דורינדה מדלי ופאדרה שאלו בחזרה ל-RHONY & RHOA?

קרדיט: Instarimages, Sophy Holland/Peacock

קלי דוד לקחה את הסטורי שלה באינסטגרם ביום חמישי כדי לשתף כמה חדשות על הליהוק של זוג עקרות בית אמיתיות זיכיונות.

על עקבותיו של שופטת טמרהחזרה של הסדרה הקודמת שלה, עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג'טענה קלי דורינדה מדלי התבקש לחזור אליו עקרות הבית האמיתיות של ניו יורק בזמן פאדרה פארקס נשאל בחזרה עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה.

"זה מה שדורינדה אמרה לי הרגע: הם שאלו [Tamra Judge] בחזרה, הם שאלו [Taylor Armstrong] בחזרה, הם שאלו [Phaedra Parks] בחזרה, הם עלולים לבקש מדורינדה בחזרה, והם לא שאלו [Vicki Gunvalson] בחזרה", אמרה קלי למעריצים ולעוקבים שלה ב-4 באוגוסט, באמצעות עמוד שישי.

כפי שהמעריצים בוודאי שמעו, טמרה הודיעה על שובה RHOC במהלך פרק של צפו במה שקורה בשידור חי בחודש שעבר אחרי ג'יל זארין לכאורה אישר את החדשות באינסטגרם. ואז, ימים ספורים לאחר מכן, התברר כי טיילור ארמסטרונגשכיכב בתפקיד במשרה מלאה בשלוש העונות הראשונות של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילסיצטרף אליה לתוכנית כ"חבר".

קלי המשיכה והציעה שויקי לא שמחה לשמוע שבראבו הזמינה כל כך הרבה מחבריה לצוות. עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי, מועדון הנשים לשעברכדי לחזור להופעות שלהם תוך השארת אותה מחוץ לגיוס מחדש.

לפני חודשים, אחרי אנדי כהן מְאוּשָׁר רוני התפצל לשתי תוכניות נפרדות, שאחת מהן תכלול צוות חדש לגמרי והשנייה תעקוב אחר חברי צוות לשעבר, אמרה דורינדה ג'ף לואיס בתוכנית הרדיו SiriusXM שלו שהיא צילמה צילומים של עצמה בתקווה להיות לוהקת עבור הזיכיון מוֹרֶשֶׁת פֶּרֶק.

"הם אוהבים את כל הצילומים האופקיים האלה. אז אם במקרה ישאלו אותי, אני רוצה להיות מסוגל לתעד את זה כדי שאוכל ללכת לאנשים… ולהגיד, 'תראה, זה המעבר שלי למעלה'. אז אני מכינה את שיעורי הבית שלי לכל מקרה", היא שיתפה ג'ף לואיס בשידור חי. "עכשיו אני מקווה שאני ממשיך מוֹרֶשֶׁת? האם אני חושב שיש סיכוי שאני מעורב? כן."

בינתיים, עוד בחודש יוני, דנה פדרה על החזרה הפוטנציאלית שלה RHOA תוך כדי הופעה על המופע של וונדי וויליאמסואמרה שבשל "עבודות רבות" ו"קריירות רבות" שלה מחוץ לבראבו, היא לא צריכה שהסדרה תהיה הצלחה.

"החיים שלי נשארים אותו דבר עם או בלי תוכנית טלוויזיה, וזה לא מתאים לכולם", הסבירה. "אז, אני כל כך אסיר תודה שבין אם אני מול מצלמה או לא, אני מגיע לתיק."

קישור מקור