דיאנה ג'נקינס מתנצלת לאחר "Black Creator" Diss

קרדיט: Fayes Vision/startraksphoto

עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס עוֹלֶה חָדָשׁ, דיאנה ג'נקינסמצאה את עצמה במים חמים לאחר שהשאירה הערה גזענית לכאורה בעמוד האינסטגרם של מעריץ.

האירוע המדובר התרחש לאחר שמשתמש באינסטגרם, @philly.diva הלא היא קריסטן דיון פרסמה תמונה מטוויטר המציגה תמונות זו לצד זו של דיאנה בניסיון להראות עד כמה RHOBH המראה של כוכב השתנה במהלך השנים, מה שמרמז שבוצעו בה הרבה ניתוחים פלסטיים.

התמונה המקורית נכתבה: "המוח שלי לא יכול להבין שזו אותה אישה".

הדברים עזבו את עצמנו כאשר הכיתוב שפורסם מחדש של @philly.diva משך את תשומת ליבה של דיאנה והשניים נקלעו לוויכוח מקוון בו דיאנה השתמשה לכאורה בלא יודעין בכמה הערות מאוד לא רגישות וגזעניות.

בפוסט נכתב, "Uuhhhh אני מניח שה[email protected] הראשון היה זה שקנה ​​בחנויות והשני אלרגי לאבק ולא יודע מה זה אאוטלט 😆😆."

דיאנה קפצה במהירות למדור התגובות וטענה שהתמונות צולמו בהפרש של שנים, שהיא תמיד הייתה הרבה יותר רזה באותו זמן, ואפילו האשימה את התמונות בפוטושופ.

אז דיאנה זלזלה בקריסטן ואמרה, "זה לא יכול להרגיש טוב להיות יוצרת תוכן שחור".

מובן שהמעריצים מזועזעים וכועסים.

ההערה זכתה לתשומת לב גם על ידי RHOBH קוסטאר, קריסטל קונג מינקוף, שגם הסתבך בריב גזעני, עם סאטון סטראקהעל הערה "אפלה" שסאטון אמר לכאורה בעונה שעברה.

כעת, דיאנה נמצאת על הרדאר של קריסטל כשדיאנה פרסמה שהיא התעוררה לשיחת טלפון מקריסטל "צורחת" בדרישה לדעת למה דיאנה התכוונה בהערה.

מאז התנצלה דיאנה ואמרה שהיא חשבה שהמילה "תוכן שחור" מתייחסת ל"כותרת המתייחסת לדף שיתמקד בתוכן חריף". היא גם אמרה שהיא לא הבינה שזה מכוון לרעה כלפיך [Kristen Dionne] בתור אישה שחורה. אנא הבינו שאני לא מהמדינה הזו… כל כך מצטער. אני הרוסה מכך שזה נתפס כמשמעות של משהו חסר רגישות מבחינה גזעית".

הצופים כבר יודעים שהאנגלית של דיאנה לא הכי טובה, אבל עדיין, אם לשפוט לפי התגובות של רוב המעריצים – הם נראו סקפטיים לגבי ההסבר של דיאנה.

אחד פרסם, "זה ממש לא מקובל. בראבו צריך לראות את זה", והוסיף, "אני באמת מקווה שזה יחזור 👏 ההערה שלה הייתה לא טעימה ולא מקושרת. היא [email protected]! היא פשוט חשפה את היד שלה".

בעוד אחר העיר, "Ur [sic] יודע שסיימת על ההערה הזו.. נכון???"

שלישי צלצל ואמר, "וואו! בהיותה עקרת בית, הקהל בדרך כלל שוקל כי זה בשביל הבידור שלנו. ממים הם הדבר הכי קטן. זה אולי לא מרגיש טוב, אבל אני לא יכול לדמיין שזה נובע לגזענות?? מה לעזאזל הייתה ההערה הזו???"

בראבו טרם הגיב על הנושא.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס משודר ביום רביעי בערב בשעה 20:00 EST בבראבו.קישור מקור