גרסל בובואה קוראת את קריסטל על "הודעות סתמיות"

קרדיט: BauerGriffin/Xavier Collin/ABACA/INSTARimages

האם יש שבר באופק עבור ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס שלישיית האוהדים האהובה גרסל בובאה, קריסטל קונג-מינקוףו של סאטון סטראקה חֲבֵרוּת?

קריסטל שיתפה לאחרונה תמונת אינסטגרם שלה במטוס פרטי עם הכיתוב "אל תזלזלו בי. אני יודע יותר ממה שאני אומר, אני חושב יותר ממה שאני מדבר, ושם לב יותר ממה שאתה מבין."

ברור שזה לא נעלם מעיניהם של החבר המתוכסך כרגע, גרסל, במיוחד לאחר שקריסטל האשימה לאחרונה את גרסל ב"התחיל דרמה לטלוויזיה".

גרסל ניגשה למדורי ההערות וקראה לקריסטל על "הפוסטים הצפנתיים" שלה RHOBHהעונה הנוכחית של גרסל, בה גרסל מכניסה את חברתה תחת המיקרוסקופ על שהעלתה דרמה מהעבר הכוללת את סאטון נכנס לחדר השינה של קריסטל כדי להחזיר מעיל, מה שהוביל לקריסטל לטענתה שהיא מרגישה "מופרת" מהחדירה.

גרסל הגיב על הפוסט ואמר, "מה הקטע עם ההודעות החשוכות?" ואחריו אימוג'י צוחק בוכה.

הערת קריסטל

העונה הזו של RHOBH יש מעריצים חלוקים לגבי מה שקורה בין קריסטל, גרסל וסאטון. חלק אומרים שגרסל "מערבב את הסיר" וחלק קוראים לגרסל על כך שהוא מקנא בחברותם הגוברת של סאטון וקריסטל.

מעריץ אחד כתב, "למה @garcelle פתאום כל כך מוצל כלפי @crystalkungminkoff. אני לא מבין את זה. תשמור על הגב שלך, קריסטל."

הערת קריסטל

בעוד אחר הגיב, "קינאת בידידות של סאטון וקריסטל, העלת משהו שהם כבר [fixed,] ואז הדלקת את קריסטל, לא מעריצה שלך יותר." כפי שהאשים אחר את גרסל בניסיון "להקים" את קריסטל.

הערת קריסטל

מה מחשבותיך? אתה חושב שגרסל בוחש את הסיר למען הדרמה? או שמא היא צודקת בקריאה על חוסר השקיפות לכאורה של קריסטל?

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס משודר ביום רביעי בערב בשעה 20:00 EST בבראבו.קישור מקור