דורינדה מדלי טורחת בהערה של ג'יל זארין על השתייה שלה

דורינדה מדלי יורה בחזרה לעבר ג'יל זארין לאחר שלמדה את חברו עקרות בית אמיתיות של ניו יורק אלום העירה כמה הערות "פוגעות" על השתייה שלה.

לאחר שמתקשרת התקשרה לתוכנית הרדיו של דורינדה מוקדם יותר השבוע, וציינה שג'יל העלתה חששות לגבי הרגלי השתייה שלה והציעה שאולי יש לה "בעיה" עם אלכוהול, דורינדה ירתה בחזרה לעבר לשעבר רוני חבר צוות, אומר למתקשר שהיא כנראה מנסה להאריך את "הרגע שלה".

"אני חושב שהיא מאוד מרושעת. תקשיב, היא לא פעילה הרבה זמן. היא לא השתתפה מאז 2011. היא הייתה על זה ארבע שנים ואני חושב שזה חדש עבורה וזה הרגע שלה", הסבירה דורינדה בפרק ה-28 ביולי של SiriusXM's תעשה את זה נחמד עם דורינדה מדלי. "יש לה רגע נהדר והיא צריכה לקחת אותו כי עבר הרבה זמן בשבילה."

לדברי דורינדה, היא וג'יל הם יותר "מכרים" מאשר חברים.

"ג'יל חושבת שאנחנו מכירים היטב אחד את השני ואנחנו… אנחנו חברים. [But] אנחנו לא כמו החברים הכי טובים", היא חשפה. "אני נתקל בה בעיקר עם רמונה".

בעוד שדורינדה הכחישה את טענותיה של המתקשר שהצהרותיה של ג'יל על השתייה שלה היו "פוגעות", ואמרה שהדברים פוגעים רק "כשאכפת לך", היא הוסיפה, "זה מגעיל".

"היא אוהבת הרבה תשומת לב," המשיכה דורינדה. "אפילו ברנדי אמר הלאה צפו בשידור חי מה קורה באותו לילה, היא צמאה. תמרה אמרה את זה. היא צמאה. אז לך על זה… יש אנשים שאומרים דברים כי זה מגעיל וזה מסוכן ואין לזה גיבוי ואין לו ידע".

דורינדה המשיכה וחשפה שהיא הרגישה שהיא וג'יל נמצאים במקום טוב לאחר צילומי העונה השנייה של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי באחוזה שלה ברקשייר בשנה שעברה.

"הייתה לנו רזולוציה כל כך יפה, הרבה מהבנות, במיוחד ג'יל ואני. אז זה די לא הגיוני כי לא ממש ראיתי את ג'יל. היא כתבה לי כמה פעמים בטקסטים, 'אני אוהב אותך', 'אתה בא להמפטונס', 'אני באמת אוהב אותך', אז זה לא עקב, אבל שוב, זה לא באמת משנה", דורינדה נָקוּב. "כולנו יצאנו בנימה נהדרת… אז מה שלא קורה איתה, אני חושב שזה אולי קצת אגרוף צללים."

בזמן שהופיע ב-Access Hollywood's כובע לילה של עקרות בית מוקדם יותר החודש, ג'יל אמרה שהיא "מודאגת" לגבי דורינדה ולא "רוצה שמשהו יקרה" לה בתוך השתייה שלה לאחר שנשאלה אם אי פעם יתקדמו עם הבעיות השורשיות שלהם.

"בכנות, לעולם לא נטפל בזה עד כל השתייה, וכל הדבר הזה צריך להיפתר", הודתה ג'יל. "יש שם הרבה דברים, אבל אני לא רופא, אני לא מטפל, אני אפילו לא חבר מספיק קרוב כדי שאוכל להגיע לזה עם דורינדה, אבל מישהו צריך להגיע לשם עם שֶׁלָה."

קישור מקור