ג'קס טיילור יורה בחזרה על סטסי שרדר לאחר חתונת סנוב

ג'קס טיילור נראה שלקח זריקה מפוקפקת שטאסי שרדר בסטורי שלו באינסטגרם בסוף השבוע.

לאחר שלכאורה נקרא על ידי לשעבר שלו חוקי Vanderpump כוכב שותף, שהטיח את בני הזוג על כך שנטשו אותה ו בו קלארקבחתונה של איטליה ברגע האחרון בפודקאסט שלה, ג'קס פנה לעמוד המדיה החברתית שלו, שם הציע עדכון על הדרכון של בנו קרוז בן השנה וחשף שהוא ייסע בקרוב.

"סוף כל סוף!!! אחרי חודשים וחודשים [Cruz Michael Cauchi‘s] הדרכון סוף סוף הגיע הבוקר", כתב ג'קס תמונה של הדרכון של קרוז, דרך Reddit.

ובעוד הוא טען שהאיחור של הדרכון היה אחת הסיבות שהוא ו בריטני קרטרייט לא הצליחו לערוך את החתונה של שטאסי במאי, וגם ציינו שזה לא "עניין גדול", ג'קס אמר שהוא ובריטני ייסעו בקרוב עם בנם למקסיקו.

"מקסיקו הנה אנחנו באים!" הוא כתב.

Vanderpump חוקי ג'קס טיילור מאשר את הגעתו של הדרכון של הבן לאחר שנעלם חתונת סטסי שרדר

ואחרי שהפוסט שותף ב-Reddit, מספר מעריצים וצופים של כללי משאבה נשקל.

"איכס מכוון כל כך ברור לשטסי", קבע מישהו.

"כל כך פסיבי אגרסיבי. אין הפתעה שם", הסכים אחר.

כמה אחרים ציינו שייתכן שג'קס ובריטני הזינו עוד יותר את הריב שלהם עם שטאסי בכך שתכננו להשתתף שיאנה שיהחתונה של ברוק דייויסאשר אמור להתקיים במקסיקו באוגוסט.

"ברור לנסוע למקסיקו בשביל [Scheana and Brock]החתונה של בעוד חודש! ברור ששטסי לא מוזמן ומכאן למה [Jax and Brittany] הולכים!" אדם אחד חשוד.

"נסיעות למקסיקו זולות הרבה יותר מאשר לאיטליה. אני חושב שזה חלק מזה", הוסיף מישהו אחר.

בינתיים, Redditor אחר תהה אם הזוג באמת יצליח לצאת מהמחוז, ואמר שהם "משקרים ללא הרף לגבי נסיעות, פרויקטים, מכירות מוסך וכו'."

בזמן שהופיע בפרק בפודקאסט של Scheana, שיאניגנסבתחילת החודש, בריטני הודתה שטקסט זעם עורר את הריב שלהם עם סטסי, והיא הציעה שהם יחמיצו את החתונה שלה אחרי שג'קס התחרפן מלטוס עם קרוז.

"תכננתי ללכת 1,000, 100 אחוז. ג'קס רק התחיל להיכנס לראש שלו, להתעצבן על טיסה עם התינוק", היא הסבירה. "ואתה יודע מה שלומו של ג'קס, הוא פשוט ישלח הודעות טקסט ויזעם וכל השאר. אני אפילו לא יודע בדיוק מה הוא אמר אבל אני יודע שהוא הביע את הספקות שלו ושהוא לא באמת חשב שהוא רוצה ללכת יותר".

ג'קס ובריטני הודיעו על סיום הריצות שלהם חוקי Vanderpump בדצמבר 2020 על רקע שמועות על פיטוריו של ג'קס.

קישור מקור