דרו סידורה מציע עדכון נישואין כשראלף מטיל שמועות על הומואים

עקרות בית אמיתיות מאטלנטה כוכב של דרו סידורה נישואים ל ראלף פיטמן ג'וניור. ראתה את חלקה ההוגן של עליות ומורדות, אבל דרו מבהירה שאין שום דבר שיכול לשבור את נישואיה, אפילו על רקע שמועות חדשות כי ראלף עשוי להיות הומו.

לאחרונה, דרו וראלף נכנסו לזה בגלל התקדמות מינית לכאורה שנעשתה על ידי העוזרת לשעבר של ראלף, וחבריה לקאסט קיבלו אותה בחזרה.

מדבר אל להסיח את הדעת דרו אמר על ראלף, "כן, הוא יכול להיות חור. הוא הודה שהוא הבעלים של הזבל שלו. אבל הוא מי שהוא. והוא הראה לי דברים אחרים".

בגלל כל בעיות האמון, בני הזוג נמצאים "באופן פעיל" בטיפול מכיוון שהם רוצים שהדברים ישתפרו ביניהם.

"אתה תראה אותנו הולכים לייעוץ נישואין ואנחנו עדיין בייעוץ נישואין," אמר דרו לרשת. "ואני מרגיש שהוא משקיע את המאמץ לנסות לתקשר רך יותר. ואני מעריך אותו על שהופיע לייעוץ נישואין."

דרו גם מודה שהיא יכולה להיות "מעוררת" את ראלף אבל שהשניים מחויבים לעמוד כחזית מאוחדת מכיוון שנישואיה אינם "מושלמים"

"אני מעריך אותו על שהכיר בחסרונות שלו ורוצה להישאר כאן כי הוא יכול לעזוב. אף אחד מאיתנו לא מחזיק אחד את השני או קושר אחד את השני לנישואים האלה. אז אני מעריך מישהו שמוכן להתעקש ולעבור דרך העמקים האלה".

דרו אומרת שהיא לא מאמינה בגירושים ושאנשים "מוותרים בקלות רבה מדי על נישואים".

ולמרות שהיא מוכנה לשים את כל הבעיות הזוגיות שלה בשם השקיפות, דרו תוהה לפעמים אם היא משתפת יותר מדי.

"זו תמיד מחשבה כמו, 'האם אנחנו מראים יותר מדי?'" אמר דרו לפני שהמשיך, "כלומר, היינו חדשים. לא היינו ברמה של לדעת לרקוח סיפור. אני רוצה שאנשים יראו מי אני כאמא, רעיה, חברה, בת, ועשיתי מאמץ מודע פשוט להיות יותר פגיע כאן".

דרו הודה שלמרות כל הטעויות של ראלף הוא אב ואיש עסקים נהדר עם "רבדים רבים".

אבל האם אחד מהרבדים האלה הוא…. הומו?

שמועות נפוצו לאחר פרק אחרון שבו עוזרו של דרו טען כי ראלף הומו. בקליפ חדש, שצולם על ידי @kandiburrussfanpageראלף מתקשר ל-BS על ההאשמות הללו.

"אנשים יגידו הכל, כולם צריכים עלילה", אמר בצחוק.

"יש לי את כל הדברים האלה, אני בוגד, אני עושה את זה, עכשיו אני הומו", הוא המשיך. "בהמשך, הם יגידו לי שאני לסבית!"

ראלף אומר שהוא לא "יודע מה לומר על זה [the rumors]" מכיוון שהם כלום.

קנדי בורוס בַּעַל טוד טאקר מופיעה גם בקליפ ומגבה את ראלף באומרו, "אתם חייבים להפסיק לעשות שטויות."

עקרות בית אמיתיות מאטלנטה צפייה ישירה – זה גם שרשור הצפייה החיה לחדש של הערב RHOA פרק עונה 14, שישודר ב-Bravo ב-8/7c. כשהפרק משודר, אנא שתף ​​את ההערות שלך בצ'אט שלנו למטה.קישור מקור