ג'קלין מדברת על דרמה מאחורי הקלעים עם מליסה

ג'קלין לוריטה חושף מליסה גורגההתנהגותה לכאורה של הגיסות תרזה ג'ודיצה. לדברי ג'קלין, סדרה שלמה של אירועים התרחשה ומעולם לא שודרה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי.

בשבוע שעבר, ג'קלין הציעה שמליסה מנסה ליצור ברית עם קרוליין מנזו על רקע השמועות שחזרה לצוות השחקנים. הבוגר טען שמליסה אמרה שקרוליין משעממת ו'זקנה' מדי עבור הזיכיון. לאחר הערותיה של ג'קלין, מליסה הכחישה את ההאשמה, והתעקשה שהיא תמיד אהבה את קרוליין.

בראיון עם AllAboutTRHג'קלין נשאלה אם מליסה דיברה אי פעם שלילי על תרזה – או אם היא אי פעם אהבה את תרזה מלכתחילה.

"אני לא יודע מה מושך אותי לענות על השאלות האלה כשאני בדרך כלל שותק. אני אוהבת את החיים השקטים והפרטיים שלי…" אמרה ג'קלין. "עם זאת אני מרגיש משיכה להגיב. אני מניח שעם העונה החדשה של RHONJ שתעלה בקרוב, אנשים שואלים אותי הרבה שאלות לאחרונה."

הבוגר המשיך, "בוא נהיה ברור… אין לי עניין לחזור ל-RHONJ. אני גר בחוף המערבי בכל מקרה. עד כמה שהטיול של הבנות נשמע מהנה, אני לא מבין איך אני יכול להשיג סיטר למשך פרק הזמן הזה כדי שאוכל ללכת אליו. אני אפילו לא כאן כדי להרוס את מליסה. אני רק כאן עונה בכנות על שאלות מעריצים… כי אני OG ואני לא צריך להשתיק את עצמי רק בגלל שאני לא מצלם יותר".

"אז כדי לענות על השאלה שלך בכנות, כן, מליסה דיברה גרוע על תרזה כשהם נראו טובים, ולא, אני לא מאמינה שהיא אי פעם אהבה את תרזה או רצתה שתרזה ואני נהיה קרובים שוב," ענתה ג'קלין. "כולם רק שיחקו במשחק הטלוויזיה."

היא הוסיפה, "אתן לך דוגמה אחת לאופן שבו מליסה הייתה בראש שלי. יש עוד כל כך הרבה מקרים. בלילה לפני שהלכנו לוורמונט, מליסה התקשרה אליי כמה פעמים במהלך הלילה כי היא ידעה שצילמתי ארוחת ערב עם תרזה, ג'ו, כריס, דולורס ודייט ראשון שלה. (זה מעולם לא שודר). היא רצתה את הסקופ. (לעיתים קרובות שיתפנו את מה שצילמנו באותו יום… או לפחות כך חשבתי.) באותו לילה, תרזה וכל השאר נשארנו בחוץ הרבה אחרי שהמצלמות נפלו. האמת היא…היה לנו לילה נהדר. זה היה מאוד כיף. היו הרבה צחוקים בבטן! נהניתי מטרזה באותו לילה וזה נראה אמיתי".

ג'קלין שיתפה אז, "כשסיפרתי על זה למליסה, היא התנהגה מוזר והזכירה לי לא לסמוך על זה כי תרזה ממש שנאה אותי והייתי צריך לזכור את זה. אמרתי לה שהיא כנראה צודקת, אבל אני מעדיף שהיא תזייף ותהיה כיף ככה, במקום לריב איתי".

הכוכבת המשיכה, "אני מאמינה שמליסה קינאה שתרזה ואני מסתדרים והיא ידעה שהמפיקים דוחפים שנהיה שוב חברים. לכן אני מאמין שמליסה עיוותה את הנרטיב במצלמה כדי לכוון את הצופים להאמין שאני זה שמקנא במערכת היחסים שלהם. האמת היא…מעולם לא קינאתי במערכת היחסים שלהם. ידעתי איך הם באמת מרגישים אחד כלפי השני ותמיד אמרתי למליסה (וגם לתרזה) לזייף את זה עד שהם יצליחו, אם הם לא רוצים לריב במצלמה ו/או לא מסוגלים לפתור את זה מחוץ למצלמה. (הייתי צריך לקבל ש'מציאות' כבר לא באמת 'מציאות' בתוכנית שלנו).

היא הסבירה, "מיד לאחר מכן, נדמה היה שתרזה נדלקה עליי שוב. היינו טובים באותו לילה בארוחת הערב ואפילו מיד אחרי שלעגתי לרובין על כך שניסתה לקבל את רגע הטלוויזיה שלה בכך שהיא רודפת אותי. מה קרה אחר כך, אני עדיין לא יודע. גם מישהו היה באוזן שלה?"

"הייתי גם מוטרד ומבולבל לגבי הדרך שבה מליסה הפנתה לי את הגב במצלמה אחרי שהייתי חברה טובה ותומכת עבורה. הרגשתי שהשתמשתי בה. היא נטעה זרעים שהייתי פרנואידית, כשהיא הייתה הפרנואידית היחידה וגם גרמה לי להרגיש פרנואידית עם הדברים שהיא הייתה אומרת לי", שיתפה ג'קלין. "מליסה לא עשתה לי את זה כדי להיות נאמנה לתרזה כמו שכמה צופים חשבו, זה היה בשביל איך שהמעריצים יראו אותה וגם כדי לשמור בינינו טריז. אז הבנתי מי היא באמת ולא היה לי עניין לדבר איתה שוב מאותו היום. היא עשתה את אותו הדבר לבן דודה קתי [Wakile] אז הייתי צריך לדעת יותר טוב."

ג'קלין גם חשפה פרטים מאחורי הערת "ארבע ניתוחי האף" שלה.

"זה לא היו ארבע ניתוחי האף שלה שקראתי בארוחת הערב. זה כבר היה ברור לכולם. למי אכפת שהיא עשתה פרוצדורות. כולם בצוות השחקנים עושים דברים", אמרה ג'קלין. "החלק שפספסת היה שנתתי דוגמה כיצד היא יכולה לשקר בפנים ישרות, כמו שהיא עשתה כאשר אנדי כהן שאלה אותה בפעם הראשונה ב-WWHL אם היא עברה ניתוח אף והיא שיקרה ישר לפנים שלו ואמרה שזה 'קונטור'. אמרתי 'אתה וארבעת ניתוחי האף שלך' כלומר…ככה קל לה לשקר בפנים ישרות, כפי שהיא עשתה שוב באותו לילה בוורמונט."

"הרבה שיחות שלמות מתגעגעות בעריכה ולפעמים התגובות של אנשים הן לדברים שאתה לא רואה או מקבל את התמונה המלאה שלהם באותו הרגע", הוסיפה ג'קלין. "זה מה שקרה בוורמונט ואינספור פעמים אחרות."

קישור מקור