג'ו ב' לבוא. מארג' קצת מבוהלת מהטר החדש הזה. דולורס מזמינה את הנשים והחבר'ה שלהן לצילומי לוח שנה סקסי למען הצדקה שלה.

דניאלה מציגה לנו את בתה, ולנטינה, ואת בנה, דומיניק. היא מודה שהיא פרפקציוניסטית עם הילדים שלה. לדניאלה יש בעל חתיך בשם נייט, והוא ישתלב יפה עם החבר'ה האחרים. היא משחקת קצת יותר, ואני לא יודע אם אני אוהב שיש לי כל כך הרבה חברי צוות חדשים.

מרגרט וג'ו משוחחים על ללכת לביתה של תרזה. תרזה מצפה להתנצלות ממרגרט, ומארג' מצפה לאותו דבר. מרגרט שברה את זרועה, וג'ו ב' המסכן צריך להתקלח בה. ג'ו ב' עשה קצת עבודה על העיניים שלו, אבל אני לא חושב שהוא יכול להתיר את אשתו העירומה. למרבה המזל, הוא לא צריך לנגב אותה ולראות את החבול מאחור.

תרזה שואל מרגרט אם היא חושבת שהיא מכירה את תרזה האמיתית. מרגרט אומרת לתרזה שהיא השתגעה עליה והפך לטר-קונג בעונה שעברה תוך כדי דריסה בג'רזי. לואי סוגר את תרזה (אהבתי את זה בסתר – לפחות אדם אחד יכול לסגור את הרחפן הזה), והוא אומר לה להפסיק להפריע ולהקשיב למרגרט. תרזה אומרת שהיא כבר לא נוטרת טינה ועובדת עם מטפל שנאלץ להשתמש בכרטיסי פלאש עם תמונות. היא מתרעמת על כך שבעונה שעברה, מליסה הראתה לגברות האחרות את הטקסטים שלה על סגירת דיבורים שליליים על לואי. לואי חושב שמעשיה של מליסה מראים את חוסר הביטחון שלה. הוא בהחלט נהיה יותר נוח מול המצלמות, ורואים בבירור איך הוא מעודד את חלוקת המשפחה. לואי הוא הג'ון המלוכלך מג'רזי, ומישהו צריך לבדוק את טבעת הנישואין של Tre ולוודא שהיא אמיתית, בניגוד לצמידי קרטייה האלה!

תרזה צריכה שאנשים יראו לה שהם אוהבים אותה, והיא חושבת שהיא חייבת לבדוק אותם. כעת היא אומרת שהיא לא רוצה לריב עם מארג'. תרזה, שמאותגרת בדקדוק, טוענת שהיא גולמית – כמו מלפפון. אוומייגוד! היא רק אמרה שהיא מצטערת ורוצה להזמין את מארג' לחתונה שלהם. לואי הוא אמן בובות טוב מכיוון שאני אפילו לא רואה את המיתרים כאשר תרזה זו מקיימת אינטראקציה עם אנשים.

כעת אנו מצלמים את התמונות עבור לוח השנה לגברים. פרנק לא מגיע מכיוון שהמעיים שלו לא פועלים מכל הסטרואידים, והוא זקוק לניקוי המעי הגס. עכשיו אנחנו זוכים לראות את החבר'ה מצטלמים. ג'ו ב' נורה בצורה מביכה על אופנוע. נייט משקה את הגינה שלו, ואני אוהב את מה שאני רואה. בעלה של רייצ'ל ג'ון הוא חוטב עצים, והוא היה דוגמן ב חוק וסדר. האם הוא צילם סצינה של גופות חוק וסדר?

אוון עדיין נראה טוב עם זריקת הכדורסל שלו. ג'ו, שהוא בדיוק כמו התאום המרושע שלו, הולך על מראה הגרילמאסטר של BBQ משומן עם ספריי בישול של פאם. לואי עושה כמה תנוחות יוגה, ואין שום דבר חם באף אחת מהתנוחות שלו. ביל הולך להיות רופא סקסי ואפילו גילח את החזה שלו בדיוק כמו תרזה עושה בשביל זה. הוא ספורט טוב. פאולי הולכת להיות שדון סקסי?!?

מארג' מספרת למליסה שלואי אמר שהיא חסרת ביטחון. מליסה מופעלת בבירור מההערה המאוד נכונה הזו. מליסה הייתה יכולה להיות תוספת בקנדיאס RHOP סרטון לשיר שלה "Insecure". דולורס מציגה לנו את פול, ואני יכולה להבין למה זה עליית מדרגה מדיוויד. פול נראה כאילו הוא באמת רואה אור יום, בניגוד לדיוויד.

דולורס וג'ניפר מקיפות זו את זו בצילומי לוח השנה עבור החבר'ה. רייצ'ל מנסה לדחוף את ג'ניפר להיות פגיעה ואז בורחת לדולורס. היא מספרת לדולורס שג'ניפר בכתה. לאחר מכן דולורס מושכת את ג'ן הצידה, והם משחזרים את הטיפ שלהם מהעונה שעברה. ג'ניפר מתעצבנת מכך שדולורס לא תומכת בה באופן עיוור. היא חשבה שבהיותה חברה שלה צריכה להיות לה נאמנות עיוורת. ג'ניפר מועדת עם כף הרגל שלה ולא רוצה להתיידד עם מישהו שדומה לארנק עור ישן… אז אנחנו מקבלים המשך!

בשבוע הבא נראה את המשך המחלוקת המטופשת ההיא. אני חושב RHONJ הוסיף יותר מדי חדשים העונה. תרזה נמצאת בשליטה מלאה של לואי, ו-IMO לעולם לא תהיה פתרון בין האחים. הם יותר מדי דומים. תהיה בסדר, בלרברס, ואני אראה אותך ביום חמישי במיאמי!

מה אתה חושב על הפרק הזה? ספר לנו בתגובות!

קישור מקור