דיאנה ג'נקינס אישרה יציאה מ-RHOBH אחרי עונה אחת בלבד, נשבעה להמשיך ולחלוק את מסע הפוריות על רקע הריון בסיכון גבוה

דיאנה ג'נקינס מאשרת יציאה מ-'RHOBH' אחרי עונה אחת

ראשית זה היה ליסה רינה. עכשיו זה דיאנה ג'נקינס.

ימים ספורים לאחר שליסה אישרה שהיא לא תהיה חלק מהעונה ה-13 הקרובה של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילסדיאנה עלתה לעמוד האינסטגרם שלה עם מצגת של תמונות משפחתיות כדי לאשר לקהל המקוון שלה שהיא גם לא תחזור לסדרת הריאליטי בראבו.

"היי כולם…" דיאנה, בת 49, התחילה ב-9 בינואר עם תמונות של עצמה, ארוסה אשר מונרוובתם בת השנתיים, אליהנה מונרובמיטה.

"כפי שרבים מכם יודעים, אשר ואני מצפים לילדנו השני בהמשך השנה. אתה גם יודע שבשל גורמים רבים, הריון זה נחשב בסיכון גבוה ואני במנוחה במיטה על ידי רופא. לשם כך, אני לא מסוגל להתמסר במלואו לצילומי העונה הבאה של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס"הודיעה. "אני רוצה להודות לבראבו ולאבולושן על שאפשרו לי להתמקד בהריון שלי, ועל התמיכה וההבנה שלהם".

"אני מבטיחה להמשיך לחלוק איתך את מסע הפוריות שלי", הוסיפה דיאנה.

דיאנה הצטרפה ל RHOBH לוהק בסוף 2021 לעונה ה-12 של הסדרה והופיע בתפקיד במשרה מלאה לאורך כל הפרקים. עם זאת, הזמן שלה בתוכנית לא היה ללא מחלוקת. למעשה, בשלב מסוים, היא הואשמה בכך שהיא עומדת מאחורי סדרה של התקפות בוטים גזעניות שכוונו לחברים לקאסט גרסל בוב"בן בן 14, ג'קס נילוןמה שהיא הכחישה.

כמו כן, בתקופתה בתוכנית, דיאנה משכה את תשומת לבם של רבים כשהתחייבה לתרום 100,000 דולר לקורבנות שנפגעו מבעלה המנוכר של אריקה, תומאס ג'ירארדיוההתנהגות המרמה שלו, שרבים ממנה הואשמה אריקה בהיותה חלק ממנה.

לפני חדשות היציאה של דיאנה, היא הופיעה באינסטגרם לייב עם ליסה ו אריקה ג'ייןוהכריזה שליסה "עדיף" שתתבקש לחזור לתוכנית כשהיא ושותפיה אז הכריזו שהם "חברים אמיתיים".

"שנה טובה מאיתנו וכן, אנחנו חברים אמיתיים… אנחנו. אוהב אתכן בנות," אמרה אריקה.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 13 צפויה להיכנס להפקה מאוחר יותר החודש, אך עדיין לא הוכרז על מערך השחקנים.קישור מקור