דרו סידורה של RHOA מדברת על דרמה עם שרי ויטפילד, בנוסף על ידידותה המפתיעה עם קניה מור

עקרות בית אמיתיות מאטלנטה כוכב דרו סידורה מגיעה לוהטת בעונה השנייה של הזיכיון. יש לה רשימה והיא לוקחת שמות… בעיקר השם שרה ויטפילד.

עונה 14 רק התחילה, אבל דרו ושרה כבר התחבטו בראשם. זה היה בעיקר בגלל העוזר של דרו, אנתונישעוררה את המתיחות בין הנשים על ידי רכילות על כך ש-Ree כביכול לא משלמת לעובדיה והפיץ שמועה שבעלה של דרו, ראלף פיטמן ג'וניור.הוא הומו.

לְכָל הוליווד לייףדרו הופיע לאחרונה ב- שימו לב, Puh-Lease! פודקאסט, והיו לה כמה מילים בחירה עבור Shereé.

"הדרך שבה גדלתי היא שאתה לא מזלזל בי," אמרה דרו כשנשאלה על הבעיות שלה עם שרה. "את לא באה בשביל בעלי. אתה לא בא בשביל המשפחה שלי."

למעשה, דרו למעשה נכנס לעונה מתוך כוונה מלאה להתיידד עם Shereé, אבל בסופו של דבר, הדברים פשוט נעשו "מבולגנים מדי" בין הצמד.

"ממש רציתי להגיע לצד חיובי עם שרי, [because]לא הכרתי אותה. זו הייתה כוונתי המלאה", אמרה השחקנית.

"לא רציתי שזה ילך ככה," המשיך דרו. "היא או.ג. מי רוצה להתחיל להיכנס לזה עם OG?"

דרו גם לקחה זמן להתייחס למקום שבו היא עומדת עם העוזר שלה, אנתוני, אחרי כל הפצצות ה"פוגעות" שהטיל עליה.

"הרגשתי שהוא מבולגן במובן הזה שאני לא צריך לדעת את כל העסק של שרי. זה יגרום לי להרגיש לא בנוח, "אמר דרו. "פשוט הרגשתי שיש דברים מסוימים שאני לא צריך להיות מודע אליהם והוא די חצה את הגבול הזה".

דרו גם אישר שאנתוני כבר לא עובד אצלה אחרי כל הדרמה. (כן, אני מקווה שכן.)

"אני לא כאן בגלל הבלגן ברגע שדברים מסוימים יצאו לאור. בשלב מסוים אם אתה לא יכול לשמור על זה מקצועי, ככה אנחנו נוטים לנהל דברים, זה היה יותר מדי והיינו צריכים לשחרר אותו", אמרה.

דרו אולי לא תהיה הכי טובה עם שרה בקרוב, אבל באופן מפתיע, דרו ו קניה מור לכאורה קברו את הגרזן לאחר שבאו זה לגרונו של זה בעונה שעברה על כל "שער החשפנית בולו"תקלה. עכשיו הם התחילו ליצור ידידות אמיתית.

מדבר אל להסיח את הדעתדרו שקלה את העונה שעברה ולמה היא וקניה לא יכלו לשמור על ידידות "שלווה".

"אני אגיד בעונה שעברה, אני חושב שרבים מאיתנו היינו במצב קשה רק עם COVID-19," הסביר דרו. "ומנטלית, פיזית, רגשית, כולנו היינו מאותגרים. אז זה לא היה זה לא היה הפתעה שאנשים פשוט לא יכלו לראות עין בעין."

כעת, דרו אומרת שהשניים נמצאים ב"מרחב טוב", והיא מקבלת "וויב טוב" מקניה.

"כל כך כיף לי עם קניה," אמר דרו. "הגענו וקניה נתנה לי אווירה מהנה כל כך. אני מרגיש שהיא סוג של נתנה לי את הפורשה שלי שהייתה חסרה לי. כן, היא הייתה יותר חופשיה העונה. הצד הזה שלה, אני חי בשבילו".

דרו גם מצא איש סוד ותומך חדש בקניה במהלך העונה הזו RHOA. בפרק האחרון, הצופים ראו את קניה קמה ו"מבטאת" את רגשותיה של דרו על נישואיה הבעייתיים עם ראלף על רקע דרמת העוזרת הנשית שלו.

"תראה, תן לי להגיד לך את זה עכשיו," אמר קניה לראלף לאחר שראה את הדרך שבה דיבר עם דרו. "אם בעלי היה אומר לי את זה, הייתי הופכת את השולחן הזה כי זה כל כך לא מכבד. רק אמרת בעצם, היא משקרת. איך זה קרה זה לא איך זה קרה. זה יעצבן אותי אם מישהו יגיד לי את זה בפרצוף שלי, במיוחד אם אני כואב. אתה לא מבין את זה? אתה הורס אותה."

זה נראה כמו שמיים כחולים לפני הידידות של דרו וקניה. עכשיו, בואו רק נראה אם ​​השני RHOA נשים יכולות להסתדר ולנסות לעשות את אותו הדבר. (אבל בוא לא נעצור את הנשימה, נכון?)

קישור מקור