דורינדה מדלי מטילה את ויקי גונבלסון על דיסינג מנור

קרדיט: JOHN NACION/startraksphoto, MEGA

דורינדה מדלי קראה לוויקי גונבלסון, שהיא תיראה לצידה בעונה השנייה של עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי מאוחר יותר החודש, בסטורי באינסטגרם שלה ביום רביעי בערב לאחר שראתה כי עקרות בית אמיתיות ממחוז אורנג' אלום חילק את אחוזתה ברקשייר, שם הנשים לשעבר צולם.

בסדרת פוסטים, הראשון עקרות בית אמיתיות של ניו יורק חברת השחקנים אמרה למעריצים ולעוקבים שלה שוויקי היא "בדיחה" והתהדרה ב- תקציר אדריכלי מאמר על אחוזת בלוסטון לאחר שויקי הצלילה את הנכס כ"ישן".

"היא בדיחה," כתבה דורינדה בהודעה ותייגה את ויקי. "בוא נשחק!!!!!"

יחד עם ההודעה של דורינדה, ה רוני alum שיתף סרטון של ויקי מדברת לצד עקרות בית אמיתיות של דובאי ללהק.

"מה שמשמח את דורינדה לעולם לא ישמח אותי אז אני חושב שזה מה שאתה תראה, זה שהיא גרה בבית הישן הזה באמצע שום מקום. אני אהיה ממש אומלל, כאילו מה אתה עושה?" ויקי אמרה על האחוזה.

"היא מאושרת שם," המשיכה ויקי. "[But] בשבילי, אני צריך פעילות. אני צריך את האוקיינוס. אני צריך את ההרים. אני צריך קניות. אני צריך הכל."

RHONY Dorinda Medley מגייסת את ויקי גונבלסון בתור בדיחה בזמן שידור חי עם שחקנים של RHODubai

בפוסט שני, שהציג צילום מסך של תקציר אדריכלי במאמר, דורינדה אמרה לוויקי שהבית שלה "אייקוני" לפני שביקשה את הראשון RHOC חברי צוות השחקנים מציגים את הרכוש שלה.

"הראה לי את שלך ואני אראה לך את שלי!" דורינדה התגרה.

RHONY Dorinda Medley מתהדר באחוזת Bluestone After Vicki Gunvalson Shades Home

בזמן שדיברה עם עמוד שש במרץ, דורינדה הודתה שכאשר מדובר בצילומי העונה השנייה של RHUGT, היא וויקי לא בדיוק ראו עין בעין. למעשה, הם היו מעורבים בדיון ציבורי מאוד על החיסון נגד COVID-19.

"פשוט הייתי די ברור לגבי הדעות שלי על זה. אתה יודע שאני אוהב להיות ברור בדעתי. במיוחד אחרי כמה מרטיני, אני מתבהר מאוד", אמרה דורינדה. "בשבילי זה היה [about] מַדָע. לא היה בזה שום דבר רגשי. לא היה אדום או כחול… זו הייתה אחת הבעיות ואחד הדברים שדיברנו עליהם".

בעודה ממשיכה בקשר לתעלוליה של ויקי, ציינה דורינדה, "אתה לא יכול להתהפך על זה. … [I had to] פשוט קפוץ ותאמין במדע – לא כל הרעש."

עקרות בית אמיתיות: טיול בנות אולטימטיבי עונה שנייה, מועדון הנשים לשעברמתחיל להזרים ביום חמישי, 23 ביוני, ב-Peacock.

קישור מקור