דניס ריצ'רדס על איפה היא עומדת עם גרסל ורינה

קרדיט: Shutterstock/Joe Seer, Milla Cochran/Startraksphoto/Kathy Hutchins

דניס ריצ'רדס מציעה עדכונים על מערכות היחסים שלה עם גרסל בוב ו ליסה רינה.

לאחר שדילג על חגיגת יום ההולדת ה-55 של גרסל בפרק האחרון של עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 וסוכסכת עם ליסה בגלל טענותיה לגבי הרומן שלה לכאורה עם ברנדי גלנוויל בעונה 10, דניס מתעקשת שהיא רוצה להשתתף באירוע של גרסל.

"גרסל, באמת רציתי להיות שם ליום ההולדת שלה," אמרה דניס Us Weekly ב-6 ביולי. "היא יודעת למה לא יכולתי [come]. נסיבות מצערות לא הצלחתי, אבל היא יודעת. הכל מצוין איתה."

בעוד שגרסל הציעה ש"סיימה" עם דניז לאחר שהיא לא הגיעה למסיבה שלה, השניים פינו לאחר שצולמה הסצנה והצטרפו לאחרונה סאטון סטראקה לדייט צהריים בלוס אנג'לס.

"למעשה אכלנו ארוחת צהריים ביחד, וגם סאטון היה שם", שיתפה דניס. "הכל טוב עם גרסל, ואני אוהב ומעריץ אותה."

באשר למערכת היחסים שלה עם ליסה, דניז אישרה צילום מסך שליסה שיתפה לאחרונה על התנצלות שהציעה לקודם שלה. RHOBH חבר לצוות, באמצעות טקסט.

"היא אכן הגיעה אליי, והיא אכן התנצלה, וזה היה חשוב לי מאוד שהיא עשתה זאת… [But] לא שמעתי שום דבר מחוץ לזה", היא חשפה.

בטקסט של ליסה לדניס, היא כתבה, "דניז, אני מצטערת מאוד על הדרך שבה התייחסתי אליך בתוכנית ובסביבתה. אני מקווה שאתה מרגיש טוב, ואני מאחל לך ולמשפחתך רק את הטוב ביותר," ודניס השיבה, "תודה רבה על הטקסט שלך. זה חשוב מאוד. אני מקווה שאתה ומשפחתך טובים."

למרות שדניז יצאה RHOBH בעקבות עלילה מבולגנת סביב מערכת היחסים שלה עם ברנדי, אמרה, "לעולם אל תגיד לעולם", כשנשאלה על חזרה אפשרית.

"אני ממש לא מתחרט שהלכתי לתוכנית. מאוד אהבתי לעבוד", היא הודתה. "אני אוהב את הרגעים שהיו לנו טיולים וארוחות ערב אחד עם השני. ויש אחווה נהדרת עם הנשיות בתוכנית. וזה משהו שלדעתי הוא באמת חיובי".

"יש כמה תקופות מאתגרות שחוויתי", היא המשיכה. [But] "לכל הנשים יש בשלב זה או אחר."

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס עונה 12 משודרת בימי רביעי ב-20:00 ב-Bravo.קישור מקור