דרו סידורה מסביר את "החובה" התינוקת של סניה כשאנדי יורה בחזרה

דרו סידורה הופיע ביום ראשון צפו במה שקורה בשידור חישם היא העירה הערה לגבי סניה ריצ'רדס-רוס"חובה" ללדת תינוק שלא הסתדר עם המארח אנדי כהן.

לאחר שנשאלה אם היא מתחרטת על ההערות שהשמיעה על סניה ועל תוכניותיה הפוטנציאליות להרחיב את משפחתה עקרות הבית האמיתיות של אטלנטהדרו הכפילה את טענתה שסניה חייבת לבעל אהרון רוס תינוק כי הם נשואים.

"אני מאמין שכשאתה מתחתן, שני אנשים בהחלט חייבים להיות באותו עמוד. אז אם את בונה משפחה, זו חובתך כאישה", הסביר דרו בפרק ה-31 ביולי של צפו במה שקורה בשידור חי. "אתה היחיד שיכול לשאת את התינוק, לא בעלך. ואם אין לך את התינוק נחשו מה? מישהו אחר יעשה זאת."

לדברי דרו, היא מרגישה שחובתה של סניה "לנסות [her] הכי קשה לשמח אותו", במיוחד בשל העובדה שלא נראה שיש בעיה רפואית מאחורי ההיסוס שלה.

"הגוף שלנו תוכנן לעשות את זה", ציין דרו.

אבל אנדי לא הצליח לעלות על הסיפון ושאל, "מה אם זה היה רק ​​שהיא לא רוצה? האם לא צריכה להיות לה ברירה בעניין? אתה נשמע כמו בית המשפט העליון".

ובכל זאת, דרו לא נסוג, הצביע על ה-Mommi Nation של סניה ואמר שסניה צריכה להיות לכל הפחות "מוכנה לנהל שיחה" ולומר, "אתה יודע מה? מה הבעיה? מה הבעיה ללדת מספר ילדים?"

כפי ש RHOA המעריצים יודעים היטב, סניה הובאה לתוכנית כידידה של דרו. עם זאת, בימים אלה, הספורטאית האולימפית קרובה הרבה יותר לנשים אחרות בתוכנית, כולל מרלו המפטון ו שר ויטפילד.

"אני כל כך לא מוטרד", אמר דרו על קרבתה של סניה לכוכבים השותפים שלהם. "אני פשוט מרגיש שכאשר אנשים מראים לך מי הם, תאמין להם. וסניה בהחלט הראתה לי מי היא. היא לא האמיתית שחשבתי… וזה בסדר. והיא תראה עם מה כל זה צריך לבוא."

"אתה תראה איך זה יתפתח," הוסיף דרו.

ברגע אחר על WWHLדרו נחקרה על כך ששרי אמרה, "הב-ט' הזה חי בשבילי", והציעה שהיא רוצה את תשומת הלב שלה מכיוון שהיא לא מקבלת את זה בבית מהבעל ראלף פיטמן ג'וניור.

"יש לה את השם שלי בפה הרבה. [And] אני לא באמת יודע מה עשיתי לשרי כדי שהיא כל כך מוטרדת וכל כך אובססיבית אליי", ענה דרו. "[But] בשלב מסוים שרי תצטרך לפנות אליי. אז אני מקווה שבמפגש המחודש נוכל לרדת לעומקו".

גם בתוכנית האירוח של אנדי בשעת לילה מאוחרת, דרו שיחק במשחק של "Clubhouse of Horrors", שבו חשף דרו קנדיאס דילארד-באסט שֶׁל עקרות הבית האמיתיות של פוטומק היה הברוולבריטי הכי מפחיד שהיא פגשה.

"בהחלט הייתי אומר קנדיאס מפוטומק. היא הגיעה לבית שלנו בעצם ביום השנה של ראלף ואני. זה היה כמו שש שעות. זה היה כמו, 'וואו'. קנדיאס היא חזיזית קטנה", הודה דרו.

באשר לעקרת הבית עם הסגנון המפחיד ביותר, דרו נתן את הכבוד הזה לסניה.

"זה נותן לפוט לוקר מוצא", היא הצהירה, והוסיפה שסניה צריכה להיות חבר השחקנים שהכי מפחד מהמפגש המחודש.

"הייתי אומר שוב, רץ המירוץ. היא כוכבת מסלול. אנחנו באים בשבילך!" דרו הזהיר.

לאחר מכן דרו הציעה עדכון על נישואיה לראלף, ואמרה שאמנם היא לא "אוהבת לראות אותנו נלחמים" על RHOAהם במקום טוב היום.

"אנחנו ביחסים טובים. ד"ר קן עושה דברים טובים. ייעוץ טוב לאנשים נשואים", הסבירה.

עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה עונה 14 משודרת בימי ראשון ב-20:00 ב-Bravo.

קישור מקור