ג'קלין בלייק על איפה היא עומדת עם מיה תורנטון

קרדיט: אינסטגרם/ז'קלין בלאק, צ'ארלס סייקס/בראבו

ג'קלין בלייק רומז כעת על "בעיות" מחוץ למצלמה עם חבר מיה תורנטוןשהציג אותה לאחרונה עקרות בית אמיתיות של פוטומק. היא גם שיתפה היכן היא ומיה עומדות לאחר שהחברים עסקו במלחמה ברשתות החברתיות – שכן מיה פרסמה תקרית של אלימות במשפחה, שלכאורה מעורבת ג'קלין.

לאחר הפוסט, נראה היה שג'קלין מחאה כפיים, קראה למיה כ"בוסית מזויפת" ו"הונאה" שהיא "ברזית ככל הנראה". הריב מפתיע את המעריצים, שצפו בג'קלין מגינה – ולפעמים אפילו מדברת בשם – על הבסטי שהיא מכירה מאז ילדותה.

התייחסות לחברות שלה עם מיה בראיון עבור סקירת המציאותג'קלין שיתפה שהם "עדיין כבר לא חברים", והיא חשפה שיש "יותר" בסיפור "חוץ ממה שכולכם תראו במצלמות".

ג'קלין הסבירה שניהלה "שיחות אישיות" עם מיה, והיא "פנתה" אליה "ישירות". היא גם רמזה ל"נושאים השונים" שלהם, ש"יצאו… מכלל שליטה".

"אנחנו לא חברים," חזרה ג'קלין. "אנחנו בהחלט לא חברים."

בפרק האחרון של RHOP, מיה ציינה שג'קלין שכבה עם החבר הקודם שלה (לאחר שמיה הציעה זאת). לאחר שלמד את המידע הזה, צוות השחקנים חקר את 'החבר' על מערכת היחסים האמיתית שלה עם בעלה של מיה גורדון תורנטון.

האם זה נושא הבעיות שלהם מחוץ למצלמה? נכון לעכשיו, הפרטים המדויקים של מותם הם עדיין בגדר תעלומה, אם כי מתח מוזר ללא ספק מתבשל בפרקים הנוכחיים של התוכנית.

עקרות הבית האמיתיות של פוטומק העונה השביעית משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור