דרו ושרי כמעט מתנגשים בגלל שמועות

השבוע על עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה האפרסקים העסיסיים שלנו מצליחים לשפוך קצת תה מאוד לא הולם במסיבת יום ההולדת של ברוקלין הקטנה. מי ייאלץ לנגב את הבלגן ולמנוע מהגברות המפוקפקות האלה לשים את ידיהן זו על זו? קח כוס תה עם שמפניה Veuve ותן לנו לגלות, נכון?

קודם כל מתכבדים בכמה צילומים מקסימים של הילדים החמודים מאטלנטה. בלייז הקטנה ואחיה הגדול אייס הם פשוט יקרים והופכים כל כך גדולים. דרו חייבת לרוץ לאוטובוס בית הספר לבושה בחלוק האדום הבוהק שלה וכמה נעלי בית מכוערות מאוד. האם לא כולנו היינו צריכים לעשות כמה דברים מביכים כדי להוציא את הילדים שלנו לבית הספר? של סניה הבן המקסים דוס עם הגומות הקטנות והחמודות שלו נראה כמו ילד קטן ומאושר המצחקק על ההורים שלו מה שפשוט גורם לי להימס וכך גם אבא החתיך שלו.

קניה מתכננת מסיבת תה מפוארת לבתה המקסימה ברוקלין שעולה בין 10 אלף ל-15 אלף. היא משתפת את מתכנן המסיבות שמארק לא יתרום להוצאות המסיבה. מדוע היא חייבת לחלוק מידע אישי כזה עם מתכנן המסיבות? האם היא מחפשת לזכות בתחרות אם השנה??? קניה גם מודיעה לנו שיש לה משמורת פיזית ומארק חייב להגיע לאטלנטה כדי לראות את בתו. היא מזכירה שהסעיף היחיד העומד לנגד עיניהם בגירושין הוא סוגיית מזונות בני הזוג שכן מזונות הילדים משולמים על ידו. הערה צדדית: אני שונא כל גרם ממני להגן על מארק אבל למה צריך לצפות שהוא ישלם על מסיבת תה יקרה בקניה רוצה לעשות לצילומים? לפחות הוא משלם לה מזונות ולא כולם ברי המזל לקבל את זה.

שיר ו מרלו נפגשים בחדר הכושר אבל שרי היא היחידה שמתאמנת. היא נראית פנטסטי והיא באמת אישה יפה – גם אם היא לִכאוֹרָה לא משלמת לספקים שלה. מרלו שואל את שרי על הגוון המגעיל שהיה לכאורה בונה שכולם זרקו. מרלו מתפארת באופן אבסורדי בקריירת המשחק שלה, אבל לא מצליחה להשיג את ראשי התיבות של IMDB. היא מעירה ב-ITM שלה שהיא תקבל את כספה בחזרה אם שרי לא תחזיר לה או שהיא הייתה זורקת עליה בקבוק זכוכית. שרי משתפת שבנה החתיך מאוד קאירו עובד במחלקת המלתחה של טיילר פרי המוכשר להפליא (Love me some Madea). שרי אמרה שהרחובות מדברים על הנישואים המבולגנים של דרו עם ראלף, וכך גם שופטת טמרה אומרת שהעלילה של דרו העונה מזויפת. מרלו מביישת את קניה על כך שהיא שולחת הודעה להזמנה שלה כאשר מרלו נתנה לכולם הזמנה מהודרת לאירוע שלה.

קנדי חוגגת שמכירת הכרטיסים מגיעה להצגה שהיא מפיקה. היא הזמינה את הנשים לראות את המופע בניו יורק. קנדי הזמין תפקיד נוסף ורוצה להבקיע EGOT. היא כבר זכתה בגראמי אבל צריכה להשלים את ראשי התיבות. טוד מדבר על חיי המין שלהם כלא קיימים מאז שהיא עסוקה בעבודה. הוא מעוניין יותר לדחוף את הפרויקטים שלו ומתכרבל בדירתו ב-NJ. קנדי מרגיש שטוד לא הרשה לה להשתתף בכל הפרויקטים שלו. היא מודה שהוא לא מקבל את הקרדיט המגיע לו כשהוא עובד על הפרויקטים שלה.

דרו יוצאת לקניות אקראית ליום ההולדת של ברוקלין עם אנתוני המוצל. הם מפטפטים עם דחיפה של המפיק על השמועות של שרי על היותה שבור ואוהב לאנשים נוקשים. אנתוני חוזר ומדגיש ששיר מעולם לא שילמה לו ויש לה חבר שלא יעבוד בשבילה אלא אם כן הם מקבלים 25 אלף מלפנים. ההפקה מציגה קליפים שבהם יש כותרות שמראות ששרי לא משלמת את החשבונות שלה. לאחר מכן סניה מתקשרת בטירוף, והיא נורא נסערת מאז שעברה תאונת דרכים. דרו בא לאסוף אותה מכיוון שהמכונית שלה נהרסה.

סניה ורוס חזרו הביתה מאז שהוא היה מחוץ לעיר ועובד על עסקי הנהג שלו. היא משתפת במה שקרה כשהיא נגררה על ידי חצי. רוס נראה מודאג באמת מאשתו ואני מאוד אוהב את התוספת שלהם לתוכנית.

המסיבה של קניה לברוקלין היא פשוט יקרה וחלום ילדות קטנות. היא כועסת שכולם מאחרים ולא נותנת לברוקלין לצאת עד שיגיעו עוד אנשים. הו, שיר ב-ITM שלה נראית כמו מורטישה אדמס מדברת על המסיבה. תודה לאל שהיא לא נכנסה לקום עם זה! סניה שהיא יפה בוורוד מגיעה עם דוס הקטנה והיפה. דרו שלובשת שמלה לבנה סופר קצרה שנראית כמו קלינקס ענקית שנשלפה מהקופסה וחגורה עבה נכרכת במותניה. היא צריכה יותר ממטפל היא צריכה סטייליסט וכדי להפסיק להשוות את המראה שלה למלכה בי! ברוקלין הקטנה עושה את הכניסה הגדולה שלה ונראית המומה מכל המהומה הזו.

קניה מחליטה לשחק משחק שכולו על ברוקלין הקטנה. אז היא מחליטה לעשות משחק תה מפוקפק ואתה יודע שזה השטויות האלה, אז המפיק מונע במסיבת ילדים! קניה לא רואה שום דבר רע במשחק הזה מכיוון שהם יושבים ליד שולחן המבוגרים. קנדי שולפת את הקלף הראשון, שבמקרה קשור אליה, הטוען שהיא מצצה פרסומת בחדר ההלבשה. היא רוצה לדעת מי כתב את זה עליה מכיוון שהיא טוענת שזה היה שקר. קנדי "נעלבת מאוד ורוצה לדעת מי החליט לשים את זה על הכרטיס?" הערה צדדית: אני לא יודע מי כתב את זה, אבל קנדי ​​פתוחה לגבי המיניות שלה ואם היא הייתה עושה את זה, היא תהיה הבעלים של זה. האם מפיק שם את זה בכובע כדי לעורר תגובה?

קניה שבאופן חשוד מאוד נהנה לקבל את התגובה הזו מקנדי רוצה פשוט להמשיך ולהעיר על איחוריה. האם קנדי ​​לא אמרה בהתחלה שהיא מאחרת כי בלייז נאלצה לנמנם? לאחר מכן מרלו מוצלת מכיוון שאינך יכול להזמין באתר שלה מכיוון שהוא ריק ללא תוכן. לקנדי נמאס מקניה ומרלו תמיד הולכים זה על צווארו של זה וכך גם אנחנו!

לאחר מכן אנו נכנסים לאופן שבו אנתוני הצליח למצוא נקודה מתוקה להכניס את עצמו לכל פרק העונה. אנתוני טוען ששרי הייתה כמו אחות עבורו, אבל הוא נאלץ לנתק קשרים כי היא מעולם לא שילמה לו. לאחר מכן אנו מתפרעים עם חבורה של קריאות שמות ואחת האמהות מחליטה שההתנהגות הזו לא מקובלת על הילדה הקטנה שלה להיות נתונה לה. קניה מזנקת ומנסה לדבר עם האמא ואומרת לה באופן בלתי מוסבר לא "תן לזה להיות אישי?" היא מנסה לגרום לה להישאר, ואתה יכול לראות שקניה יכולה לראות בבירור שלאמא הזו יש נקודה נכונה. מרלו שיש לו אפס מעמד חייב להזכיר את זה "אתה לא צריך להזמין את האנשים הלבנים שלך לכאן". הערה צדדית: אין שום קשר לצבע העור שלך לא לרצות שהילדים הקטנים שלך ישמעו את האופן שבו הנשים האלה דיברו ביניהן במסיבת יום הולדת של ילד.

התה המוצל של דרו פוגע כשחברה של שרי פאטום טוען שאנתוני אמר שרלף הוא הומו. היא המומה מכך שאנתוני הוציא שמועות שרלף הוא הומו. דרו מתחילה לנופף בידיה בפניה של שרי. היא מתנהגת כך, כך היא מדברת כשידיה מנופפות בפנים של אנשים. Drew לא יכול להיות כל כך צפוף מה שפעולת היד הזו יכולה לגרום בתוכניות RH אחרות כמו RHONJ, RHOC ו-RHOP. האם היא מתנהגת כל כך צמאה העונה כדי שתוכל להמשיך לסחוט את האפרסק שלה עד שהיא תוציא ממנו כל טיפה? קנדי אומר שאנחנו לא צריכים לשחק את המשחק הזה במסיבה של ילדים. אָמֵן! שרי משווה באופן מוזר את מה שפורשה עשתה לקנדי הוא כמו האשמה של האנשים הנוקשים שלה. אין שום סיכוי שהאשמתו בסימום ובאנס של מישהו דומה להיותו בעל עסק קטלני.

קניה חייבת להסיט את הנושא בחזרה למה שהמסיבה הזו מיועדת ורוצה שכולם ישירו יום הולדת שמח לברוקלין. היא מודה לכולם שהגיעו וזה זמן התמונות. קניה חושבת באופן מוזר שמסיבת יום ההולדת של ברוקלין הייתה מוצלחת כי היא נהנתה והייתה בנפשה. היא דואגת שנדע שמארק פחות ופחות בתמונה, והיא לא רוצה שבתה תרגיש שלא חסר לה כלום. קניה לא משחקת בקלפים שלה נכון אם היא חושבת שהתצוגה הזו תזכה אותה בנקודות בונוס של אמא. צפייה בפרק הזה של מארק יכול באמת להשפיע על קניה מכיוון שלא נראה טוב לאפשר את ההופעה המטורפת הזו במסיבת ילדים. אוף, אני שונאת לעמוד על מארק פעמיים בבלוג הזה!

בשבוע הבא, לקנדי מתוכנן אירוע נוסף בסגנון צינוק עבור הקבוצה. אנחנו גם רואים איך הנשים ימשיכו להילחם על הסיפורים הנטוליים האלה של אנתוני. שיהיה לך שבוע נפלא ולהתראות מחר בערב ב-RHONJ לעוד קצת חוסר תפקוד!

ספר לנו – מחשבות על פרק RHOA הזה?

קישור מקור