ג'קי גולדשניידר מטילה את בת'ני על "שיווק סקיני"

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי כוכב ג'קי גולדשניידר קורא בת'ני פרנקלהמותג Skinnygirl של להרוויח, ולדבריה, להנציח את התפיסה שמבנה גוף נשי דק הוא מבנה הגוף האידיאלי.

ג'קי הייתה מאוד פתוחה בנוגע למאבקה לאורך כל החיים בהפרעת אכילה. ביום שני, היא השתתפה בהקלטה חיה של עמוד שישישל וירטואלי ריאלי-תה לחיות פודקאסט בניו יורק, שם היא התיישבה וטרקה את רוני המותג של alum.

"לת'ני יש סקיניגירל, ויש לי דעה מאוד נחרצת על זה כי אני אומר, 'F-k marketing skinny'," אמרה ג'קי.

"נמאס לי משיווק סקיני של f-king. אני לא רוצה לשתות משהו כי זה ישאיר אותי רזה, אז תכלס, בת'ני. F–k המותג הרזה שלך. ככה אני באמת מרגיש".

כשפנו לתגובה, בת'ני לא הגיבה ישירות. במקום זאת, היא עברה דרך הנציגה שלה, שהצהירה שלבת'ני יש "ניסיון אישי" עם הפרעות אכילה. היא אפילו טענה שג'קי עצמה הגיעה לבת'ני מספר פעמים. עם זאת, היא מעולם לא שמעה את RHONJ הדעות הנחרצות של כוכב בנושא.

"ג'קי הגיעה לבת'ני והתכתבה כמה פעמים, אז זה מעניין שהיא לא הגיעה לשם. היא מאוד מעורבת ומחוברת לקהל שלה. בתני מאחלת לג'קי בהצלחה במסע האישי והעסקי שלה!" הנציגה של בתני, ג'יל פריצומועבר.

בת'ני הגנה בעבר על בחירת המיתוג שלה, והיא אמרה שהיא בחרה בכוונה בשם סקיניגירל, וכינתה אותו "שאפתני". היא אמרה שזה "מדגיש מצב נפשי חיובי" עבור נשים בכל הגילאים, הגזעים והגדלים [who] אוהב את זה."

עונה 12 של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי ראתה את ג'קי חושפת יותר לגבי המאבקים שלה עם דימוי גוף ואנורקסיה. התוכנית עקבה אחריה מקרוב כשהחלה לחפש טיפול במחלתה.

"התרחבתי לצוות, במקום רק למטפל אחד", אמר ג'קי עמוד שישי עוד באפריל. "אז, אני מדבר עם המטפל שלי פעמיים בשבוע, אני מדבר עם תזונאית רפואית פעם בשבוע ויש לי רופא לבריאות נשים."

ג'קי הצהירה בעבר כי היא "העלתה במשקל" בעקבות העונה הקודמת הרגשית של RHONJאבל המאבק היומיומי עדיין אמיתי ונוכח בחייה.

"חשבתי שפשוט אתחיל לאכול יותר והכל יתחבר, אבל היו הרבה מכשולים בשבילי, אז אני בהחלט, כאילו, בדרך, טוב פי אלף ממה שהייתי בשנה שעברה, אבל אני יש בעיות", אמרה לרשת במהלך הקיץ.

קישור מקור