דולורס קטאניה על הריב המשפחתי קורע הלב של תרזה

דולורס קטניה שוקלת על הריב המשפחתי המתמשך ביניהם תרזה ג'ודיצה והגורגאס.

כשהמעריצים ממתינים לעונה ה-13 הקרובה של עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזימה שבטוח יספק כמה תשובות לגבי מה בדיוק התרחש בין תרזה, אחיה, ג'ו גורגהוגיסה שלה, מליסה גורגהדולורס חולקת את מחשבותיה על עתידם ובמקביל דנה במערכת היחסים שלה עם החבר פול קונל.

"זה קשה ויש הרבה סופים והרבה התחלות ויש כמה אנשים חדשים להכיר. יש דינמיקה שונה אז נראה", אמרה דולורס על העונה החדשה במהלך ראיון עם Access Hollywood's כובע לילה של עקרות בית ב-BravoCon בחודש שעבר.

קו עלילה קשה במיוחד הוא הדרמה המשפחתית בין תרזה לגורגאס.

"זה קורע לי את הלב כי כולנו גדלנו ביחד", הודתה דולורס. "אני מכיר אותם מאז שהם היו קטנים ואני מסתכל עליהם כאילו הם היו רק אח ואחות שאהבו אחד את השני יותר מהכל. ואני תמיד אסתכל עליהם ככה".

למרות שגם תרזה וגם ג'ו הציעו שאין תקווה לפיוס עתידי, דולורס לא הסכימה ואמרה, "תמיד יש תקווה שדברים יכולים להתקדם".

"הם חזרו מהרבה דברים אז אולי זה לא הסוף", המשיכה. "כולנו עדיין כאן. זה לא גמר, נכון?"

ואם כבר מדברים על הגמר, נאמר כי מערכת היחסים של תרזה וג'ו התפרקה בהקלטה של ​​פרק הסיום של RHONJ לפני חודשים.

"דברו על גמרים, אל תשאלו אפילו. אתה אפילו לא תדע מה לעשות עם עצמך. אני מצטער. זה כאילו, מטורף, "הקניטה דולורס את הדרמה, שהביאה לכך שהגורגאס ביטלו את הסכמתה לחתונתה של תרזה ב-6 באוגוסט בניו ג'רזי.

באשר לרומן שלה עם פול, דולורס אמרה שבעוד היא מנסה לשמור על המוניטין שלה כנערה "קשוחה" ונמנעת מלהסתחרר, אבל היא אוהבת את מערכת היחסים שלהם.

"אני נרגש מזה והרבה אנשים אומרים, 'הו וואו. אתם איתו כל כך הרבה ואתם עושים הכל ביחד'. אף אחד לא מכיר אותי לעשות את זה. לא סתם קראו לי סולו דולו. אז זה חלק אחר מהחיים שלי ואמרתי שזה יהיה בשבילי ונראה שזה בשבילי. זה ההפך הגמור", הסבירה.

ובעוד שיש שמועות על אירוסין כבר חודשים, אמרה דולורס, "נראה", כשנשאלה אם פעמוני חתונה יהיו בעתיד שלהם.

"מחר לא מובטח לאף אחד אז אני לא כזה, איך קוראים לי? פשוט? אני לא כל כך פשוט… נראה. אני מאוד שמח. הוא בחור נהדר. כולם הולכים לאהוב אותו. הוא מסתדר עם כולם", ציינה.

ו"כולם" כן כוללים את בעלה לשעבר של דולורס, פרנק קטאניהשאמר בעבר שהוא הרגיש שלפול יש "בעיה" איתו.

"הם מסתדרים והוא פשוט בחור נהדר והוא כיף", הוסיפה דולורס.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 צפויה לצאת לאקרנים בבראבו בתחילת 2023.

קישור מקור