דורינדה מדלי מאשרת לכאורה שהיא מצלמת את RHONY Legacy

דורינדה מדלי מצלם כעת.

מוקדם יותר החודש, לאחר ההצטרפות ג'ף לואיס על הסט של תוכנית הרדיו SiriusXM שלו, ה עקרות בית אמיתיות של ניו יורק אלום התעמת עם הראשון מתחרפן חבר צוות על הערה מוזרה שהשמיעה על ההפקה בביתה.

"אני לא יכול לדבר הרבה על זה כי אנחנו מצלמים את זה," ג'ף טען שדורינדה סיפרה לו ג'ף לואיס בשידור חי לאחר ששאל אותה על דירתה ב-2.5 מיליון דולר.

"תן לי להבהיר את זה. אני, אנחנו… אה הו. אה הו," פתחה דורינדה.

בעוד שדורינדה בהחלט הקניטה את המאזינים לרגע על מה שהיא צילמה בביתה, היא הסבירה בסופו של דבר שהיא מתכוננת ללוהק פוטנציאלי לסרט הקרוב מוֹרֶשֶׁת סדרה של רונישיעקוב אחר חביבי המעריצים של התוכנית כשהסדרה המקורית משוחזרת לחלוטין לעונה 14.

"אני תמיד עם פוטנציאל חוזר. השאלה מספר אחת שאני מקבל בכל ראיון היא, 'האם אתה חוזר אל עקרות בית?' אני כמו, 'תקשיב, אף פעם לא רציתי לעזוב. זו לא הייתה הבחירה שלי'", הסבירה דורינדה.

למרות שדורינדה אישרה שעדיין לא התבקשה להופיע בתוכנית החדשה, שצפויה לעלות לא בבראבו או בפיקוק, היא אמרה שבגלל שהיא רוצה להיות מוכנה, היא התחילה לתעד את ההתרחשויות הנוכחיות בחייה.

"הם אוהבים את כל הצילומים האופקיים האלה. אז אם במקרה ישאלו אותי, אני רוצה להיות מסוגל לתעד את זה כדי שאוכל ללכת לאנשים… ולהגיד, 'תראה, זה העלייה שלי למעלה'. אז אני מכינה את שיעורי הבית שלי לכל מקרה", היא חשפה. "עכשיו אני מקווה שאני ממשיך מוֹרֶשֶׁת? האם אני חושב שיש סיכוי שאני מעורב? כן."

מכיוון שדורינדה מאמינה שהמעריצים ירצו לראות אותה עוברת מדירתה הוותיקה, היא עשתה כמיטב יכולתה ללכוד את זה במצלמה הידנית שלה. ובכל זאת, היא התעקשה ש"אף אחד עדיין לא נשאל" למרות טענות של בתני פרנקל.

"אף אחד לא נשאל. אנחנו ממתינים בנשימה עצורה", הצהירה.

כשדורינדה התייחסה לחיי האהבה שלה, ואמרה שהיא "לא יכולה להגיע לדייט", ג'ף תהה אם היא תהיה פתוחה לצאת עם אישה.

"זה לא קשור לאינסטלציה, זה קשור לחשמל. אני מאמין באהבה. אני רק רוצה מישהו שאוכל להתיישב איתו. אני עייפה,” השיבה דורינדה.

כשהיא מקווה למצוא אהבה ובסופו של דבר להתחתן שוב, ה רוני אלום נשאר מיודד עם החבר לשעבר ג'ון מהסיאן.

"אנחנו עדיין מדברים. אנחנו עדיין חברים. ראיתי אותו במהלך COVID. אבל אתה יודע, בדיוק עברנו למקום אחר. הוא בחור נהדר. אנשים לא הבינו את הקשר איתי ועם ג'ון אבל אתה יודע מה? נפגשנו בתקופה שבה באמת הייתי צריכה להנות, להיות לי חברה נהדרת וג'ון זה כיף", הסבירה וציינה שלאנשים היה קשה לקבל עבורה את ג'ון כי הוא היה "כזה עזיבה" מבעלה המנוח, ריצ'רד מדלי.

גם ב ג'ף לואיס בשידור חיכיוון דורינדה עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' אלום ויקי גונבלסוןשאיתה היא מסתכסכת במדיה החברתית בימים האחרונים בגלל חוסר הכבוד של ויקי לביתה בברקשייר, אחוזת בלוסטון, שם צילמו עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי.

"זו בחורה שחושבת לרקוד על שולחנות מלוכלכים בבר בפוארטו ולטה זה כיף אז לא באמת יכול להיות שאנשים שאין להם טעם יבינו טעם", הסבירה דורינדה. "צריך להיות בעל רמת טעם כדי להבין את אחוזת בלוסטון וצריך להבין את אורח החיים. זהו מקום מלא בצבעים וחלקים יפים ובהיסטוריה ומורשת ולמען האמת אהוב כמעט כדמות נוספת על עקרות בית."

לדברי דורינדה, היא מאמינה שויקי הייתה צריכה לגלות נימוסים טובים יותר כאורחת ביתה.

"ראיתי את הבית שלה. אני לא באמת עושה טרום-פאבים אבל לעולם לא אגיד שום דבר רע על הבית שלה. זה לא הטעם שלי אבל כשאתה בא כאורח לבית של מישהו, תהיה אדיב. וגם, קנאה היא דבר נורא", המשיכה. "יש לי בית יפה. בדיוק קניתי עוד דירה יפה בניו יורק. יש לי חיים יפים מלאים בכל מיני אנשים ודברים נפלאים ולפעמים אנשים לא אוהבים כשאנשים כל כך משגשגים".

"יש הרבה אומללות מאחורי זה," הוסיפה דורינדה.

ה טיול עקרות בית אמיתיות Ultimate Girls: מועדון נשים לשעבר מתחיל להזרים ביום חמישי, 23 ביוני, ב-Peacock

קישור מקור