דיאנה ג'נקינס שוכרת אבטחה בגלל איומים מצד מעריצי RHOBH

קרדיט: Shutterstock/Kathy Hutchins

בתוך השבוע האפל למדי הזה הכולל את עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס צוות שחקנים, שבמהלכו הבן המתבגר של גרסל בוב היה קורבן לאיומים והטרדות מרובות באינטרנט, כך טוען כעת דו"ח חדש דיאנה ג'נקינס גם קיבל איומים.

מוקדם יותר השבוע, שאלנו אם מתקפת האינסטגרם על בנו בן ה-14 של גרסל, ג'קס נילון, בוצעה לאחר שמשתמש בטוויטר ציין שהחשבונות המפרסמים את ההודעות המטרידות לילד נראו כחשבונות בוט שנוצרו לאחרונה. זה הוביל כמה מעריצים לתהות אם אחד מהם RHOBH כוכבים עשויים להיות מעורבים מכיוון שלגרסל היו מריבות לאחרונה עם כמה מהכוכבים שלה.

מהר קדימה להיום, ו עמוד שישי כעת מדווחת שדיאן נאלצה להגביר את האבטחה שלה בגלל איומים לכאורה מצד מעריצי בראבו.

"צוות מומחי האבטחה של דיאנה יעץ לה להעסיק ארבעה שומרי ראש אישיים מכיוון שהם מאמינים שהוגשו איומי מוות אמינים", מקורב ל- RHOBH חדש אמר לאאוטלט.

"שומרי הראש 24/7", הוסיף המקור. "היא נוקטת בכל אמצעי הזהירות שהיא יכולה כדי להגן על עצמה ועל משפחתה."

ילידת בוסניה בת ה-49 גם פנתה לדף האינסטגרם שלה ביום שישי כדי להכחיש שהיא שכרה בוטים כדי לתקוף את בנו של גרסל.

"הואשמתי בהסתה לבריונות סייבר שנאה ובלתי נסלחת של בנו של גרסל. שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. עמדתי על זכויות האדם כל חיי. אין מקום לשנאה בעולם הזה", כתבה דיאנה ב-26 באוגוסט.

היא המשיכה, "לאותם אנשים שתוקפים את משפחתי ומאיימים על חיינו, אתם גם מפיצים שנאה ויוצרים פחד. בבקשה תפסיק."

ליסה רינה גם לקחה את הסטוריז שלה באינסטגרם כדי להכחיש שיש לה קשר לאפשרות שבוטים יישכרו לתקוף את ג'קס.

"אני לא מאמין שאני צריך אפילו להבהיר את זה, אבל לא שכרתי בוטים כדי לתקוף את ג'קס", כתבה רינה ביום שישי. "בבקשה תפסיק עם ההאשמות והאיומים."

ההכחשות של רינה ודיאנה הגיעו לאחר מכן אריקה ג'יין בתחילה פרסמה הכחשה משלה על רקע תגובה נגדית על כך שהסכימה להערה שביקרה את בראבו על כך שעמדה בעד בנו של גרסל ולא בנה שלה, קצין משטרה, כאשר הוא הותקף על ידי "ההמון התעורר", לפני שנים.

מעריצי בראבו רבים ציינו בפני אריקה שבנה של גרסל הוא ילד בעוד שבנה הוא מבוגר.

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור