ג'קי גולדשניידר פונה ל-RHONJ עונה 13 ליהוק שמועות, בנוסף איפה היא עומדת עם תרזה ולואיס לקראת חתונתם הקרובה

ג'קי גולדשניידר על RHONJ עונה 13 שמועות שחקנים, תרזה

עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכב ג'קי גולדשניידר ממשיכה לסחוף את המים סביב מעמד עקרת הבית שלה בזיכיון המצליח בראבו. בהצהרות חדשות, ג'קי משתפת עדכונים על מצב הצילומים שלה. בנוסף, היא שופכת יותר אור על כוכב שותף של תרזה ג'ודיצה החתונה הקרובה ל לואיס רולס.

המעריצים מכירים את הצילומים של RHONJ עונה 13 בעיצומה, והודלפו ושותפו תמונות וסרטונים של צוות השחקנים חוגגים אותה במגרש החלקה במה שנראה כמו מסיבה בנושא שנות ה-80.

הרבה מה RHONJ צוות שחקנים נצפה בנוכחות, כולל ג'קי ו מליסה גורגה. ובאופן מפתיע, עריכה לא טקסית טרייסי לין ג'ונסון נראתה גם בפרשה.

זה לא היה כל כך מזמן דולורס קטניהבעלה לשעבר, פרנק קטאניהעזוב שג'קי הורד לכאורה לתפקיד "חבר של".

בהצהרות חדשות שניתנו ל E! חֲדָשׁוֹתג'קי מאשרת שהיא תמיד צילמה לא משנה לאיזה כיוון הרשת מחליטה ללכת, ומציינת שזה לא בידיים שלה.

"צילמתי אתמול, אני מצלם מחר, אני מצלם כל השבוע הבא", גילה ג'קי לאאוטלט. "אז באמת, לא משנה מה בראבו'ס מחליטה – ולפעמים הם מקבלים את ההחלטות האלה בשנייה האחרונה – לא משנה מה הם מחליטים, אני נכנס לצילומים ועושה בדיוק אותו דבר שעשיתי בחמש השנים האחרונות".

ג'קי המשיכה, "אני באמת בסדר עם כל דבר כי זה לא בידיים שלי. עם זאת, אני לא יודע מה הם הולכים להחליט בסופו של דבר. אבל מה שהם יחליטו, אני בסדר עם זה".

במהלך הראיון, ג'קי גם נתנה לכמה פרטים על נישואיה הקרובים של תרזה. אם לומר זאת בקלילות, לשניים יש היסטוריה סוערת במקרה הטוב, אבל נראה שג'קי עבר שינוי מנגינה כשהיא מתרגשת לראות את תרזה צועדת למזבח.

"למרות העובדה שלטרזה ולי היו עליות ומורדות, אני באמת רוצה לראות לה סוף טוב", אמר הסופר העצמאי. "אני אוהב חתונה. אני חושב שזה יפה."

ג'קי גם הראה קצת אהבה ללואיס, ואמר שהיחסים שלו ושל תרזה הפכו לרגע של "מעגל מלא".

"אני מאוד אוהב את לואי וכולם מאוד אוהבים את לואי ואני חושב שזה ממש נחמד לראות את מערכת היחסים שלהם מסיימת מעגל", הוסיף ג'קי. "כולנו ראינו מתי היא הייתה רווקה ואז כשהיא פגשה אותו ואת החיזור שלהם – אז כיף לראות אותה מתחתנת".

לגבי מי שמשתתף בטקס בניו ג'רזי, ג'קי שמרה את תגובתה קרוב לחזה ואמרה שהיא לא "סודרת" לשאר רשימת האורחים.

"לא הייתי מודעת להזמנה של כולם," הסביר ג'קי. "אבל אתה אף פעם לא יודע."

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 מצטלמת כעת, ותוכלו להתעדכן בעונות קודמות הזמינות לסטרימינג ב- Peacock.

קישור מקור