תמונות: היכנסו לאחוזה של כוכבת RHONJ, ג'קי גולדשניידר, בסך 3 מיליון דולר בטנאפלי, ניו ג'רזי וראו תמונות של חדר הנצנצים שלה ושל בריכת החצר האחורית שלה

ג'קי גולדשניידר על מליסה שמדלגת על החתונה של תרזה

קרדיט: INSTARimages

ג'קי גולדשיידר לא מאשים מליסה ו ג'ו גורגה על ביטול הסכמה תרזה ג'ודיצה ו לואיס רולסהחתונה האחרונה.

לפני שהיא חולקת את מחשבותיה על מראה החתונה של תרזה, ועל העובדה שהיא ו מרגרט ג'וזפס שניהם נכחו בהם עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי בטקס של שותף ב-6 באוגוסט, ג'קי אמר שכאשר מדובר בהיעדרויות של מליסה וג'ו, הזוג קיבל את "ההחלטה הנכונה" להימנע מהאירוע.

"כשידעתי את ההקדמה לקבלת ההחלטה הזו, לא הייתי בהלם בכלל. אני לגמרי מבין ותומך בהם שלא השתתפו בחתונה. זו הייתה ההחלטה הנכונה עבורם, ללא ספק, [and] אתה תבין את זה כשתראה," חשפה ג'קי בפרק ה-17 באוגוסט של Access Hollywood's כובע לילה של עקרות בית.

"למישהו יהיה קשה מאוד לומר, לדעתי, 'היא הייתה צריכה ללכת בכל מקרה'", הוסיפה.

כפי ש RHONJ המעריצים בוודאי שמעו, תרזה הואשמה בהעלאת שמועה המראתה שמליסה בגדה בג'ו עם חבר המשפחה שלהם, שחקן ניק בארוטה. ולפי ג'קי, שלא הזכירה את השמועה באופן מוחלט, היא מאמינה שהגברות לא יחזרו לעולם למקום הגון במערכת היחסים שלהן.

"למרבה הצער אני כן חושבת שזה נכון," היא אמרה על ריחוק קבוע. "אני פשוט מרגיש שזו הייתה כל כך הרבה שנים של דרמה איומה בין שתי המשפחות, ובשלב מסוים, זה כל כך רעיל שאתה צריך ללכת משם. ואני חושב שזו הנקודה בה היא נמצאת כרגע… אבל מי יודע? נראה שהם תמיד חוזרים אז לא אתפלא אם זה הסוף, [and] אני לא אתפלא אם זה לא".

בעוד שרוב הפטפוטים סביב החתונה של תרזה ולואיס היו על מי שלא השתתף, כדאי גם לציין מי כן.

"חשבתי שזה די סוריאליסטי מתי [Evan Goldschneider] ונכנסתי פנימה הייתי כמו, 'באמת עשינו דרך ארוכה בשנתיים… כדי שנוכל להיות כאן בחתונה של תרזה ולגיטימיות [be] שמח בשבילה וחוגג לה ולואיס היה פשוט פראי בשבילי'. בחיים לא הייתי חושב אז שיש דרך חזרה בשבילנו, "הודתה ג'קי, והעניקה בראש לריב שלה עם תרזה, שנבע משמועות רמאות שחזרה תרזה על אוון.

וג'קי ואוון לא רק השתתפו בחתונה – הם נהנו "באמת".

"[It was] ערב דייט מהנה," הסביר ג'קי. "בשולחן שלי, משמאלי היה [Dorinda Medley]. מימיני היה פרנק קטאניה. ממש מאחורי היה ג'יל זארין. זה היה פשוט לילה ממש כיף, וכמובן שהיה נחמד לראות את תרזה מוצאת אותה באושר ועושר".

בנוסף לדיון סביב שמליסה וג'ו מדלגים על החתונה, דיברו הרבה גם על המראה של תרזה, במיוחד על שיערה המופלג והשמיים.

"אני מבינה למה היא רצתה להצהיר והשיער הזה היה הצהרה", אמרה ג'קי בתגובה ל"עשה". "זו לא הייתה בחירה שהייתי עושה אבל זה היה מתאים לתרזה. זו הייתה תרזה… כל המראה היה תרזה מאוד. זה היה מאוד ג'רזי. זה היה מוגזם. אני בטוח שזה היה בדיוק מה שהיא רצתה".

באשר לנוכחותה של מרגרט, ג'קי הקניטה ש"חלק מהדברים מוחלקים העונה… וחלק מהדברים מתפוצצים".

"יש הרבה כדי להגיע לנקודה של מי היה בחתונה ומי לא בחתונה. יש התרגשות של עונה", הוסיפה.

מאז מאי, ג'קי ממוקדת בשורה של שמועות המצביעות על כך שהיא תופיע רק בתפקיד "חבר" לעונה 13. ולמרות שהיא "באמת לא יכולה להגיד שום דבר על זה", היא ציינה שבראבו "לא" לא לקבל החלטות סופיות על שום דבר" עד שהעונה תתחיל.

"קח את העונה שעברה: [Traci Lynn Johnson] הייתה אמורה להיות עקרת בית ואז בשעה ה-11, טראסי לא הייתה עקרת בית. אז אתה באמת אף פעם לא יודע," היא הסבירה. "כל מה שאני יודע זה שהעבודה שעשיתי העונה לא הייתה שונה ממה שעשיתי בכל אחת מארבע העונות שקדמו לה. הופעתי. [And] אני בטוח שאהיה בכל פרק של התוכנית הזו".

בעוד שעמדה של ג'קי בעונה ה-13 של הסדרה טרם אושרה, מספר גברות חדשות נחשפו, כולל דניאל קברל, רייצ'ל פודהו ג'ניפר פסלר.

"הם מביאים הרבה התרגשות… כל אדם מביא לזה הרבה, כולל הנשים החדשות", שיתפה ג'קי.

אבל לא הכל היה כיף ומשחקים. למעשה, לאחר שתיאר את החלקים הראשונים של העונה כ"קלילים יותר", "קטנוניים" ו"כיפיים", אמר ג'קי שהתוכנית קיבלה "תפנית קטנה".

"זה נהיה מאוד כבד," היא אישרה.

גם במהלך הראיון, ג'קי נשאלה אם היא ואוון יקנו פורשה לאחד מילדיהם, כפי שמליסה וג'ו עשו לאחרונה לבתם אנטוניה בת ה-17.

"אנחנו מוציאים הרבה כסף על הילדים שלנו. אנחנו פשוט לא שמים את זה באינסטגרם", התחיל ג'קי. "אבל אני לא חושב שהייתי עושה, וזה רק עניין אישי. אני אישית מרגיש שאם אתה נותן מתנות צנועות, הם מעריכים את זה יותר. אם אתה נותן להם הכל על מגש כסף, הם מתחילים לצפות לזה. אז אוון נחרץ מאוד שהילדים שלנו יתחילו עם טויוטה כמוהו. אולי אעלה קצת יותר גבוה. נראה."

"[But] אני חושב שזה מדהים שג'ו ומליסה עבדו כל כך קשה שהם יכולים להרשות לעצמם לקנות לבתם פורשה ליום הולדתה. ואני מקווה שהיא נוהגת בו בבריאות טובה ונזהרת בכביש", הוסיפה.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 צפויה להתחיל לשדר בבראבו בהמשך השנה או בתחילת השנה הבאה.

קישור מקור