ג'קי גולדשניידר מוחאת כפיים למעריץ בטענה שהיא אמרה את

ג'קי גולדשניידר טורחת בטענת המעריצים שהיא רוצה את תרזה Axed

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזישל ג'קי גולדשניידר היא לא כאן בשביל רכילות צולעת, והיא קובעת את השיא ישר אחרי שאינסטגרם שמחפש כוח ניסה להכניס לה מילים לפה.

חשבון אינסטגרם @queensofbravo לאחרונה פרסמה תמונה שאישה אלמונית צילמה לאחר שטענה שפגשה את אביה של ג'קי באיי בהאמה. האישה אמרה שהיא הצליחה לדבר עם ג'קי בטלפון ושג'קי אמר לה לכאורה כי כוכב שותף וטירוף תרזה ג'ודיצה"הימים היו ספורים".

האישה גם אמרה שאביה של ג'קי היה "כל כך מתוק וכל כך אדיב".

הפוסט לא נעלם מעיניהם של ג'קי. כשראתה את זה, היא מיהרה למחוא כפיים ולחשוף את הצד שלה בסיפור ומה באמת נאמר בשיחת הטלפון.

"זה שקר," הבהיר ג'קי. "הם דיברו איתי לטלפון למשך 30 שניות כדי לומר 'היי'. הם התפרעו על כמה שהם שונאים את תרזה ואני סגרתי את הפה שלי כמו תמיד. זו בחורה שמחפשת לקבל את שמה בעיתונות, וזה עבד".

ג'קי וטרזה לא היו ביחסים הכי טובים כבר זמן מה לאחר שהצמד נכנס לריב מלא לאחר שטרזה, במילותיה, "חזרה" (לא הפיצה) שמועה שבעלה של ג'קי, אוון גולדשניידר, בגד בה. ג'קי הגיב באנלוגיה. היא אמרה שהפיצה שמועה פוגעת על בתה של תרזה גיא Giudice "לנחר קולה בשירותים" היה אותו הדבר שתרזה עשתה כשהעניקה חיים לשמועת הבגידה של אוון. התרחש ויכוח נפיץ, והוא הסתיים בכך שטרזה כינתה את ג'קי "מילת ה-C".

זה לא יהיה מחוץ למגרש הכדורים עבור ג'קי לא לרצות את תרזה בתוכנית, אבל ה- OG אומר שהיא לא הולכת לשום מקום עד שהתוכנית תסתיים.

ג'קי, מצידה, הורדה לתפקיד "חבר של" לקראת עונה 13 של RHONJ לאחר ששימשה כעקרת בית במשרה מלאה במשך שנים קודם לכן, אבל נראה שזה לא מטריד אותה.

"אני באמת בסדר עם כל דבר כי זה לא בידיים שלי. עם זאת, אני לא יודע מה הם הולכים להחליט בסופו של דבר. אבל מה שהם יחליטו, אני בסדר עם זה", אמר ג'קי E! חֲדָשׁוֹת עוד ביולי.

עונה 13 של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי אמור לצאת לאקרנים מתישהו ב-2023.קישור מקור