דניאל אוליברה על איפה היא עומדת עם סיארה מילר

במהלך עונה מוזרה של בית קיץ, סיארה מילר זרקה כוס יין לעבר הכוכבת שלה דניאל אוליברה. המריבה הופעלה כאשר דניאל קטעה את הדיבור של סיארה נגד לינדזי האברד. באותו זמן, מנהל המוצר רצה לקטוע את הנאום של סיארה, מכיוון שנראה שהוא לא הולך לשום מקום. דניאל לא ידעה מה צפוי בהמשך.

לאחר הקרב הדרמטי שלהם, סיארה התנצלה קצרה. אבל בחודשים שקדמו למפגש המחודש, סיארה לא ניסתה להגיע לדניאלה. התנצלות נוספת התקבלה במפגש המחודש, אך צופים רבים הרגישו שהיא תוכננה עבור המצלמות.

בראיון עם עמוד שישידניאל פתחה על מערכת היחסים הנוכחית שלה עם סיארה.

"אני חושבת שהפעם האחרונה שדיברנו הייתה במפגש המחודש", היא חשפה. "וזה בעצם כל מה שזה. … הקיץ האחרון היה מצער להפליא."

דניאל המשיכה, "אני לא יודעת אם זה הבדל גילאים. אני מקווה שבסופו של דבר נוכל לראות עין בעין, אבל כפי שזה נראה כרגע, זה לא נראה כמונו".

לדברי בן 33, הידידות שלהם "אין בשום מקום".

"כל מה שאני רוצה לעשות זה להתקדם", הסבירה דניאל, "אבל אפילו אחרי שהמפגש שלנו שודר, אמרתי, אתה יודע, מפגשים נועדו לפתור דברים, ואני חושבת שזה לא ממש נפתר כמו קיוויתי."

הכוכב הוסיף, "אני קצת נשאר לחשוב, אתה יודע, איפה כולנו עומדים? איפה אני עומד עם אנשים מסוימים? וכשנכנסים לקיץ אחר, קשה שזה לא יהיה בראש".

כשצפתה במפגש המחודש בטלוויזיה, דניאל מצאה את עצמה "מגרדת בראשה" לנוכח הטיעונים נגד לינדזי ו קארל רדקה.

"אני עדיין מרגישה שזה קצת מגעיל," היא אמרה. "יש, כאילו, ערפל וכמו ענן קצת. אני מקווה שדברים עשויים להשתנות, אבל זה המקום שבו אני נמצא כרגע".

בלי קשר למה שקורה, דניאל תגור בקיץ בחוף המזרחי, בתור החבר שלה רוברט סיבר עובד ב-Surf Lodge.

צוות השחקנים של עונה 7 עדיין לא נחשף, למרות שהם אמורים לצלם בכל יום עכשיו. לוק גולברנסון לאחרונה אישר שהוא לא יהיה בסגל. לפי השמועה, אלכס וואך, אנדריאה דנברוסיארה עצמה גם היא על גוש החיתוך.

קישור מקור