דניס ריצ'רדס והבת סמי שין משתפים פעולה ב-OnlyFans

קרדיט: Vince Flores/startraksphoto

דניס ריצ'רדס ו סמי שין על פי הדיווחים מתכוננים לשיתוף פעולה של OnlyFans.

לאחר עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס אלום הלכה בעקבות בתה והצטרפה לאתר המבוגרים החריפים בחודש שעבר, סמי הודיעה כי שניהם יצלמו בקרוב תוכן משותף אחד עם השני.

"כפי שאתה יודע, בקרוב אני מצלם עם אמא שלי [Denise Richards]", הכריז סמי, על פי צילום מסך ששותף ב- חיי המציאות עם קייט קייסישל פייסבוק עמוד. "אם תפנה, אני אדאג לשלוח לך [an] סרטון מיוחד ומתוק במיוחד משנינו."

לגבי המחשבות של אהרון פיפרסשנישאה לראשון RHOBH חבר צוות השחקנים בשנת 2018, הוא תומך במיזם העסקי החדש של דניס.

"אהרון נמצא ממש מאחורי דניס ואוהב כמה היא בטוחה ומועצמת", אמר מקור Us Weekly. "יש להם מערכת יחסים בריאה ובטוחה מאוד, חיי אהבה לוהטים והוא נמשך אליה יותר ממה שהיה אי פעם".

המקורב ציין גם שבכל הנוגע לתוכן שהיא תספק למנויים, דניז עדיין מבינה את זה.

"זה יהיה סקסי כמובן אבל היא רוצה לשמור את זה כמה שיותר קלאסי", הסביר המקור. "האתר אינו עוסק רק ב-NSFW והוא יכול להיות שובב לעומת גרפי גלוי, וזה מה שהיא רוצה ללכת."

כפי שהמעריצים יזכרו, דניס אישרה את הצטרפותה ל-OnlyFans ב-23 ביוני עם סרטון מטורף באינסטגרם. זה קרה ימים ספורים לאחר שסמי עודדה את מעריציה להירשם לדף שלה שהושק לאחרונה.

בעקבות הודעת OnlyFans של סמי, דניס אמרה באינסטגרם, "הלוואי והיה לי את הביטחון שיש לבתי בת ה-18. ואני גם לא יכול לשפוט את הבחירות שלה. עשיתי Wild Things & Playboy, למען האמת גם אביה לא צריך להיות".

ובזמן צ'רלי שין בתחילה לא הסכים והציע שסמי לעולם לא הייתה מצטרפת לפלטפורמה אם היא לא הייתה חוזרת לגור עם אמה, הוא השתנה בלב לאחר שדניז הציעה ש-OnlyFans לא כל כך שונה מאינסטגרם.

לאחר שדניז ציינה שסאמי תוכל כעת לשלוט בתוכן שלה ולהפיק רווחים, צ'ארלי הודה שהוא "התעלם" מהיבטים מסוימים במיזם של בתו.

"עכשיו יותר מתמיד, חיוני שלסמי תהיה חזית הורית מאוחדת שאפשר לסמוך עליה, כשהיא יוצאת להרפתקה החדשה הזו", אמר צ'רלי בהצהרה ל-Us Weekly. "מהרגע הזה והלאה, יהיה לה את זה בשפע."

דניס הופיעה עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס בתפקיד במשרה מלאה בעונות תשע ו-10.

קישור מקור