דלילה המלין על תגובה נגדית, פיכחון לאחר OD, ואמא

דלילה המלין מצאה את עצמה על שער הגיליון האחרון של פלאונט. ובתוך המגזין, הבת בת ה-24 של עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס כוכב ליסה רינה59, ו איש עצבני שַׂחְקָן הארי המלין71, הסבירה את החלטתה לחיות פיכח.

לפני שדנה בקריירת השירה שלה ובעצה הטובה ביותר שקיבלה מהוריה המפורסמים, דלילה הציעו עדכון בריאותי לאחר שחווית התקפים ו מנת יתר בטעות על תרופות מרשם בשנה שעברה.

"הפיכחון שלי הוא משהו שאני מאוד אסיר תודה עליו. זה גם ממש התפרש לא נכון", הסבירה דלילה לְהִתְהַדֵר מגזין. "לא ממש דיברתי על למה הפכתי להתפכח. בחרתי להתפכח בגלל ההתקפים שהתחיל להיות לי בגלל דלקת במוח. אני כבר שנה וכמה חודשים מפוכח מאלכוהול ודברים אחרים. אני לא חושב על זה. אני אוהב את אורח החיים הזה".

"זו בהחלט הרגשה מדהימה. זו מילה כל כך מעניינת, המילה מפוכח. זה הראה לי את הקונוטציות שמגיעות עם זה – כמו, "לא, אני באמת פשוט חי את החיים שלי בלי חומרים כדי לגרום לי להרגיש משהו. אני מרגישה מספיק'", היא הבהירה עוד, ולכאורה סגרה ספקולציות פוטנציאליות לגבי שימוש לרעה בסמים ו/או אלכוהול.

דלילה התייחסה גם לתגובת הגב שקיבלה לאחר שפרסמה את מאבקיה בשנה שעברה.

"בהתחלה הכנתי [an Instagram video] כי הרגשתי מאוד חסר אונים וחסר תקווה. התחילו לי התקפים ביולי בשנה שעברה. זו באמת הסיבה שנכנסתי לאינסטגרם, כי אני ומשפחתי ניסינו למצוא רופאים, ואף אחד לא הצליח להבין למה זה קורה", שיתפה. "אני אסיר תודה שיש לי פלטפורמה כי קיבלתי הרבה המלצות. יחד עם זאת, העציב אותי כשפתחתי שחלק מהמילים שלי לא פורשו. זו הסיבה שלא הייתי נוכח יותר ברשתות החברתיות על בריאות הנפש, למרות שהייתי שמח".

כשהיא ממשיכה להתמקד בקריירת הדוגמנות שלה, דלילה, האחות הגדולה של דוגמנית עמית אמיליה המליןבת 21, אמרה שהיא נרגשת להמשיך בקריירת שירה גם כן.

"תמיד אהבתי לשיר. הייתי במקהלה, בתיאטרון מוזיקלי ועשיתי שיעורי שירה בגיל צעיר", היא שיתפה. "חשבתי שאני הולך להיכנס ל-R&B, אבל אני חושב שמוזיקה היא מסע, והז'אנר שלי עשוי להשתנות בעתיד. מי יודע? נכון לעכשיו, אנחנו הולכים עם 'פופ ערני' – המצאתי את זה. כרגע אני עובד על אלבום. אני מאמין שתשמעו סינגל ראשון, בתקווה, בראש השנה הבאה".

למרות שדלילה לכאורה הצלילה על ליסה והארי בדצמבר של שנה שעברה, נראה שהיא טוענת שהם השאירו אותה זקוקה ל"טיפול בטראומה," היא הודתה שהם נתנו לה עצות נהדרות לגבי חייה באור הזרקורים.

״יש שתי עצות שממש דבקו בי. האחת היא להיות אדיב לכולם. השני היה גם אם אתה מרגיש נורא, לך לעבודה, תעשה את העבודה ותהיה מקצועי בקשר לזה", היא חשפה.

"זה היה לי קצת קשה לאחרונה. אני רק מנסה כמיטב יכולתי להיות הבחורה שיכולה להצליח בכל דבר, ופשוט להתחיל לעבוד גם כשהיא לא מרגישה טוב", הוסיפה דלילה.קישור מקור