דלילה המלין מדברת על מאבקי בריאות חדשים, "מחלה כרונית"

קרדיט: Xavier Collin/Image Press Agency/ABACA/INSTARimages

דלילה המלין שיתפה ביום שלישי תמונה שלה מקבלת טפטוף IV בסטורי שלה באינסטגרם. וזמן קצר לאחר מכן, היא הציעה למעריציה ולעוקביה עדכון לגבי מה שהיא מתארת ​​כ"בעיות של מחלות כרוניות".

לאחר מאבק בריאותי ארוך שנים, שבמסגרתו סבלה הדוגמנית בת ה-24 ממנת יתר בשוגג של תרופות מרשם, דלילה פתחה את המאבקים שלה, והצביעה לכאורה על כך שהיא מסתמכת על אמונתה כדי למשוך אותה.

"לא ממש דיברתי על הבריאות שלי לאחרונה [and] אם אתה חדש כאן אתה כנראה מבולבל אבל בשנים האחרונות אני נאבק בבעיות אוטואימוניות/כרוניות שנאבקתי בהן ומתגבר עליהן בשקט. זה בהחלט היה קשה נפשית לצד פיזית. קצת שתקתי כי אני לא רוצה שיכניסו אותי לתפקיד 'חולה'", כתבה דלילה ב-24 בינואר. "התמודדתי עם הרבה, התגברתי על הרבה, ואני יודעת שאני הולכת דרך זה מסיבה כלשהי והסיבה הזו היא לשתף אתכם במה שעברתי ובמה שלמדתי."

דלילה, בתו של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אלום ליסה רינה59, ושחקן הארי המלין71, ואחות של בן 21 אמיליה המליןואז שיתפה ציטוט דתי עם הקהל המקוון שלה.

"כשאתה מרגיש שהלחץ גדול מדי, זה בגלל שאתה חזק יותר ממה שאתה חושב. לעולם לא תגלה כמה אתה באמת חזק עד שתתמודד עם לחץ שמעולם לא עמדת בפניו. זה אולי נראה בלתי נסבל, אבל העובדה שאלוהים הרשה זאת אומרת שאתה יכול להתמודד עם זה. הוא לא אמר שהוא יעשה דרך מילוט כדי שתוכל לברוח ממנה, אבל כדי שתוכל 'לסבול את זה'. אלוהים לא היה מאפשר לך להיכנס ללחץ הזה אם הוא לא תכנן אותך להתמודד עם זה. תמיד תוכל לשאת כל מה שיקרה בדרכך'", נכתב.

RHOBH דלילה המלין מדברת על מחלה כרונית תוך כדי טפטוף IV

כפי ש RHOBH המעריצים אולי זוכרים, דלילה אישרה את מנת היתר שלה בשוגג בנובמבר 2021, והודתה שהפכה "תלויה" ב-Xanax כאשר הרופאים ניסו לטפל בה במספר תסמינים מסתוריים.

"התחלתי להיות ממש חולה, התחלתי להרגיש שיש לי שפעת. קיבלתי מיגרנות, היו לי התקפי פאניקה – זה היה כאילו הגוף שלי היה במצב קבוע של 'הילחם או ברח'. זה היה נורא. … בהתקפי הפאניקה, הם היו כל כך גרועים שנאלצתי למצוא פסיכיאטר", היא נזכרה. "מצאתי את הבחור הזה והוא… רשם לי יותר מדי."

"לא התכוונתי בכלל," היא המשיכה. "לקחתי מנת יתר של התרופה האחת הזו שנקראת פרופרנולול. לקחתי איתו את בנדריל ומשום מה הגעתי לבית החולים".

בעקבות החוויה הקשה, דלילה נכנסה למרכז טיפולים באריזונה. אבל לאחר שסומנה כ"סיכון רפואי" בגלל ההתקפים שלה, היא "התבקשה בנימוס לעזוב אחרי שלושה שבועות".

קישור מקור