דרו בוכה כשהמתח עולה בינה לבין ראלף

בוא נעלה על ה- Gaslight Express של ראלף כשהוא בראש ודרו יושב במחלקת המאמן השבוע על עקרות בית אמיתיות מאטלנטה. אני חייב להזהיר אותך מראש – זה פרק מאוד מאולף, אבל חכה עד הסוף כדי לראות איך ראלף יכול ללמד כיתת אמן על תאורת גז, נכון?

סניה חולקת עוד על חיי המשפחה שלה השבוע, ויכולתי להאזין לדבר שלה במשך שעות. היא חולקת את ביתה עם שמונה בני משפחה, וזה חייב להיות סחיטה קשה. סניה קיבלה הרגע כלי בישול עבור אמא שרון, שהחזיר קצת רוטב טמבל מג'מייקה. הערה צדדית: אם לא הייתם בג'מייקה, אני ממליץ עליה בחום אחרי שהייתם שם ארבע פעמים, ובעיקר נסו את העוף/חזיר/דג ג'רק.

אחותה של סניה שרי הוא מעצב השיער שלה, ומי לא יאהב את זה? אמא שרון גם החזירה את קציצות הבשר הטעימות האלה מג'מייקה לכולם. אבל היא לא רוצה שיגידו לה מה לעשות, והיא קצת מתובלת עם בנותיה. אמא היא חזיזית קטנה, והיא לא לוקחת שטויות, ואתה לא יכול לרדת מהקציצות האלה, למען השם. סניה הייתה רוצה שהוריה יישארו מכיוון שהם עוזרים לה מאוד.

שיר סוף כל סוף יש את הטירה שלה, ו קניה בא הנה לראות את התחרות. סוף סוף היא השלימה את ביתה המדהים, ואני אוהב את הכלב שלה, גוטי. המרתף, שסיים לבסוף, נראה כמו טרקלין קוקטיילים אלגנטי עם חדר עיסוי. שרי מחבבת את קניה המאושרת הזו מכיוון שהיא זורקת שבחים על הבית שלה במקום צל ללא הפסקה. מרלועם זאת, עדיין זורקת צל על המקרר הלבן של קניה ונאלצת לשכור ריינג' רובר. למה יש בושה להחזיק מקרר לבן? מוחות שואלים רוצים לדעת – האם זה בגלל שאתה צריך לשלם יותר עבור צבעים אחרים? שרי מתקשרת לסניה כדי לאשר את מה שמארלו אמר על קניה.

קניה לא יכולה להאמין לזה דרו אפילו קיבלה טריקה על טיפול חיית המחמד שלה בצ'יה. היא מוצלת במיוחד ב-ITM שלה, אומרת שכל מה שהיא צריכה לעשות זה להוסיף קצת זרעים ושמן כדי להצמיח את הקצוות שלה בחזרה. קניה מספרת לשרי שהעוזר שלה אנתוני חולק את כל העסקים שלה עם דרו. לאנתוני יש כמובן שפתיים רפויות והוא שופך את התה ששרי לא משלמת את החשבונות שלה. יכולתי להבחין בסצנה שבה הוא היה כשהוא התפרע בכל הגוף קנדי נותן לעצמו קצת זמן מסך שהצמא אמיתי לפוסטר הזה. קניה מספרת לשרי שלדרו יש מספיק בלגן בבית שלה עם בעלה. #אֶמֶת.

לדרו יש שף אישי ואינספור עוזרים, ולי נותר להרהר, מאיפה כל הכסף? הם דנים בשיחת קנדי ​​על העוזר שלו לכאורה משפשף אותו שכירת מעסה. ראלף החליט לפטר אותה ולא ישתף איתה פעולה יותר. הוא כפול מדבר על הגברת הזו ומשתף שהיא בת 50 והוא לא היה מתעסק עם מישהו כל כך זקן #חצוף. ראלף מודה שיש לו הרבה נשים סביבו ויש לו את הבחירה של המלטה. הוא מנסה לגרום לדרו להטיל ספק בשפיותה. ההפקה מציגה כמה סצנות בשחור-לבן המנגנות מוזיקת ​​וודוויל הממחישה את הנקודה הזו. ראלף רוצה שדרו תצא ויגיד תיפטר ממנה, והיא לא תעשה את זה. הוא מודה שהוא אכן מתרעם על דרו על חלק ממעשיה.

קנדי מפיק מחזה חדש בברודווי בשם מחשבות של אדם צבעוני. היא מבקשת מטוד את עזרתו מכיוון שהיעדרו משבש את הזרימה שלה. קנדי מודה שהם לא באותו עמוד מאז שהיא לקחה על עצמה את הפרויקט הזה, והוא לא מעורב בהחלטה הזו. לטוד יש את הבית המשותף הזה בג'רזי מכיוון שהאקס שלו לא שילם אותו כשהם נפרדו והוא החליט להשאיר אותו. שמו של טוד לא מופיע בביתם, והאם מישהו מופתע מכך? הוא לא אוהב שקנדי אפילו לא הפך את המזרן כשעבר לגור. אני מסכים עם טוד בעניין הזה – זה מגעיל לישון במיטה שהייתה המיטה של ​​הבחור הקודם.

בסצנה הבאה שלנו, לקנדי יש תחפושת מטורפת לצילומי ליל כל הקדושים שלה, והיא דומה למכשפה מפחידה מאוד עם אווירת טרולים. קנדי נותנת למארלו כמה כבוד על כך שעשתה את הדבר הנכון וגדלה את האחיינים שלה. מרלו רוצה שהאחרים יחשבו שהיא רוקדת ב-Magic City, ושם היא כבשה את כל המטבעות שלה. היא רוצה שקנדי יזמין אותה ואת הבנים לערב סרטים. קנדי רוצה שהיא תתנהג כמו חברה והיא תרחיב ענף זית.

מרלו דואגת לפנק את האחיינים שלה. קנדי מבטיח לה שזה בסדר לתת לילדים האלה חיים טובים. היא מעלה נקודה טובה לגבי איך להיות שחור לא תמיד צריך להיות דומה למאבק. קנדי לא רוצה שאנשים ירגישו שהם צריכים עזרה בהוצאת עצמם מהביב. היא מאמינה שאם תתקין אצל ילדיך מוסר עבודה טוב, תוכל להגדיר אותם לגדולה. עצה של חכמים מקנדי, שהיא אישה מצליחה בצורה פנומנלית.

דרו עושה את אימון ה-"Drop it with Drew" שלה, ואנתוני שם ועובד והקלטה. מישהו רוצה לצפות דרו מעמיד פנים שהיא איבדה את כל משקלה באופן טבעי ממשטר האימון הזה? ראלף רוצה שדרו תשמור על לוח הזמנים שלה ברור כדי לאפשר להם זמן לזוג. הערה צדדית: אני חושד שרלף אשם או שהוא לא מתכנן משהו כדי להוריד את דרו מהריח שלו.

טוד נפגש עם ראלף ואהרון במסעדת Blaze שלהם, שאני מופתע שרדה במהלך ה-COVID. החבר'ה דנים בהבאת ילדים ועד כמה החיים שלהם עמוסים. טוד מעודד את ראלף להסביר את חילופי הטקסט בינו לבין עוזרו. טוד ואהרון (שאני אוהב עד כה) עושים לו שטויות על הסיפור השטויות שלו. ראלף ב-ITM שלו מדבר במעגלים ולא אוהב שדרו בודק את הטלפון שלו. הערה צדדית: האם הם מנסים ליצור גרסה של אטלנטה של ​​להקת הזאבים מג'רזי?

אחיינו של מרלו, מייקל, הולך לשיבה הביתה. היא מחליטה ללמד אותו לרקוד סלואו והילד המסכן נראה מבוהל. מרלו זוכרת שהנעורים שלה היו קשוחים והאומנה הייתה החסד המציל שלה. היה לה נעורים סוער, והיא רוצה שהאחיינים שלה ירגישו בטוחים ומוגנים איתה. מייקל נראה נאה מאוד בחליפה שלו ומרלו הוא "מונטי" גאה.

ראלף חוגג חגיגה מיוחדת עבור דרו, והיא לובשת תחפושת החלקה צהובה מאוד לא מחמיאה, שמשמיעה רעש רעש כשהיא מתרוצצת כמו קליידסדייל בעקביה. הוא שלח צוות גלאם ובחר לה ללבוש את התלבושת הזו, וזה באמת גורם לי להאמין שהוא מתעב אותה. דרו חושבת שהיא דומה לביונסה, אבל היא צריכה מראה חדשה מכיוון שאין קווי דמיון למלכה ביי.

ראלף עורך את החגיגה הזו באולם התצוגה של החייט שלו. הכל מעוטר לו בורדים ובאור נרות. ראלף מודה שהוא יכול להיות מטומטם ומנסה להראות לדרו שהיא חשובה יותר מהתינוקות של טמפה.

ראלף מתחיל להבין איך הוא משקיע כל כך הרבה זמן כדי לגרום לדרו להרגיש מיוחד. דרו יכולה להתמקד רק במעשה ההיעלמות המתמיד של ראלף, והיא לא יכולה יותר לשאת את השיאים והשפל הקיצוניים. היא מודה שהיא צריכה להנמיך את הציפיות הקיצוניות שלה מרלף, אבל בכנות כמה זמן אפשר ללכת?!?

לאחר מכן ראלף נכנס לרשימת העדיפויות שלו, והכל מתברר לי ולדרו. הוא שם את אלוהים, ואז את ראלף שהוא מתנתו של אלוהים לנשים, דרו, ילדים וכל השאר – בסדר הזה. ראלף טוען שהוא נהג לשים את עצמו במקום האחרון והוא היה נחמד. דרו מודיעה לו שהיא הולכת על קליפות ביצים סביבו ודיכאה את קולה מאז כעסו אמיתי.

ראלף מתעצבן מההתייחסות של דרו לחוסר התפקוד הזוגי שלהם ורוצה להשאיר את השיחות הקשות ליועצת הנישואין. הוא חוזר ומדגיש שהוא קבע את הלילה הזה בלי ציפיות, ואני מתקשה להאמין בזה. ראלף ממליץ אז לדרו לראות מישהו שילמד איך לדבר עם גברים כראוי. דרו מחזיר שהוא יכול להשתמש באותה עצה!

ראלף מזכיר לדרו שהיא אוהבת לירות זינגרים, והיא נקמה על כך שהיועץ חשב שהוא מטורף. ראלף מתרעם על התואר הזה מכיוון שהוא מצליח עם הרבה תארים על הקיר שלו. דרו, שבהחלט התייבש במייבש על ידי הזרבובית הזו, מחפש בגוגל מה זה מטורף ותאורת גז רק למקרה שלראלף לא ברור ההגדרה שלהם.

דרו עוזב את השולחן בדמעות אבל חוזר להתעללות נוספת. ראלף חושב שהלילה לא היה הלילה לעשות את כמות הדברים הזו עבור דרו. הוא מתחרט על המחווה שלו ועוזב את השולחן ברוגז. דרו נשארת לאכול לבד כשהיא לובשת את התחפושת המגוחכת שראלף גרם לה ללבוש. היא צריכה לפחות לאכול את הקינוח הארור אחרי הבלגן הזה של לילה. עכשיו כולנו יודעים למה הזוג הזה כמעט התגרש בגלל שערוריית ההודעות הזו!

בשבוע הבא, שרי ודרו הולכים על זה, ולקניה יש מסיבת יום הולדת לברוקלין. אני מקווה שלכל ה-Blurbers שהן אמהות היה יום האם נפלא ומרגיע!

ספר לנו – מחשבות על פרק RHOA הזה?

קישור מקור