דייזי קליהר על פגישה עם קייל ריצ'רדס, מתחת לסיפון גמר

על פרק מוקדם של יאכטת מפרש מתחת לסיפון עונה שלישית, דייזי קליהר ו גארי קינג חלק נשיקת ג'קוזי שיכור. מאוחר יותר אמרה דייזי שהיא לא זוכרת את זה.

דייזי נשארה עסוקה מאז סיום הצילומים של העונה. בחודש שעבר, הכוכב השתתף ב-NBC Upfronts בניו יורק יחד עם כמה מהשחקנים היקרים ביותר של בראבו.

עַל צפו במה שקורה בשידור חימנחה אנדי כהן שאלה לאחרונה את דייזי איך זה לפגוש כוכבים אחרים בתוך מתחת לסיפון זיכיון (כולל השפית רייצ'ל הארגרוב). הוא גם שאל אם היא פגשה מישהי מעקרות הבית.

דייזי אמרה שזה "מדהים" ל"חגוג" עם מתחת לסיפון כוכבים, שהיו מאוד "מברכים".

לרוע המזל, נראה שעקרות הבית היו סיפור אחר. "עקרות הבית, אני לא [get to know]," היא אמרה. "עליתי ל קייל [Richards, Real Housewives of Beverly Hills], והייתי די שיכור, והייתי בדיוק כמו, 'אוי, אני מעריצה!' ואני חושב שהיא הייתה בדיוק כמו 'אוי אלוהים' וברחה ממני".

תצוגה מקדימה של סיום העונה מציעה נשיקה נוספת בין גארי ודייזי – ודייזי לא מתרגשת מזה.

"אני חושבת שהשבוע הבא הוא פרק ממש מביך עבורי", אמרה עליה דייזי מופע אינסטגרם מסיבת פיתהבאמצעות Showbiz Cheatsheetעם אלי דור. "אין לי זכרון."

אלי ציין אז שגארי מנשק כמעט כל אישה ביאכטה, וכלה בדייזי. "זה נגמר בי," אישרה דייזי. "אני לא מתכוון לומר מה קורה אבל בהחלט צפיתי בזה ככה." לאחר מכן הניחה הכוכבת את ידיה על עיניה, והתבוננה מבעד לאצבעותיה.

"כאילו אני לא יכולה… זה היה ממש מצמרר," היא המשיכה. "אני מבועת. אני לא זוכר כלום. אני יודע ששניכם תוכלו לדעת כמה אני שיכור. אז כן… זה הייתי אני [in the Below Deck Sailing Yacht season three finale previews]."

הכוכב הוסיף, "אוי אלוהים, השבוע הבא הוא לא מראה נהדר עבורי… ואני מתכוון, כן, אני לא יודע. כלומר, אני חושב שגארי צריך טיפול."

דייזי ידעה שהמפיקים יתמקדו בחברות שלה עם גארי העונה.

"ידעתי בזמנו במהלך העונה שהסיפור הגדול שלי הולך להיות אני וגארי. מאוד ניבאתי איזה סיפור יסופר", אמר בן ה-35. "האנשים מאחורי הקלעים הסבירו שהכימיה בינינו הייתה כל כך אינטנסיבית. כל הסירה יכלה להרגיש את זה. … הייתי מוכן למה שהולך לקרות. הופתעתי עד כמה כולם אובססיביים לכך שאנחנו זוג. חשבתי שכולם יהיו נגד. אנחנו רק חברים. אני שונא לספר את זה לכולם, אבל אין בזה שום דבר נוסף. פשוט פלרטטני מאוד."

הכוכב גם חשף היסטוריה סודית בתחילת הסדרה.

"הייתי הבחורה הראשונה בעונה הראשונה שהוא פגע בה. זה לא אויר, אבל שטפתי אותו מיד. אנשים אחרים הגיבו ואמרו מכיוון שלא נתתי לו את תשומת הלב הזו, הוא חיפש אותה במקום אחר. חשבתי שזו נקודה מעניינת. הוגן מספיק, אבל ברגע שהוא הלך עם סידני [Zaruba] ואלי ועכשיו אשלי [Marti] ו גבריאלה [Barragan] – כן, אולי דברים היו מסתיימים אחרת אם הוא היה ממשיך לרדוף אחרי, אבל הוא לא. לעולם לא נדע."

עם זאת, דייזי התעקשה שהיא לא קינאה כשגארי פלירטט עם התבשילים האחרים. "פשוט ההתנהגות שלו הטרידה אותי. אני פשוט לא אוהב את זה. זה רק אחד מהדברים האלה, אני כאילו, תעזוב את הבנות שלי בשקט, אתה יודע? בדיוק התגברתי על זה בשלב הזה".

"וקנאה, אני לא חושב שהיתה גורם," המשיכה דייזי. "אבל אני כן חושב שלסתובב ולנשק את כולם, כולל את עצמי, זה עדיין ישפיע עליי כאדם. אני כאילו, אני לא צריך לנשק אותך ואתה מפלרטט איתי. ואז בדקה הבאה, מישהו אחר נכנס פנימה. בין אם יש שם משהו, אין. אני פשוט לא חושב שזו התנהגות נחמדה. אז אני לא יודע אם קנאה היא המילה שצריך להשתמש בה, אבל הייתי אומר שכן הייתה לה השפעה. אני לא אוהב לנשק אנשים ואז לראות אותם מנשקים אנשים אחרים. כאילו, זה מוזר. לא כולנו צריכים לחלוק את אותם האנשים".

יאכטת מפרש מתחת לסיפון משודר ביום שני בערב ב-20:00 EST בבראבו.קישור מקור