דולורס קטניה של RHONJ על רמונה מדליפת את ההזמנה לחתונה של תרזה, הגבולות של פול לפרנק, ולהיות בודד עם דיוויד, בנוסף להרביץ לאקס של פרנק

דולורס על מכות את האקסית של פרנק, הגבולות של פול

דולורס קטניה הגיב ל רמונה זינגר דולף תרזה ג'ודיצה ו לואיס רולסהזמנה לחתונה באינסטגרם במהלך הופעה ב ג'ף לואיסתוכנית רדיו בתחילת השבוע.

לפני שמפטפטים על הגבולות החבר פול קונל הוקמה בתוך קרבתה לבעלה לשעבר פרנק קטאניה ומסתכלת אחורה על מערכת היחסים שלה בעבר עם החבר לשעבר ד"ר דיוויד פרינסיפהה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי חבר צוות השחקנים חשף מה קרה אחרי עקרות בית אמיתיות של ניו יורק אלום שיתף באופן מזעזע פרטים על היום הגדול של תרזה.

"[Teresa] נאלצה לשלוח הזמנות חדשות", אישרה דולורס בפרק ה-7 ביוני של ג'ף לואיס בשידור חי. "אני לא יודע מה היא שינתה אותם. את שלי עוד לא ראיתי. אני לא יודע מה משתנה. [But] היה צריך לשנות את המידע שם, מה שזה לא יהיה".

לפי דולורס, תרזה ולואיס עדיין מתכננים להינשא באחוזת פארק שאטו במזרח ברונסוויק, ניו ג'רזי, אם כי לא ברור אם התאריך והשעה, 6 באוגוסט בשעה 18:30, שונו.

"הם הגיעו בקופסת עוגה מלאה בפרחים טריים ולצידה גדולה. זאת אומרת, הייתה כל כך הרבה מחשבה בזה", הוסיפה דולורס על ההזמנות.

באשר למערכת היחסים שלה, דולורס אמרה שבכל הנוגע לדינמיקה שלה עם פרנק, פול, שהיא חשפה שהוא "גם גרוש" ויש לו ידידות עם אשתו לשעבר, הבהיר מה הוא מוכן לסבול.

"הוא פשוט חשב, 'אני רוצה [to] להכיר אותך וליצור איתך מערכת יחסים ולשכוח מכל שאר הדברים שמחוץ לך ולנו", הסבירה וציינה שבגלל שהייתה רווקה כל כך הרבה זמן, "אפילו ב [her] מערכת היחסים האחרונה", היא "לא חשבה על גבולות".

"והוא חטף את זה. הוא כמו, 'לא'. הוא אומר, 'זה יגרום לצרות. אם אתה רוצה סוג אחר של עתיד, אתה צריך לשנות את מה שיש לך עכשיו", המשיכה דולורס.

בעוד ששינוי ההרגלים שלה לא אומר שדולורס לא יכולה להיות ידידותית עם פרנק, זה כן אומר שהם יצטרכו לשנות את אופן חייהם ומטיילים.

"היו שתי מיטות בנאשוויל, בחדר הזה, וזרקתי אחת בגלל שהייתי מוכנה", הודתה דולורס. "זה עתה פגשתי את פול ופשוט לא רציתי… עם מי שאני הולך להיות הבא, לא רציתי שיחשבו שאני כל כך קרוב לפרנק כי רוב האנשים לא ירצו את זה."

למרות שדולורס הייתה מוכנה לשינוי באורח החיים, שלדבריה היה "כל כך בשל", היא ציינה ש"כל כך קשה" לשנות את דרכיה.

"כל מה שפול עשה בחיי, אולי לא היה לי נוח וחשבתי שזה… והוא צדק. הוא צדק בכל זה", היא אישרה.

במבט לאחור על הדינמיקה שלה עם דיוויד, דולורס הודתה שהיא בודדה תוך שהיא אומרת ש"נראה" שהיא בראש סדר העדיפויות של פול.

"הייתי [lonely with David] ועשיתי הכל לבד אבל די התרגלתי לזה בחיי", היא שיתפה. "לא הייתי נשוי 23 שנים. הייתי בסדר. הייתי נכנס לאירוע עם אלף אנשים לבדי… ועכשיו יש לי פול שאוהב, 'אוי רגע, יש לך תור לרופא? אני אקח אותך.' מעולם לא היה לי את זה. הדבר הראשון שהוא אמר לי, שהייתי מת על הרצפה, הוא נכנס לבית שלי שלא נעשה ובלאגן, והוא אמר, 'אם אני הולך להיות בחיים שלך, אתה חייב לתת לי עוזר לך.'"

בתור מעריצים של RHONJ יודע טוב, דולורס ופרנק נמצאים היום במקום טוב. אבל בכל הנוגע לעברם, בגידה מצדו של פרנק הביאה אותם להיפרד כשדולורס הייתה בת 28 – ובהריון עם ילדם הצעיר, בנם. פרנק קטאניה ג'וניור

"פגשתי את פרנק כשהייתי בן 18. הייתי מלצרית עם אמא שלי והוא בדיוק סיים את לימודי המשפטים. חיכיתי לשולחן שלו", נזכרה דולורס.

ובעוד שרבים הרגישו שהשניים התחברו לאחר גירושיהם, דולורס התעקשה שהם מעולם לא עשו זאת.

"לעולם לא שוב. האדם הזה שהוא אמור למות", הסבירה. "אבא שלי, אבא שלי בחור מהבית הספר הימי, שוטר, איטלקי, הוא אומר, 'תדליק לו נר'. הוא מת.' האיש שהייתי נשואה לו מת אז הוא לא היה הבחור הזה בשבילי שוב. וזה בהלך הרוח שלי. זה משהו שנתקע".

כמו כן, במהלך הראיון, דולורס אמרה שכאשר זה הגיע לפרידה המבולגנת שלה מפרנק לפני שנים, היא לקחה "הרבה [her] כעסו" על האישה האחרת של פרנק.

"לא רציתי להתחרט שמעולם לא עשיתי את זה אז אחרי שהיה לי את פרנקי, הלכתי לבית שלה והיא עשתה את הטעות ויצאה מהמכונית שלה. היא לא הגישה כתב אישום. [She wasn’t injured] מספיק. זאת אומרת, היא לא הייתה בבית החולים או משהו אז זה היה בסדר", היא נזכרה. "הרגע הוצאתי את זה מהמערכת שלי."

לאחר מכן ציינה דולורס כי פרנק "אלף אחוז" הוא שפירק את ביתם וציינה כי השניים נכנסו ל"כמה משחקים".

"הוא יגיד לך שאף אחד מעולם לא היכה אותו חזק כמוני. והוא הפסיד יותר ממנה", אמרה דולורס. "אולי היו לה כמה חתכים וחבורות אבל הוא איבד הרבה יותר."

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 נמצאת כעת בהפקה וצפויה להתחיל לשידור בהמשך השנה או בתחילת השנה הבאה ב-Bravo.

קישור מקור