דורית קמסלי על אם ליסה ונדרפומפ הושיטה יד לאחר השוד

עשה דורית קמסלי לשמוע מחברה לשעבר ליסה ונדרפומפ אחרי שהיא נשדדה באיומי אקדח באוקטובר 2021?

במהלך הופעה על צפו במה שקורה בשידור חי ביום רביעי, ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס הכוכבת הביטה לאחור על הטראומה שהיא התמודדה איתה כשקבוצה של רעולי פנים פרצה לביתה של אנצ'ינו בסך 7.9 מיליון דולר בזמן שילדיה ישנו, והיא הודתה שהיה קשה לשחזר את התקרית בזמן הבכורה ביום שלישי. לאחר מכן, היא התייחסה לשיחה השנויה במחלוקת ביניהן גרסל בובאה ו אריקה ג'יין.

לאחר שאנדי שאל את דורית שאלה לגבי התקשורת הפוטנציאלית של ליסה עם דורית בפרק ה-11 במאי של WWHLדורית אישרה שלא שמעה מחברתה לשעבר.

"לא. אף מילה," היא ענתה.

אנדי שאל אז אם הגברים נמצאו, מה שגרם לדורית לומר, "לא, עדיין לא. אני לא מאמין שכן."

לדברי דורית, לא הייתה אזעקה לביתה, שלא הותקנה על ידי טדי מלנקמפבעלה של, אדווין ארואייבלמרות ספקולציות, כי הילדים שלה, שעדיין לא יודעים שהשוד התרחש, מתעוררים לעתים קרובות באמצע הלילה.

"[They] בדרך כלל מגיעים לחדר שלי. אם הפעלתי את האזעקה והסיבה לכך שלא, או לא עשיתי קודם לכן, היא כי הם עלולים להיסחף למטה ואז האזעקה הייתה פועלת", הסבירה.

בעקבות התקרית המפחידה, דורית סיפרה שהמשיכה לראות מטפל שאליו פנתה לפני השוד.

"יש לי מטפל נפלא. אז אני מאוד אסירת תודה שיש לי אותה וזה נמשך", היא חלקה מהטיפול שלה. "בראש ובראשונה, אני כל כך אסיר תודה על כך שאני ומשפחתי בטוחים. ברור שזו תקופה קשה במיוחד כי אני חיה אותה מחדש ויש הרבה שצצים מחדש אבל אני יודעת שאעבור את זה… זה בהחלט מתחדש הרבה. אני עובר את זה."

בהצצה לא מזמן ב RHOBH בעונה 12, אריקה נראתה מספרת לגרסלה שמספר ההאשמות המועלות נגדה, הכוללות טענות על עזרה לבעל הפרוד תומאס ג'ירארדי מעילה בכספים מלקוחותיו לשעבר, הופרכו. ובעוד גרסל אמרה שלא שמעה על חדשות כאלה בעיתונות, דורית טענה שכן.

"ראיתי שזה מופרך. זה בעיתונות. אבל גם אני, לא זרה לכותרות, העיתונות אוהבת לדווח על הפרטים המטופשים ולאו דווקא על הזכיות", הסבירה.

למרות שהיא וגרסל עברו עליות ומורדות משלהם, דורית אישרה שהם נמצאים במקום טוב היום, ואמרה, "למזלנו, התחלנו ברגל ימין ומצאנו את הדרך חזרה מיד".

באשר להתהדרות העבר של דורית בעושרה, היא הגיבה למעריץ על WWHL שרצתה לדעת אם היא מייחסת לשוד את הערתה על תשלום "הדולר העליון" עבור מטומטמים של מעצבים.

"כשמשהו כזה קורה אתה מרגיש הרבה אשמה, אתה לא יכול לעזור לזה. [But] אני לא חושבת שיש דבר אחד או משהו שאתה יכול לעשות שמצדיק זאת", הצהירה. "אתה חייב להמשיך לחיות את החיים שלך, למדתי את זה הרבה דרך טיפול, אז לא, אני לא חושב שזה היה המשיכה היחידה."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור