דייזי קליהר מכנה את הקבוצה של ד"ר ניקולס בתור "הגרועות ביותר"

בפרק עבר של יאכטת מפרש מתחת לסיפוןדייזי הביעה בוז כלפיו אריקה רוז ו צ'ארלס סנדרס (שהטביעו את חותמם על הזיכיון כשצ'רלס הוציא את הקרביים השף מרקוס ספאציאנימבשל וכמעט קיבל אגרוף מאורח אחר).

כשהזיכרון של אריקה נמוג אט אט, קבוצה נוספת נכנסה להתחרות על התואר "הכי שנוי במחלוקת".

בפרק האחרון, דייזי קליהר להטט בדרישות של ד"ר קים ניקולס והאורחים שלה. לאורך כל שהותם, הקבוצה נזקקה לשירות מתמיד של דייזי, שכבר הייתה קצרה אחריה גבריאלה בראגן לעזוב את ההופעה. בנוסף, הם אילצו את הצוות להישאר ער עד הלילה (ולא היו מרוצים כשהקרח נמס מהר מדי במשקאות שלהם).

עליה מסיבת פיתה פודקאסט, דרך Showbiz CheatSheetדייזי תיארה את הקבוצה של ד"ר ניקולס כאחת ה"גרועות".

האמנה של אריקה הייתה למעשה קלה יותר "מכיוון שהדרישות שלהן לא היו יותר מדי", אמרה דייזי. "הם פשוט היו בננות מזוינות. ומצאתי אותם משעשעים."

"בעוד שהחבר'ה האלה, היה קשה לעמוד בקצב", המשיך הכוכב. "הבקשות שלהם היו כל כך שערורייתיות. הם היו פשוט גסים. כל אלה היו נפשיים אבל זה היה לי קצת יותר קשה".

למרות שהרופא נתן טיפ גבוה יותר, זה לא עזר למצבה הרגשי של דייזי – כי הצעירה בת ה-34 התמודדה עם מאבק פרטי.

"הייתי כמו לבכות בפגישת הטיפים," אמרה דייזי. "אני לא חושב שמישהו ידע מה קרה מלבד אשלי [Marti]. אז הייתי כמו בוכה והייתי כאילו האנשים האלה היו נוראים ואבא של חבר שלי בדיוק מת. ואני לא רוצה להיות כאן אני רוצה להיות בבית."

לדברי דייזי, הטרגדיה גרמה לה לראות את האורחים באור אחר. "מה שאתה לא רואה ודיברתי על זה של חנה [Ferrier] פודקאסט, למעשה קיבלתי חדשות ממש רעות באותו בוקר", הסבירה דייזי. "מישהו שהכרתי נפטר. אז קיבלתי שיחת טלפון ואשלי הייתה האדם היחיד שידע. כאילו בכיתי בבלגן הצוות במשך 20 שניות. הלכתי לשירותים, ניקיתי את עצמי ואמרתי 'בסדר בוא נלך'".

"כך [this was] חלק גדול מהסיבה שהייתי מתוסכל מהאורחים האלה – חלק מהאורחים – חלקם היו מקסימים", המשיכה. "חלקם לא היו. אבל זה העמיד את חיי בפרספקטיבה. מישהו שהכרתי טוב זה עתה נפטר ואני כאן ומשרת את החורים המחורבנים האלה. אני כמו, 'מה אני עושה עם החיים שלי?'".

כדי להחמיר את המצב, גארי קינג אמרה לדייזי שהאורחים מדברים עליה רעות. זו הייתה הסיבה שהיא תחבה את הבגדים שלהם לתוך התיקים. "כעסתי," גילתה דייזי. "עליתי [and] הם עשו את כל זה, 'דייזי אכפת לך לארוז לי את המזוודות?'".

"אם גארי לא היה אומר לי את זה, כנראה לא הייתי עושה את זה," היא הסבירה. "ואני לא חושב שהוא ניסה לעצבן אותי. אני חושב שהוא ניסה להכין אותי. אבל זה באמת עורר אותי והייתי כמו, 'השטויות האלה! אני אראה להם לעזאזל!'"קישור מקור