דיאנה ג'נקינס איימה להתקשר לשוטרים במשמר השחור

תביעה שהוגשה בעבר נגד דיאנה ג'נקינס על ידי מייסד WhatsApp יאן קום נחשף.

שנים אחרי עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס חבר צוות השחקנים יישב את התביעה, שהאשימה אותה באיומים להזעיק את השוטרים על מאבטח שחור, שהתעמת איתה על כך שהצוות שלה כרת צמחים בשטח של יאן, המעריצים לומדים יותר על התביעות נגד הטרייה, שהואשם בכך להעיר הערות "חסרות רגישות מבחינה גזעית" ליוצר תוכן שחור באינסטגרם לפני ימים ספורים.

על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי רדאר באינטרנט ב-22 ביוני, דיאנה תוארה בתביעה כשכנה "קארן" ושכנה בסיוט על ידי יאן, שהאשים אותה ב"הסגת גבול, רשלנות והפרה של הזכות המקובלת לפרטיות" כאשר התגורר בבית ליד האוקיינוס ​​השקט שלה. נכס כביש החוף במאליבו, קליפורניה.

בספטמבר 2019, שיתף יאן, דיאנה אמרה לגננים שלה לכרות סדרה של עצים וגדר חיה, בשווי דיווח של עשרות אלפי דולרים, לאחר שאמרה תחילה לצוות של יאן שהם יעבדו ואולי יזדקקו לגישה לנכס שלו כדי להבטיח שהם לא ישאיר אחריו בלגן. לאחר מכן, לאחר שעל פי הדיווחים נתן לאנשי הצוות של דיאנה את הגישה המבוקשת, הצוות של יאן גילה שהגננים כורתים את העצים שלו באופן לא חוקי, והמאבטח שלו, קנת נלסון, שהוא בלק, ביקש שיפסיקו.

על רקע המפגש, דיאנה, שלכאורה קיוותה להרחיב את מבטה על האוקיינוס ​​כשניסתה לפרוק את אחוזתה בשווי 125 מיליון דולר, על פי הדיווחים הגיעה לנכס כדי לשאול מי האיש לפני שהציעה שיש לה את כל הזכות לגזוז את השיחים.

"ג'נקינס פתחה מיד בטרור, וטענה שזה עתה שילמה 10,000 דולר כדי לגזור את הגידור", נכתב בתלונתו של יאן.

על פי הדיווחים, דיאנה המשיכה ואמרה למאבטח שהיא לא תפסיק את פעילותה ואיימה להזעיק את השוטרים.

"ג'נקינס שוב דחתה את הסוכן נלסון, ואמרה שהיא לא תיתן להם לעצור והתעקשה שאם הסוכנת נלסון, גבר אפרו-אמריקאי, יסרב להיענות לדרישותיה, היא הולכת להתקשר אליו למשטרה כי 'אתה מפר של הקוד", נכתב בתביעה.

לאחר הגעת המשטרה לזירה, דיאנה שיקרה לכאורה לגבי האירועים שהתרחשו ואיימה על כולם – כולל שוטרים.

"[She] כעסה וטענה כוזבת שהיא מוטרדת בגלל היותה אישה. לאחר מכן היא ביקשה להפחיד שניים [Koum’s] עובדים באיומים להגיש נגדם כתבי אישום פליליים מזויפים, למרות שהם לא עשו דבר מלבד לשאול את ג'נקינס מדוע היא כורתת עצים בנכס ללא רשות", הסבירו בתלונה.

לפי התביעה, דיאנה אמרה למשטרה שהתעמתה עם ארבעה גברים חמושים וצורחים שאיימו להזעיק עליה משטרה.

יאן ביקש מינימום של 70,000 דולר פיצויים, והוא ציין שדיאנה נקנסה בעבר ב-500,000 דולר בגין פרסום כוזב.

חודשים לאחר מכן, התביעה הוכרעה.

מוקדם יותר החודש, לאחר שנראתה אומרת לאישה ש"זה לא יכול להרגיש טוב להיות יוצרת תוכן שחור", דיאנה הגנה על הצהרתה ואמרה שהיא חושבת ש"תוכן שחור" הוא "כותרת המתייחסת לדף שיתמקד על תוכן מופרך."

"בבקשה להבין שאני לא מהמדינה הזו… כל כך מצטערת. אני הרוסה מכך שזה נתפס כמשמעות של משהו חסר רגישות גזעית", הוסיפה.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור