דיאנה ג'נקינס מאשימה את גרסל ב"בריונות" בה

קרדיט: Fayes Vision/startraksphoto, Shutterstock/Kathy Hutchins

דיאנה ג'נקינס כיוון גרסל בוב בפוסט אחרון באינסטגרם לאחר שראיתי אותה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס חברה לקאסט צחקה על איות שמה בטוויטר.

יחד עם צילום מסך של הודעת הטקסט ששלחה ל- RHOBH דיאנה נועדה ללגלג על שגיאת הכתיב שלה לפני שהאשימה את הכוכבת שלה בללעג לה ולהציק לה על רקע הטרגדיה והצללה את קהל המעריצים של הסדרה כ"מדאיג".

"הממממ הדקדוק והאיות שלי עשויים להיות כבויים בוודאות, אבל בשורה התחתונה איבדתי את התינוק שלי בשבוע ה-18 להריון בצורה האלימה ביותר וכמעט מתתי תוך כדי כך ואני נלעג על אייית שם של מישהו. מרתק עם מה ש'חביב המעריצים' יוצא מהמקום. תמשיך בטרולים תעשה את הכי גרוע שלך… אה רגע, כבר עשית את זה", כתבה דיאנה בכיתוב הפוסט שלה ב-20 באוגוסט באינסטגרם.

בנוסף לכלול צילום מסך של הודעות הטקסט שלה, שהציגו איות שגוי של שמו של גרסל, דיאנה שיתפה חילופי דברים לאחרונה בין גרסל למעריץ בטוויטר שראה את גרסל צוחק על הטעות.

"חחח, לא הגרסה באיות שגוי," גרסל השיב לצילום מסך של חיפוש בגוגל של "Garcell".

RHOBH Garcelle Beauvais בדיחות על דיאנה שגיאת איות בשם

מכיוון שמספר מעריצים ועוקביה הציעו שהיא מגיעה, דיאנה מחאה כפיים למעריץ מסוים, שהאשים אותה ב"הסחה" ואמרה שהיא לא הייתה צריכה להזכיר את גרסל בטקסט שלה.

"הפלה היא הרסנית לחלוטין ואף אחד לא לוקח את זה ממך. אבל באמצע הסבר המצב שלך יצאת מגדרך כדי להעלות את גרסל. אתה מסיט", כתב האדם. "אם רצית שהדגש יהיה על המצב שלך, אז לא היית צריך להביא את גרסל בהודעת הטקסט מלכתחילה."

ואז, בתגובה, דיאנה הביעה זעזוע מכך שהאדם יאשר לה ללעג ולהציק לה.

"בֶּאֱמֶת? כולכם בעצם בסדר עם שהיא לועגת לאייתי בפומבי מההודעה הזו? אף אחד מהם לא מצא משהו אחר להציק לי בו מלבד האיות שלי המבטא שלי וההפלה שלי. אני לא מופתעת", כתבה.

ובהצהרה אחרונה, דיאנה כיוונה RHOBH מעריצים, ואומרים שאם גרסל הוא חביב המעריצים, היא מודאגת.

"זה בסיס המעריצים שמדאיג", היא הצהירה.

RHOBH דיאנה ג'נקינס טורחת בגרסל בתור בריון ואומרת שבסיס מעריצי RHOBH מדאיג

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור