דורינדה מדלי מ-RHUGT מטילה את ויקי גונבלסון בגלל חוסר נימוסים, אומרת שיש לה

דורינדה טוענת שוויקי יוצאת עם גברים "שמתחזים לסרטן"

דורינדה מדלי יש כמה מילים עבור טיול עקרות בית אמיתיות Ultimate Girls: מועדון נשים לשעבר כוכב שותף ויקי גונבלסוןוהיא לא עושה את זה נחמד.

לאחר שכינתה בעבר את ויקי "בדיחה", דורינדה פנתה לפודקאסט שלה, תעשה את זה נחמד, להטיח את ויקי על חוסר כבוד לביתה, אחוזת האבן הכחולה האייקונית. היא גם הטיחה את היסטוריית ההיכרויות המחורבנת של ויקי ואת חוסר הנימוסים לכאורה.

לְכָל עמוד שישי, דורינדה נכנסה לויקי, ואמרה, "כאילו, אולי אתה לא אוהב את החיים שלי, אבל אני גם לא יוצאת עם אנשים שמעמידים פנים שיש להם סרטן, אתה יודע למה אני מתכוון?" זה היה בהתייחסות לאקס שלה, ברוקס איירס, שזייף לשמצה מסמכי סרטן מזויפים.

היא המשיכה ואמרה, "אני גם לא יוצאת עם גברים שאחר כך עוזבים אותך בשביל נשים שגילן חצי מהגיל. אתה רוצה להיות מרושע, אני אהיה מרושע." זה בהתייחס לאקס האחרון של ויקי, סטיב לודג'שדיווחנו בעבר על התחתן עם אישה חדשה וצעירה יותר, ג'ניס קרלסון.

האם זו דורינדה נגד טינסלי 2.0?

כל סוג של ידידות בין דורינדה וויקי נראית עגומה מאוד. לדברי דורינדה, ויקי לא הייתה אלא חסרת כבוד לא רק כלפי ביתה אלא גם כלפי דורינדה עצמה. דורינדה טענה שויקי לא אוהבת לראות אנשים אחרים "משגשגים" בתוך האומללות שלה.

"לפעמים כשאתה אומלל… ואתה רואה מישהו כל כך שמח ועושה כל כך טוב, הם פשוט לא יכולים לסבול את זה," אמרה דורינדה.

לגבי אחוזת ברקשייר של דורינדה, שהיתה מוצג ב- Architectural Digest, דורינדה אומרת שלוויקי פשוט אין את רמת ה"טעם" להעריך את התכונות הייחודיות שיש לבית שלה להציע. היא גם הצלילה על התנהגות העבר של ויקי עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' בתהליך. (מישהו מקבל פלאשבקים של "הייתי מרומה!!"?)

"טוב, תקשיבי, זו בחורה שחושבת לרקוד על שולחנות מלוכלכים בבר בפוארטו ולארטה [or] איך שלא קוראים למקום הזה זה כיף," אמרה דורינדה. "אז, אני מתכוון, אתה לא באמת יכול לגרום לאנשים שאין להם טעם להבין טעם." לפני שמוסיף, "צריך להיות בעל רמת טעם כדי להבין בית כמו אחוזת אבן כחולה, ואתה צריך להבין אורח חיים."

ללא קשר למחשבותיה של ויקי על ביתה של דורינדה, דורינדה הבהירה שויקי הייתה אורחת בביתה ועליה לקבל מספיק שיעור כדי לפחות לכבד.

"היא הייתה אורחת בבית שלי. אז בלי קשר למה שהיא חושבת, זה רק מראה שבאמת אין לה נימוסים אמיתיים. לעולם לא אגיד שום דבר רע על הבית שלה", אמרה דורינדה בפודקאסט שלה.

דורינדה גם רמזה שויקי עלולה לקנא באורח חייה ובביתה.

"זה לא הטעם שלי, אבל, אתה יודע, אתה, כשאתה בא כאורח לבית של מישהו, אתה תהיה אדיב. זה מה שאני חושב. וגם, אתה יודע, קנאה היא דבר נורא".

ויקי עדיין לא הגיבה לטענותיה של דורינדה, אבל דורינדה הבהירה שהיא מוכנה ל"מלחמה" מכיוון שויקי "פתחה קופסת תולעים".

דורינדה נגד ויקי. תן לדרמה להתגלגל.

טיול עקרות בית אמיתיות Ultimate Girls: מועדון נשים לשעבר בכורה ב-23 ביוני ב-Peacock.

קישור מקור