דולורס קטאניה של RHONJ על התגובה של BF ל-Diss של פרנק

דולורס קטניה הופיע בפרק של יום שלישי בערב של צפו במה שקורה בשידור חי לאחר הקרנת הבכורה המצופה של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי. ובמהלך ההופעה, היא נשאלה על אירוסין פוטנציאלי עם החבר פול קונל.

לפני שתשתף את תגובתו של פול ל פרנק קטאניהשל באז שנות אור, חושפת אם היא עדיין בקשר עם החבר לשעבר ד"ר דיוויד פרינסיפהועוד, דולורס השיבה לשאלה לגבי העתיד שלה ושל פול והאם הם יתארסו או לא.

"מאיפה אני יודע?" היא תהתה בפרק ה-7 בפברואר של WWHL. "דיברנו על עתיד ביחד… ספציפית, נישואים הם לא המטרה הגדולה ביותר במערכת היחסים הזו; אושר הוא."

במהלך ההופעה, פול ישב בקהל לצד בנה של דולורס, פרנק קטאניה ג'וניורואחרי שנשאל כמה זמן הם ביחד, הוא הודה שזה "נראה כמו נצח" לפני שהבהיר שהם "מגיעים בעוד אולי שנתיים".

על WWHL: After Showפול היה שוב נושא חם כאשר מעריץ וירטואלי חקר את דולורס על איך הוא טיפל בפרנק בהשוואה בינו לבין באז שנות אור במפגש המחודש של השנה שעברה.

"אנדי אמר, 'אוי אבל זה חמוד'. הוא קצת הרגיע אותי באותו הרגע. עם זאת, הייתי חייבת ללכת הביתה ולשבור את זה לפולי והוא צחק", היא נזכרה. "הוא אמר, 'אתה יודע מה, זה די מצחיק'. הוא לקח את זה כמו גבר. הוא לקח את זה יפה, הוא עשה מזה צחוק".

אבל הבדיחה לא הסתיימה שם מכיוון שדולורס חשפה שפרנק הכין מאוחר יותר שמיכה לפול עם הפנים שלו ב-Buzz Lightyear לחג המולד.

"הוא עדיין לא נתן לי את זה," הסביר פול, והתבדח שהוא חושב שפרנק "מפחד ממני קצת."

בשידור החי, מעריץ אחר רצה לדעת אם דולורס עדיין מדברת עם דיוויד.

"לא," היא ענתה. "פרנק גר איתו. [But] החלטתי לעזוב את העבר בעבר בשביל הקשר הזה".

על RHONJ בכורה, מתחים בין דולורס ו ג'ניפר איידין היו גבוהים, כשג'ניפר אמרה לחברתה לצוות שהיא נראית כמו תיק יד ישן. אבל במבט לאחור, דולורס הודתה שהיא "לא כל כך כועסת על זה" ומחאה כפיים לג'ניפר שהתנצלה. למעשה, תוך כדי משחק עם המארח אנדי כהןדולורס נתנה בראש להתנצלות כשנשאלה מה היא למדה מג'ניפר.

"היא התקשרה והתנצלה כשהיא עשתה משהו לא בסדר לפני שראיתי את זה אז זה משהו שהייתי עושה", ציינה.

כשהמשחק נמשך, דולורס אמרה שהיא אוהבת "הכל [Jennifer and Bill Aydin‘s] מערכת יחסים" לפני שהטילה לכאורה קצת צל בדרכה כשאמרה שג'ניפר לא הייתה חברה טובה יותר עבורה תרזה ג'ודיצה. היא גם טענה שהיא לא תגנוב דבר מהארון של ג'ניפר.

"אין," היא אמרה על מה שלקחה. "אבל השאלתי דברים, והיא נתנה לי פעם אחת זוג לובוטינים."

כשהנושא פנה לדרמה המתמשכת בין תרזה לבין מליסה גורגהדולורס אישרה שהיא לא בוחרת צד.

"מעולם לא נקטתי צד במשפחה… כי אתה מפסיד בסופו של יום", היא הצהירה לפני שאמרה שהגיע הזמן "להיפרד".

"אני לא רוצה את זה. אני לא. אבל אם אין שלום בחיים שלהם ביחד אני חושבת שהגיע הזמן", הסבירה.

לאחר מכן הגיבה דולורס לשאלה על התעללות השושבינה של תרזה נגד מליסה.

"זו שאלה קשה כי לו הם היו מסתדרים באותו זמן, הייתי מצפה שהיא תהיה בזה. אבל העובדה שבזמן שהיא בחרה אנשים להיות בחתונה שלה, הם די לא הסתדרו, לפי מה שהבנתי… לא הייתי מצפה להיות בחתונה כמו מליסה", היא שיתפה. "זו אמורה להיות משפחה אבל אני חושב שהיא בחרה אנשים שהיו קרובים אליה".

"אני חושב שאם זה היה עושה שלום, כן, תבקש ממנה להיות בחתונה. אבל תישאר מעודכן, אתה תראה", הוסיפה.

גם בתוכנית, דולורס אישרה את ידידותה עם ג'קלין לוריטה היא "בסדר", למרות בעיות העבר של ג'קלין עם תרזה.

"ז'קלין יצאה להגנתה של תרזה לאחרונה. אבל תמיד דיברתי עם ג'קלין מדי פעם ואני רואה את בתה [Ashlee Holmes] הרבה", היא שיתפה.

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי עונה 13 משודרת בימי שלישי ב-9/8 ב-Bravo.

קישור מקור