ג'קי גולדשניידר יככב כחבר בעונה 13 של 'RHONJ'

קרדיט: רודולפו מרטינז/בראבו, אינסטגרם/דניאל קברל/רייצ'ל פודה/ג'ניפר פסלר

פרנק קטאניה אולי ידע על מה הוא מדבר כשהכריז על כך במאי ג'קי גולדשניידר הורדתה בדרגה מתפקידה במשרה מלאה עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי תוך הפקה בעונתה ה-13.

למרות שג'קי התייחסה לשמועות במספר הזדמנויות, והציעה שהיא לא צילמה בתפקיד מופחת, דיווח חדש טוען שג'קי, למעשה, תככב כ"חבר" בעונה 13 כשלוש נשים חדשות, כולל חבר אחד נוסף במשרה חלקית, הצטרף לתוכנית.

"תרזה ג'ודיצה, מליסה גורגה, דולורס קטניה, מרגרט ג'וזפסו ג'ניפר איידין יצטרף על ידי דניאל קברל ו רייצ'ל פודה כעקרות בית במשרה מלאה לעונה 13 של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי," ה זיכיון עקרות בית אמיתיות משותף ב אינסטגרם ב-4 באוגוסט, שם RHONJ אובססיביגם ב אינסטגרםכמקור שלהם.

האאוטלט ציין אז שלמרות ההצעות האחרונות שג'קי תחזור לתפקידה במשרה מלאה בתוכנית, היא הורדתה בדרגה יחד עם ג'ניפר פסלרשיופיע כ"חבר" השני של עונה 13.

ג'קי גולדשניידר ירדה לתפקיד חבר בתור ג'ניפר פסלר גם מככבת במשרה חלקית ב-RHONJ

בדוח המקורי ששותף ל- RHONJ אובססיבי דף מעריצים פועל אינסטגרםהאאוטלט אישר שגם דניאל וגם רייצ'ל "הטביעו את חותמם [RHONJ] העונה."

"שתיהן קודמו להיות עקרות בית במשרה מלאה!! מזל טוב דניאלה [and] רייצ'ל אנחנו לא יכולים לחכות לראות אותך על מסכי הטלוויזיה שלנו בקרוב! ג'קי גולדשניידר [and] לחדשה לג'ן פסלר תהיה חברה של תפקידים", כתבו בדו"ח הבלעדי שלהם.

דניאל קברל ורייצ'ל פודה מצטרפות ל-RHONJ בתפקידים במשרה מלאה

במאי, על רקע שמועות המצביעות על כך שהיא תופיע רק כחברה בתוך RHONJ עונה 13, ג'קי הופיעה ב-Access Hollywood's כובע לילה של עקרות ביתשם אמרה שלמרות שחלק מהדרמה של הסדרה קשה לעבור, היא קיוותה לחזור לפרקים החדשים.

"אני אוהב את התוכנית," הודתה ג'קי. "אני לא תמיד אוהב סוג של דרמה שיכולה להרוס משפחה אבל יש כל כך הרבה חלקים טובים בתוכנית ואני אוהב את החלקים האלה כל כך, ואני אוהב להיות חלק ממשפחת בראבו. אז כן, אשמח לחזור."

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 צפויה לעלות בבכורה בבראבו מתישהו מאוחר יותר השנה או בתחילת השנה הבאה.קישור מקור