דינה מנזו משתפת פוסטים קריפטיים, מדלגת על חתונת תרזה

דינה מנזו ו תרזה ג'ודיצה על פי השמועות היו עימותים ביולי, והפוסטים האחרונים ששיתפה דינה רק הוסיפו לדיווחים האלה.

בעוד מקורות טענו על רקע הניכור לכאורה שהגברות נמצאות במקום טוב, ושדינה בחרה שלא תרזה ג'ודיצההחתונה של לואיס רולס רק בשל העובדה שמצלמות יהיו שם לצלם לספיישל הקרוב, ה עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי alum הזינו את השמועות עם סדרת הודעות בסטורי באינסטגרם שלה ביום שישי בערב.

"ככל שאתה מרפה יותר, כך נקודת המשיכה שלך עולה. ככל שנקודת המשיכה שלך תעלה יותר, כך החוויות שלך מתיישבות יותר עם הרצונות השורשיים ביותר שלך. במילים אחרות, ככל שאתה מרפא יותר, אתה חי יותר. אין עבודה חשובה יותר שאתה יכול לעשות, מהעבודה שאתה עושה עבור עצמך במסע הזה", נכתב בהודעה הראשונה של דינה, שחולקה ב-5 באוגוסט.

RHONJ Dina Manzo על Letting Go בין תרזה Giudice שמועות על פיוד

ואז, בפוסט סיפור שני ששיתפה דינה, נכתב בהודעה, "עבור רוב האנשים, המורה הרוחני שלהם הוא הסבל שלהם. כי בסופו של דבר הסבל מביא להתעוררות".

RHONJ דינה מאנזו מדברת על התעוררות על רקע השמועות של טרזה ג'ודיס פיוד

הודעה שלישית הייתה הרבה יותר ארוכה שכן היא דיברה על סיום דברים והתקדם.

"אני מקווה שיש לך את האומץ לדעת מתי לסיים דברים. ואני מקווה שיש לך את האומץ לראות בסופים אבני מדרגות יפות ומשנות. אני מקווה שיש לך את האומץ לתת לאהבה ולהזדמנות לעבור בך כמו גשם. לא לאחוז, או לחפש לשנות אותו, לא לבקש מאנשים או נסיבות להיות יותר ממה שהם יכולים להיות עבורך. אני מקווה שיש לך את האומץ לראות בסופים את אבני היסוד של הפרקים ששינו אותך, מבלי שתצטרך שהם יהיו חלק משאר הסיפור שלך", החל ההודעה.

ההודעה דיברה גם על סגירה ודנה בהתרחקות.

"אני מקווה שיש לך את האומץ להסגיר את עצמך. להיות הבית של עצמך. להיות המקום הבטוח שלך. אני מקווה שיש לך את האומץ לא לתת להפסדים להרוס אותך, לא לתת להם להתחפר בלב מי שאתה ולשכנע אותך שנכשלת, או שאתה לא ראוי לאושר שאתה עומד עליו בחייך. אני מקווה שיש לך את האומץ לראות את הדרך שבה אהבת, ניסית ונלחמת למען משהו כעדות עד כמה עמוקה היכולת שלך להרגיש, עד כמה רגעים יפים יכולים להיות כשאתה מעריך אותם על מה שהם היו במקום לבטל אותם או לתת להם להקשיח אותך לעולם. בבקשה, אני מקווה שיש לך את האומץ להתקדם. אני מקווה שיש לך את האומץ להסתלק בחסד", נפסק.

RHONJ דינה מנזו משתפת הודעה על סיום דברים בין שמועות של תרזה ג'ודיצה

עוד ביולי, צוין שדינה וטרזה סבלו מהתנגשות עקב משהו שקרה בין לואיס ובעלה של דינה, דייב קנטין. אבל ימים לאחר מכן, מקורב אמר לדף שש, "דינה הבהירה שהיא לא רוצה להיות במצלמה, וטרזה בסדר עם זה".

בנוסף לכך שדינה נעדרה מהיום הגדול של תרזה ולואיס, הטרחה של תרזה, ג'ו גורגהוגיסה, מליסה גורגהצפויים גם להחמיץ את האירוע בעקבות מה שמקור בדף שש אמר שהיה "גמר מתוח מאוד של 'עקרות בית'" שהוקלט בתחילת השבוע.

תרזה ולואיס אמורים להינשא היום, שבת, 6 באוגוסט, באחוזת פארק שאטו במזרח ברונסוויק, ניו ג'רזי.

קישור מקור