ג'קי על מדוע טרייסי לין ג'ונסון נחתכה מ-RHONJ Reunion

לאחר עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי מפגש עונה 12 שודר, המעריצים היו המומים לראות ש"החבר החדש של", טרייסי לין ג'ונסון, נעדר באופן ניכר, ועכשיו ג'קי גולדשניידר מציע הסבר מדוע.

מדבר אל ה-"Virtual Real-tea" של Page Six ג'קי הודתה שלא רק שטראסי נכחה אלא שהיא הייתה שם די הרבה זמן, אלא שבסופו של דבר, מפיקי בראבו היו צריכים לבחור מה ישודר.

"היא הייתה שם ממש הרבה זמן, היא נראתה יפה, ולבשה שמלת זהב מהממת. אבל אני לא חושב שטרייסי אמר משהו פורץ דרך במפגש המחודש שזה היה צריך להיכנס אליו. אני באמת חושב שהם היו צריכים לעשות בחירה", אמר ג'קי לרשת.

זה לא אומר שג'קי חושב שטראסי לא תרם להצלחת העונה, אלא להיפך. ג'קי מאמין שטראסי באמת עזרה "לקדם" את קווי העלילה, במיוחד עם תרזה ג'ודיצה.

"אני לא חושב שזה בגלל שהם לא חושבים שטראסי הייתה חשובה לצוות השחקנים", הצהיר עורך הדין לשעבר.

"[She offered] התקדמות קדימה עם חלק מקווי העלילה, במיוחד היצירה המשפחתית איתה מליסה [Gorga] ותרזה [Giudice]"אמר ג'קי.

למעשה, ג'קי כינה את סצנת מסלול המכשולים שטרייסי הקימה הייתה אחת הסצינות ה"גדולות" של העונה מכיוון שהיא הייתה זרז גדול להמשך "סכסוך לואיס" בין תרזה ל מרגרט ג'וזפס.

טראסי אף פעם לא פחדה להתמודד עם תרזה גם אחרי שתרזה באה לקחת את טרייסי בטענה שהיא עושה לבעלה, של טיקי ברבר"עבודה מלוכלכת."

"אני פשוט חושב שלטרייסי תמיד הייתה דעה, מה שתמיד גורם לסיפור להתקדם", אמר ג'קי ושיבח את טרייסי. "והיא וטיקי היו ממש כיף והביאו אנרגיה חדשה."

לגבי החזרה של טרייסי לעונה נוספת RHONJ? שמועות הסתחררו שהיא לא נשאלה בחזרה וג'קי, בעצמה, הורדתה למעמד "חבר של" לעונה הבאה.קישור מקור