דיאנה קוראת לסאטון "מזויף" וגווני גרסל

דיאנה בהחלט עושה לעצמה שם (ולא טוב במיוחד) בפרק הזה של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס. של גרסל מסיבת יום הולדת 55 נועדה להיות חגיגה תוססת, אבל היא מקבלת תפנית אפלה כששיחה עוברת דרומה בין דיאנה ל סאטון.

גרסל נפגשת עם חברתה, שרי זמפינו, והם מתעדכנים כמו חברים ותיקים. שרי הייתה נשואה ל וויל סמית ויש לו בן איתו. שרי וויל עשו עבודה נהדרת בהורות משותפת ואפילו היו #מטרות עבור גרסל. גרסל מבהירה שהיא יצאה עם וויל סמית' אחרי הגירושים של שירי ושהיא אפילו לא הכירה את שרי באותו שלב… אז הכל טוב בעולם הקוד של בנות. גרסל משוחחת על יום הולדתה הקרוב עם שרי, והיא משתפת שכל בניה יהיו נוכחים, כולל בנה הבכור, אוליבר. יש לה תקוות גדולות במסיבה הזו, אז כדאי שכל הנשים יתנהגו.

גָבִישׁ ועוזרת הבית שלה, לוסי, יצירת סרטוני אינסטגרם על קוקטיילים זה הכל. למרבה המזל, היא מסיימת את הצילומים לפני בעלה, לִשְׁדוֹד, בא הביתה. קריסטל מסבירה שאחיה עדיין גר עם משפחתה וזה נהדר שהוא בסביבה, בהתחשב בכך שרוב עסוק בעבודה על סרט חדש. ברגע שהילדים הולכים לישון, קריסטל מדברת על דיאנה ואיך היה לה טיול ראשון מטורף של בנות. קריסטל מסביר שכשאתה "דוחף בדיאנה, זה גרעיני".

אנחנו לומדים את זה רינה לא תהיה במסיבה של גרסל כי היא צריכה לצאת מהעיר בשבילה של הארי פונקציית עבודה, אבל קייל מקווה (כלומר, היא כמעט מתחננת) שבעלה, מאוריסיו, נהיה שם. דבר אחד בטוח – דיאנה לא תהיה במסיבה. בהודעת טקסט, דיאנה מסבירה שהיא מדממת כבר שמונה שבועות ברציפות אחרי ההפלה שלה והטיול + הטיסה ממש הלחיץ ​​את הגוף שלה. לכן, היא מונחת על ידי הרופא שלה. בטקסט, דיאנה מציינת כיצד בדרך כלל היא לא תעביר את המידע הזה בצורה זו, אבל, "גרסל, באיות שגוי, עשוי לחשוב שאני גס רוח, אז הנה זה."

אריקה עסוקה בלהתכונן לצילומים של Pretty Mess Hair. היא מסבירה שזו הייתה הסחת דעת גדולה מכל החרא הכבד שקורה בחייה. בעודה זוכה לגלאם, אריקה נזכרת בסבתה ומרגישה שסבתה מאמינה שהיא צריכה להמשיך להתמיד למרות הקשיים המתרחשים בחייה.

סאטון פונה אל דוריתביתו של ואנחנו מתגאים באמא של דורית, רייצ'ל. גם לה יש מבטא מוזר שפשוט אי אפשר לזהות אותו. סאטון מדברת על תור קרוב לרופא, והיא מסבירה שהיא מקבלת גלולה כדי לעזור באיזון ההורמונים שלה. סאטון נשבע בכך ומאמין שהיא אדם שונה לחלוטין מאז ההליך אפילו אם הטיול במקסיקו היה גורם לחץ.

סאטון שמחה לדווח שהמצב טוב יותר עם קריסטל, אבל היא פחות מתרגשת מדיאנה. סאטון מספר לדורית על איך דיאנה התנערה ממנה ב-PJ ולא נתנה לה לשבת איתם. סאטון נשבע שזו צורת הענישה של דיאנה, והיא לא מעריכה שדיאנה מאייתת את שמו של גרסל לא נכון בטקסט לקבוצה. זה חבר אמיתי שם! סאטון תוהה אם דיאנה היא יותר "צלפת", והיא מפקפקת בדמותה האמיתית.

לגרסל יש בית מלא של בנים. היא מסבירה את זה האמיתי ערכו לה מסיבת יום הולדת, וכשאוליבר הפתיע אותה, זה הביא אותה ממש מעל הראש. גרסל כל כך מתרגשת מהמסיבה שלה והיא במצב רוח כל כך נהדר לקראת האירוע… אבל אל תשכח את זה דניס יהיה גם במסיבה הזו, אז דברים עשויים לקבל תפנית מכוערת.

במהלך שיחת FaceTime, סאטון אומר לקייל שדיאנה, למעשה, מתכננת להשתתף במסיבה למרות הוראות הרופא. מעניין… דיאנה ודניס?! מה עשינו שמגיע לנו כל הבלגן הזה?

המסיבה של גרסל היא אירוע עטור כוכבים, וילדת יום ההולדת מגיעה בשמלה הלבנה והיפה שלה מוכנה לרוק! בזמן שהיא עושה סיבובים, דיאנה מתגלגלת, למרות בעיות הבריאות האחרונות שלה, כי היא רוצה "לכבד" את יום ההולדת של גרסל… כלומר, הנוכחות שלה היא דרך שאף אחד לא יקרא לה גסה. דיאנה באה נושאת את הספר המפורסם, חדר 23, והוא אפילו חתום על ידי דיאנה עצמה. מעניין לראות את דיאנה מוכנה למסיבה אחרי שטוענת שהיא על מיטת דווי, אבל אני סוטה.

גרסל מסבירה שקתי שלחה לה עוגה יפה, אבל היא לא יכלה להשתתף. עם זאת, שרי יכולה להניף אותו. שרי פוגשת את כל הנשים בקבוצה, וכולן לומדות כיצד גרסל קיבל את השניות המרושלות של שרי עם וויל סמית'. לצחוק בקול רם. בינתיים, דיאנה עסוקה בלהראות לקייל את תיק אבזם היהלום שלה בירקין. ומתרברב איך במהלך השריפות לפני כמה שנים, היא בחרה להציל את התיקים והיהלומים שלה. האם היא חושבת שזה מראה טוב?

בעוד קייל תלוי בכל מילה שיוצאת מפיה של דיאנה, דיאנה מסבירה שהיא לא "חובטת", אלא היא מביאה את זה בצורה מלאה. דיאנה חושבת שזה מצחיק שסאטון מנסה לבשר איתה ואומרת לקייל, "אתה יודע איך יש לי אותה בטלפון שלי? אוכל בייקון-צמחוני". דיאנה חושבת שהיא קומיקאית אמיתית ומתפארת באישיותה ההרסנית. למרבה המזל, חיתוך העוגות של גרסל מפריע לשיחת החרא לפני שדיאנה יכולה להכניס את עצמה לצרות נוספות. הלילה נמשך, והנשים עסוקות בחיתוך שטיח על רחבת הריקודים… ובביצוע פיצולים. קייל צריך להוריד את זה כמו 17 דרגות, וזה מאוד ברור שהיא פוני טריק אחד.

במהלך רגע שקט, סאטון מושך את דיאנה הצידה כדי לנסות להבין את האבחנה של דיאנה. סאטון מדבר על הפלות עם דיאנה, אבל דיאנה חוזרת על "תביא את זה" לסאטון וקוראת לה מזויפת. סאטון מזכיר לדיאנה להיות נחמדה, ועל כך, דיאנה משיבה שהיא תכה את סאטון בחזרה בבוסניה. תראה אותה מנסה להפחיד! היא קוראת לסאטון משעמם ומודיעה לה עד כמה היא לא מעריכה את סאטון שאמר על התאבדותו של אביה לאחר שלמדה על מותו של אחיה של דיאנה. דיאנה מסרבת לתת לסאטון לדבר, וזה לא נראה המקום הכי טוב לנהל את השיחה הזו, במיוחד בגלל שגרסל הוא קבוצת סאטון וזה יום ההולדת שלה.

בשלב זה, דיאנה אפילו לא הגיונית. כשגרסל מסתבך, דיאנה ממשיכה לדחוף את זה. גרסל אומרת לדיאנה שיש לה שבב על הכתף, וסאטון יורק החוצה ש"מנוחת המיטה" עשתה לדיאנה "טוב". אוף. דיאנה לא תשחרר את סאטון בגלל אכילת בייקון וקוראת לעצמה צמחונית. השיחה הזו יורדת מהפסים ממש מהר.

סאטון מנסה להפנות את הצ'אט, אבל דיאנה מתחילה להסתכל על גרסל. דיאנה מהרהרת אם גרסל הוא שומר הראש של סאטון. לשם כך, גרסל אומרת לדיאנה שהיא לא מתכוונת לקלקל את מסיבת יום ההולדת שלה, והיא מתרחקת מה"ב*טץ'". סאטון קורא לדיאנה "כמו* חור" בפניה, והיחידה שמנסה לעמוד על דיאנה היא, כמובן, קייל, שמשום מה, הכניסה את עצמה ממש באמצע הקרב הזה. קלַאסִי.

ככל שהלילה עובר, גרסל מבינה שדניז מעולם לא הופיעה במסיבה שלה. TBH, אני לגמרי מבינה למה דניס לא תרצה להיות ליד קבוצת הנשים הזו! כלומר, תסתכל סביב האירוע הזה. אריקה לוקחת את זה רחוק מדי ומקללת ימינה ושמאלה על דניס. גרסל מנסה לפזר את הכעס של אריקה. אם כבר מדברים על כעס, ברור שכעסם של סאטון ודיאנה לא ייגמר בזמן הקרוב. סאטון ודיאנה עדיין מתעסקים בזה, וזה לא עוזר שקייל הוא השופט השיכור.

סאטון לא נסוג ואומר לדיאנה, "איך את מעזה לפקפק באמפתיה שלי? אתה אדם חסר נשמה." קייל עוצר את סאטון ממש שם, אבל נראה שלדיאנה לא אכפת. למעשה, אני מרגיש כאילו זה מזין את הגישה שלה עוד יותר. זה פרק דומה להמשך, אבל דיאנה וסאטון לא הולכים לשום מקום טוב… מהר.

מה המחשבות שלך על פרק RHOBH?

קישור מקור